Větší a pevnéjší prsa přirozenou cestou

Chráníme prsa žen před sklapelem. Upřednostněte i Vy přirozenou cestu!

floating-leaf
floating-leaf

Viditelné účinky již do 2 týdnů

Větší a pevnější prsa

100% přírodní složení

Garance vrácení peněz

Žádné vedlejší účinky

Vyberte si jeden
z doplňků stravy BreastExtra+

BreastExtra+® tobolky

BreastExtra+® tobolky

Od 400 Kč

Tabletky BreastExtra+® dokáží rozvinout skrytou krásu a velikost Vašich prsou. Obsahují širokou směs vysoce účinných rostlinných extraktů. K dispozici jsou 30 a 90 tobolková balení a také výhodné balíčky se kterými ušetříte spoustu peněz.

BOOST Collagen

BOOST Collagen

Od 1390 Kč

Nový speciální BreastExtra+® BOOST Collagen bude tajnou zbraní, která Vám vloží do rukou moc nad velikostí Vašeho poprsí. Spojuje výhody kolagenu a silných rostlinných extraktů, způsobujících masivní růst a zpevnění prsou a celkové zvýšení kvality pokožky. Prozkoumejte také naše výhodné balíčky.

BOOST Cream

BOOST Cream

Od 480 Kč

Krém na zpevnění a vytvarování prsou BreastExtra+® BOOST Cream se postará o vaše poprsí, včetně dekoltu. S jeho pomocí získáte pevnou pokožku, která udrží vaše prsa na svém místě tak, aby se hezky vytvarovala a majestátně Vás reprezentovala.

Každá žena touží po krásných plných prsou. Mnohé ženy se proto rozhodnou podstoupit náročnou plastickou operaci. Existuje však účinné řešení, jak dosáhnout větší, pevnější a ideálně tvarovaná prsa i bez nutnosti absolvovat plastickou operaci.

megaprsia ruza

Účinné produkty na
přirozené zvětšení prsou

Nejste spokojená s velikostí svých prsou protože nenarostly? Ztratily vaše prsa svůj přirozený tvar nebo velikost po porodu či dlouhém kojení? S BreastExtra+® máte řešení na dosah.

 • Větší a pevnější poprsí
 • Zlepšení kvality pokožky
 • Citlivější bradavky
 • První výsledky do 2 týdnů
 • 100% přírodní doplňek stravy
 • Tisíce spokojených zákaznic

Tyto média
se o nás zmínili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Kristína 23 let
Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.
Kristína 23 let
Soňa 29 let
BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem aby ste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.
Soňa 29 let
floating-leaf
floating-leaf

„Spokojenost s doplňkem stravy BreastExtra+® vyjádřilo již více než 10 000 zákaznic.“

Hodnocení 4.9

Zvětšení prsou bez plastické operace? Jak to funguje

Speciálně navržená směs výtažků rostlin Angelica sinensis, Wild yam, Saw palmetto, Damiana, kolagenu a dalších účinných látek, může způsobit masivní růst a ideální vytvarování prsou.

Tyto byliny a přírodní extrakty stimulují organismus ženy k zbujení ženských druhotných pohlavných znaků. Přdevším tkáně prsou obsahují největší počet receptorů ženských hormonů. Jejich stimulace má za následek výrazné zvětšení a zpevnění a dokonalé vytvarování poprsí. Nemusíte mít strach z nežádoucích účinků. Produkty BreastExtra+® jsou registrovány jako bezpečné doplňky stravy.

bezpecnost megaprsia

Bezpečnost a účinnost

Doplňky stravy BreastExtra +® byl laboratorně odzkoušen, abychom mohli zaručit jeho 100 % bezpečnost. Produkty zároveň nezpůsobují žádné nepříjemné vedlejší účinky.

Účinnost produktů potvrzují tisíce spokojených zákaznic:

 • 97 %
  klientek – referuje zvětšení prsou alespoň o jedno číslo košíčků
 • 91 %
  klientek – pociťuje první účinky již během dvou týdnů užívání

Více o doplňcích stravy stravy BreastEextra+® zjistíte v recenzích od našich spokojených zákaznic.

Vyzkoušejte bezpečnou a přirozenou cestu k dokonalým prsům

 • Účinek založený na unikátním komplexu bylin a přírodních extraktů
 • Bez obsahu chemikálií, chemických barviv a konzervantů
 • Bez obsahu látek, které způsobují přibírání tuku
 • Žádné vedlejší účinky

Garance vrácení peněz

Garantujeme 100% spokojenost,  nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojená, můžete ho poslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Peníze Vám vrátíme za každé neotevřené balení vráceno do dvou týdnů.