BreastEXTRA+ unikátní

doplňek stravy na zvětšení prsou

Stalo se i vám někdy, že jste se cítila nepříjemně kvůli tomu, že máte malé poprsí? Cítíte se méně přitažlivá, neboť vaše prsa nejsou dostatečně pevná, nebo mají plochý tvar? Jste mladá maminka a znepokojuje vás že jsou vaše prsa zdevastovaná dlouhotrvajícím kojením? Vyřešte to jednoduše a použijte prášky na zvětšení prsou.

Pilulky na zvětšení prsou bez plastiky, představují ideálním řešením pro všechny ženy, které touží po větších, pevnějších a ideálně vytvarovaných prsech. Je to jednoduché, rychlé a bezbolestné! Je dokázáno, že pokud žena není spokojená se svými prsy, i její sebevědomí je menší. Mnohé z nás proto hledají účinný, ale snadný způsob na zvětšení prsou.

Komplex bylin a přírodních látek způsobuje růst prsou, jejich zpevnění a ideálně vytvarování. Doplněk stravy BreastEXTRA+ ve formě pilulek představuje bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům. Spolehlivý přípravek, který obsahuje čistě přírodní látky, neobsahuje nebezpečné chemikálie ani konzervanty, je ověřený v profesionálních salonech krásy a dosahuje nejvyšší farmaceutickou kvalitu použitých surovin. Nemusíte se proto bát jakýchkoliv vedlejších účinků. Přípravek je registrovaný jako doplněk stravy a zcela bezpečný.

zětrtšení prsou
list list
Zkrášlení prsou bez plastiky

Více než 10 000 spokojených klientek, vyjádřilo spokojenost

Speciálně navržená směs výtažků rostlin Angelica sinensis, Wild yam, Saw palmetto, Damiana a dalších účinných látek, může způsobit rychlí růst prsů. Tyto byliny a přírodní extrakty stimulují organismus ženy k nárůstu tkáně prsní žlázy a mají za následek výrazné zvětšení poprsí. Nemusíte mít strach z nežádoucích účinků. BreastEXTRA+ je bezpečný doplněk stravy.

U více než 97% klientek (anketa 2014) došlo ke zvětšení prsů o minimálně 1 číslo při aplikování tříměsíční kúry.

Ve smyslu ustanovení § 7 zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb.) máte právo od smlouvy uzavřené na dálku odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů (u nás lhůta prodloužena až na 15 dní) ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu.

  • Plnější a pevnější poprsí
  • Zlepšení kvality pokožky
  • Zvýšení sebevědomí
  • Citlivější bradavky
  • Čistě přírodní přípravek
  • 100% ověřený a zaručený