BreastEXTRA+ unikátní

doplňek stravy na zvětšení prsou

Stalo se i vám někdy, že jste se cítila nepříjemně kvůli tomu, že máte malé poprsí? Cítíte se méně přitažlivá, neboť vaše prsa nejsou dostatečně pevná, nebo mají plochý tvar? Jste mladá maminka a znepokojuje vás že jsou vaše prsa zdevastovaná dlouhotrvajícím kojením? Vyřešte to jednoduše a použijte prášky na zvětšení prsou.

Pilulky na zvětšení prsou bez plastiky, představují ideálním řešením pro všechny ženy, které touží po větších, pevnějších a ideálně vytvarovaných prsech. Je to jednoduché, rychlé a bezbolestné! Je dokázáno, že pokud žena není spokojená se svými prsy, i její sebevědomí je menší. Mnohé z nás proto hledají účinný, ale snadný způsob na zvětšení prsou.

Komplex bylin a přírodních látek způsobuje růst prsou, jejich zpevnění a ideálně vytvarování. Doplněk stravy BreastEXTRA+ ve formě pilulek představuje bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům. Spolehlivý přípravek, který obsahuje čistě přírodní látky, neobsahuje nebezpečné chemikálie ani konzervanty, je ověřený v profesionálních salonech krásy a dosahuje nejvyšší farmaceutickou kvalitu použitých surovin. Nemusíte se proto bát jakýchkoliv vedlejších účinků. Přípravek je registrovaný jako doplněk stravy a zcela bezpečný.

zětrtšení prsou
list list
Zkrášlení prsou bez plastiky

Více než 10 000 spokojených klientek, vyjádřilo spokojenost

Speciálně navržená směs výtažků rostlin Angelica sinensis, Wild yam, Saw palmetto, Damiana a dalších účinných látek, může způsobit rychlí růst prsů. Tyto byliny a přírodní extrakty stimulují organismus ženy k nárůstu tkáně prsní žlázy a mají za následek výrazné zvětšení poprsí. Nemusíte mít strach z nežádoucích účinků. BreastEXTRA+ je bezpečný doplněk stravy.

U více než 97% klientek (anketa 2014) došlo ke zvětšení prsů o minimálně 1 číslo při aplikování tříměsíční kúry.

Garantujeme 100% spokojenost, nebo vrácení peněz To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojená, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

  • Plnější a pevnější poprsí
  • Zlepšení kvality pokožky
  • Zvýšení sebevědomí
  • Citlivější bradavky
  • Čistě přírodní přípravek
  • 100% ověřený a zaručený