BreastExtra+®
oficiální e-shop ověřených produktů

Vyberte si dnes jeden z produktů pro zvětšení a zpevnění poprsí a začněte vaši cestu za dokonalostí již zítra.

BreastExtra+ tobolky

BreastExtra+ tobolky

Od 400 Kč

Tabletky BreastExtra+® dokáží rozvinout skrytou krásu a velikost Vašich prsou. Obsahují širokou směs vysoce účinných rostlinných extraktů. K dispozici jsou 30 a 90 tobolková balení a také výhodné balíčky se kterými ušetříte spoustu peněz.

BOOST Collagen

BOOST Collagen

Od 1390 Kč

Nový speciální BreastExtra+® BOOST Collagen bude tajnou zbraní, která Vám vloží do rukou moc nad velikostí Vašeho poprsí. Spojuje výhody kolagenu a silných rostlinných extraktů, způsobujících masivní růst a zpevnění prsou a celkové zvýšení kvality pokožky. Prozkoumejte také naše výhodné balíčky.

BOOST Cream

BOOST Cream

Od 480 Kč

Krém na zpevnění a vytvarování prsou BreastExtra+® BOOST Cream se postará o vaše poprsí, včetně dekoltu. S jeho pomocí získáte pevnou pokožku, která udrží vaše prsa na svém místě tak, aby se hezky vytvarovala a majestátně Vás reprezentovala.

Přirozené větší a pevnější prsa

Viditelné účinky již po dvou týdnech

100% přírodní složení

Žádné vedlejší účinky

Garance vrácení peněz

floating-leaf
floating-leaf

Tyto média
se o nás zmínili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

reference
spokojených zákazníků

Před
Po

Fila 55 let

Věk a dvě děti se na mých prsou patřičně podepsali. Procitla jsem až po překonání menopauzy, kdy jsem zjistila že mi zbyly už jen dva ploché předměty vzdáleně připomínající prsa. Jelikož operaci jsem nepřipouštěla, zkusila jsem tyto pilulky. Výsledky jsou ohromující.

Lenka 32 let

jmenuji se Lenka a mám 33 let. Po mnoha zkušenostech s pilulkami na zvětšení a vyplnění prsou mohu s čistým svědomím říci, že mi to pomohlo a jsem spokojená, zvětšení o 2cm za 100 tablet Breast Extra plus. Musím říct, že tabletky jsem užívala poctivě 1x ráno 1x večer + masáž prsou. Od první pilulky jsem si měřila prsa 1x týdně, výsledky jsou proto nenapadnutelné z mé strany.

Před
Po

Kristína 23 let

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

Před
Po

Soňa 29 let

BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem aby ste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.

Aneta 39 let

Byla jsem překvapená, jak rychle na mě začalo BreastEXTRA+ působit. Už druhý týden užívání jsem viděla, jak se moje prsa začínají měnit k lepšímu. Na dotek byly pevnější, tužší a zdálo se, že i povyrostly … Po ukončení kúry mám prsa skoro jako když jsem byla těhotná. Jsem velmi spokojená s produktem i s výsledky.

Marie 19 let

Tento přípravek mi doporučila kamarádka. Když si ho koupila, smála jsem se jí a varovala jsem ji, aby nekupovala takové blbosti. Ale když její prsa začala nabývat pozoruhodný objem, musím se přiznat, že jsem zůstala zahanbená. Protože i já jsem zdědila hrudník po otci, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená. Moje prsa jsou nyní

Viki 22 let

Můj partner mi jednou řekl, že jestli si nechci dát zvětšit prsa. Nejprve jsem mu chudákovi vynadala, zda se mu nelíbím nebo jak si to představuje ??? Ale když jsem vychladla, popřemýšlela jsem nad tím a zjistila jsem, že ve skutečnosti i mě moje malá plochá prsa dost zlobí … Úplně náhodou jsem narazila na vaši stránku a musím říct, že jsem mile překvapená!

Linda 38 let

Před tím než jsem začala brát vaše tabletky, měla jsem velmi ploché prsa. To se ale změnilo po pár týdnech užívání BreastExtra +. Teď už jsou to už dva roky a já se stále cítím perfektně

Zuzana 32 let

Chtěla jsem jít na plastiku. Mám totiž (měla jsem) dost nesouměrnou postavu … Široké boky a úzký hrudník. Na facebooku jsem objevila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla jsem se to vyzkoušet. Bojuj nebo chcípni … Když se to nepodaří, půjdu pod nůž. K mému překvapení a také štěstí (operace se strašně bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dvě čísla větší! To bych v životě nevěřila, že se to dá dosáhnout tabletkama, pokud bych to sama nezkusila.

Proč jsou tabletky BreastEXTRA+
také oblíbené?

megaprsia ruza

Dokonalé výsledky

S prášky BreastEXTRA+® bude Vaše poprsí větší a pevnější. Nezáleží přitom na tom, zda je přirozeně menší, nebo svou velikost a tvar ztratilo po porodu či kojení.

Rychlý nástup účinku

První výsledky uvidíte již po dvou týdnech užívání. Vaše prsa budou pevnější a pokožka prsou napjatější. To jsou signály, že doplňek stravy začal účinkovat.

Žádné přibírání

Účinek tabletek BreastEXTRA +®  je založen na unikátním komplexu bylin a bylinných extraktů. Neobsahují žádné hormony, a tudíž nezpůsobují ani přibírání zbytečného tuku v jiných tělesných partiích.

Vysoká
kvalita čistota a odpovědnost

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji doplňků stravy BreastExtra+® jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá dávka tohoto vzácného přípravku je naplněna správným poměrem účinných látek ve vysoké koncentraci.

Jsme pod kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem orgánu ochrany veřejného zdraví a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své tělo.

Chceme být protiváhou

Naší filozofií je odpovědný přístup k lidskému tělu. Věříme, že jako protiváha boomu plastické chirurgie musí existovat méně invazivní účinná alternativa bez trvalých následků na zdraví a krásu ženských prsou. Již více než 10 let chráníme prsa žen před trvalými následky estetické chirurgie tím, že jim poskytujeme dobrou alternativu a první volbu před rozhodnutím, které změní jejich život. Před skalpelem jsme zachránili statisíce prsou v celé střední Evropě. Proč bychom nemohli zachránit i ta vaše?

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

rakovina

Neignorujeme svět kolem nás

Zdraví prsou nám není lhostejné. Víme, že jsou mezi námi i ženy, kterým už nedokážeme pomoci. Máme na mysli ty, které zaplatily nejkrutější daň. Svým prsům museli říci sbohem v důsledku rakoviny. I proto jsme pravidelnými podporovateli Ligy proti rakovině a vy nám v tom každým nákupem pomáháte.