BreastExtra+® BOOST Collagen

Revoluční kolagen se speciálními přísadami, pro krásná a velká prsa a dokonale pevnou, zářivou pokožku.

BOOST Collagen 1x300g

BOOST Collagen 1x300g

BOOST Collagen 1x300g

1390 

Na 1 měsíc

BOOST Collagen 2x300g

BOOST Collagen 2x300g

BOOST Collagen 2x300g

2490 

Ušetříte: 290 

Na 2 měsíce

Nejoblíbenější

BOOST Collagen 3x300g

BOOST Collagen 3x300g

BOOST Collagen 3x300g

3600 

Ušetříte: 570 

Na 3 měsíce

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

3600 

Ušetříte: 1390 

Na 4 měsíce

Boost collagen

Hodnocení 4.9

S BOOST Collagenem budou vaše prsa i pokožka dokonalé

Překvapte svět svou krásou a sebejistotou! BreastExtra+® BOOST Collagen může být tajnou zbraní, která vám vloží do rukou moc nad velikostí vašeho poprsí. BOOST Collagen pomůže vyjádřit vaši jedinečnost a vnitřní krásu i navenek. Není to jen o velikosti prsů či dokonalosti pleti. Jde o vaši ženskost, sebevědomí a spokojenost tam venku v reálném světě. V betonové džungli plné nebezpečných šelem. S BOOST Collagenem se stanete šelmou i vy.

Co byste řekli, pokud byste měli:
✓ Krásně velké a pevné poprsí?
✓ Jednu velikost košíčků navíc?
✓ Nádhernou pevnou a hebkou pleť?
✓ Dokonalý zakulacený zadeček bez celulitidy?
✓ Nádherné vlasy a pevné nehty?

Velká a dokonalá prsa

Pevná a mladistvá pleť

Zadeček bez celulitidy

Krásné vlasy a nehty

Doplněk stravy

Piti colagenu na zvetseni prsou, prs a poprsí

Jak je možné, že to funguje!?

BreastExtra+® BOOST Collagen rozvíjí velikost a krásu vašich prsou i celého těla. Tento speciální kolagen obsahuje pozoruhodně účinnou směs vysoce kvalitních rostlinných extraktů podporujících růst prsou. Účinné látky, které jsou obsažené ve farmaceuticky čistých extraktech, se svou chemickou formou podobají ženským hormonům. Právě ony mají hlavní podíl na kráse ženského těla, včetně velikosti a tvaru poprsí nebo zaoblení zadečku. To však samo o sobě k dokonalé kráse nestačí!

S BOOST Collagenem získáte kromě fytoestrogenové kúry i pořádnou dávku kvalitních patentovaných kolagenových peptidů PEPTAN B®, vitamínů a minerálů. Díky nim bude vaše pokožka dokonale pevná a zářivá. Už žádná celulitida, povislá kůže, strie, ani nepěkné vrásky. BOOST Collagen si se vším tímto hravě poradí.

BreastExtra+® BOOST Collagen jsme vyvinuli speciálně pro ženy, které se nespokojí se slabými řešeními a chtějí mít svou ženskost skutečně pod kontrolou.

Unikátní kolagen, obohacený o speciální účinné látky, pro pevné velké poprsí a dokonalou pokožku.

BOOST Collagen – dávkování a složení

 • Rozmíchejte jednu odměrku v sklenici vody
 • Vypijte lahodný jahodový drink
 • Sledujte a radujte se z prvních výsledků
 • Pokračujte v užívání po dobu 3 měsíců
 • Užijte si obdiv a závistivé pohledy ostatních

Máte v rukou silný produkt. Proto nepřekračujte doporučenou denní dávku BOOST Collagenu – 1 odměrka (10 g).

Boost collagen

kolagen na zvetseni prsou

Obsah účinných látek

Účinná látka 1 odměrka RHP*
Kolagen PEPTAN B® 5 000 mg
Vitamín C 500 mg 625%
Angelika čínská extrakt 450 mg
Dioskórea -Smldinec chlupatý 300 mg
Fenykl obecný 300 mg
Hořčík Aquamin® 212 mg 57%
Pískavice řecké seno extrakt 200 mg
Sójové isoflavony 200 mg **
Zinek 20 mg 200%
Vitamín B7 100 mcg 200%

*RHP = referenční hodnota příjmu
Zobraziť etiketu

1
Kolagen

PEPTAN B®

Speciální patentované hydrolyzované peptidy kolagenu PEPTAN B®. Kolagen tvoří až 75 % tkáně pokožky. Už po 25. roce věku se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %. Tento pokles se nejčastěji začne projevovat tam, kde je pokožka nejjemnější, tedy na poprsí, tváři, stehnech a zadečku. Snížená kvalita a pevnost pokožky pak otevírá prostor pro vznik celulitidy, vrásek a jiných kosmetických vad. Správné doplňování kolagenu má příznivý vliv na krásu pokožky. Kolagen navíc zvyšuje svalový tonus, pro správný vzhled a držení celého těla. Poděkují vám také vaše klouby šlachy, nehty a vlasy. Užíváním BOOST Collagenu si jednoduše nakloníte přírodu na svou stranu.

2
Extrakt

Jam čínský

Extrakt z Jamu čínského ve farmaceutické kvalitě obsahující diosgenin s obdivuhodnou účinností. Wild Yam (Dioscorea – smldinec chlupatý) je rostlina, která přispívá ke správné hladině ženských pohlavních hormonů. Pro svou schopnost dodávat tělu fytoestrogeny se používala již ve staré čínské medicíně. Navíc podporuje prokrvení, čímž dochází ke zlepšení přenosu živin do prsou, pokožky a celého těla. Jam čínský podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí a pomáhá zvýšit hladinu látek potřebných pro zvýraznění sekundárních pohlavních znaků žen – tedy poprsí boků a zadečku. Každá dávka doplňku stravy BOOST Collagen je napumpována účinnými látkami z této vzácné byliny, díky čemuž neúprosně zvyšuje vaši ženskou přitažlivost.

3
Extrakt

Fenykl

Vysoce kvalitní extrakt ze semen fenyklu ve správné koncentraci. Fenykl se již po staletí používá jako sexuální stimulant a afrodiziakum. Používal se také jako přírodní prostředek na podporu normální hormonální funkce u žen. Kromě toho pomáhá při bolestivé menstruaci nebo bolestech hlavy spojených s menstruací. Extrakt ze semen této rostliny normalizuje hladinu cukru v krvi a navozuje celkový pocit tělesné pohody. BOOST Collagen je bohatým zdrojem všech účinných látek obsažených v této mocné rostlině, aby vaše cesta k dokonalé kráse byla lemována červeným semišovým kobercem.

4
Extrakt

Andělika čínská

Farmaceutický výtažek z kořene rostliny angelica sinensis (andělika čínská) ve vysoké koncentraci. Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Obsahuje několik důležitých látek, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a menopauzou. Díky tomu, že dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, ve spolupráci s ostatními složkami mocného BOOST Collagenu usilovně pracuje na velikosti vašich prsou a ženskosti celého vašeho těla.

5
Extrakt

Pískavice řecké seno

Vysoce kvalitní standardizovaný extrakt ze semen pískavice řecké seno ve správné koncentraci. Pískavice řecké seno (neboli fenugreek) je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z této rostliny jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen. Některé výzkumy navíc potvrzují, že pískavice podporuje růst prsou. Navíc reguluje metabolismus tuků a zajišťuje jejich správnou distribuci v těle. S přípravkem BOOST Collagen získáte každý den tu správnou dávku tohoto speciálního a vzácného extraktu.

6
Extrakt

Sójové isoflavonoidy

Extrakt ze sójového bobu obsahuje vysoký podíl speciálních flavonoidů v perfektní kvalitě. Sójové isoflavonoidy jsou nejvýznamnější fytoestrogeny. Některé výzkumy naznačují, že mohou potlačovat nežádoucí estrogenní aktivity, díky čemuž se podílejí na snižování výskytu nádorů souvisejících s hladinou vlastního estrogenu (rakovina prsu, rakovina dělohy). Ve velké míře se vážou na estrogenové receptory přímo ve tkáních zodpovědných za sekundární pohlavní znaky žen. Tím napomáhají růstu a zpevnění prsou a zaoblení hýždí. V doplňku stravy BOOST Collagen je takové množství flavonoidů, které ve vás odhalí takovou ženskost a krásu, o které jste dosud neměla ani tušení.

7
Minerál

Hořčík – Aquamin®

Patentovaný, vysoce biologicky dostupný hořčík ve formě Aquamin® je mnohem lepší než běžně prodávané formy hořčíku, protože se lépe vstřebává do těla. Hořčík je nezbytný pro správnou činnost hormonálního systému. Podporuje tak účinky ostatních složek přípravku BOOST Collagen. Navíc podporuje zdraví a pevnost pokožky, což je jeden z nejdůležitějších aspektů ženské krásy. Kromě toho podporuje duševní pohodu a kvalitní odpočinek, včetně hlubokých fází NON-REM spánku, který je nezbytný pro krásu prsou i celého těla. Vždyť tělo se během noci regeneruje a s tím souvisí i růst poprsí.

8
Minerál

Zinek

Zinek je dalším z minerálů klíčových pro krásu pleti. V doplňku stravy BreastExtra+® BOOST Kolagen je obsažen ve formě bisglycinátu zinečnatého, který má dokonalou biologickou dostupnost, a proto jej tělo dokáže využít lépe než běžné formy zinku. Zinek je nezbytný pro růst buněk a tkání v těle, což je důležité zejména pro rozvoj krásy prsou a dalších částí ženského těla. Spolu s hořčíkem přispívá ke správné funkci hormonálního systému. Kromě toho podporuje krásu vlasů a nehtů. Z těchto důvodů hraje v přípravku BOOST Collagen nezastupitelnou roli.

9
Vitamín

C

Vitamín C, hořčík a zinek se vzájemně ovlivňují a posilují své účinky. Vitamín C pomáhá zvyšovat vstřebávání hořčíku a zinku v těle, čímž zvyšuje jejich účinnost a dostupnost pro organismus. Vitamín C je silný antioxidant, a proto zmírňuje účinky volných radikálů na buňky. Kromě toho má imunizační účinky a napomáhá správné funkci endotelu – což je vnitřní vrstva cév. BOOST Collagen je bohatým zdrojem vitamínu C, pro vaši dokonalou krásu, zdraví a spokojenost.

10
Vitamín

Biotin

Biotin je jedním z nejdůležitějších vitamínů skupiny B, označovaný také jako vitamín B7. Je důležitý pro krásnou a napnutou pokožku. Biotin hraje důležitou roli v metabolismu tuků, bílkovin a sacharidů. Správný metabolismus je důležitý pro správné využití živin v těle a udržení zdravé hmotnosti. Ačkoli samotný biotin prsa nezvětšuje, může pomoci udržet zdravý metabolismus, který je nezbytný pro celkovou stavbu těla a krásu. Užíváním přípravku BOOST Collagen získáte kompletní doporučenou denní dávku tohoto biotinu nejvyšší kvality.

Srovnejte si BOOST Collagen
s tabletkami na zvětšení prsou

Chcete vědět, jaký je rozdíl mezi BreastExtra+® BOOST Collagen a běžnými tabletami na zvětšení prsou BreastExtra+®? Podívejte se na srovnání níže.

BOOST Collagen

Cena od 1390 
BOOST Collagen
 • Farmaceutická kvalita účinných látek
 • Silně podporuje růst a krásu prsou
 • Certifikace čistoty a nezávadnosti
 • Užívá se jednou denně
 • Vystačí na 30 dní užívání
 • Vysoký vliv na pevnost kůže
 • Vysoký vliv na hebkost a zářivost kůže
 • Pozitivní vliv na celulitidu
 • Podporuje krásu vlasů a sílu nehtů

BreastExtra+®
90 tobolek

Cena od 1100 
BreastExtra+®90 tobolek
 • Farmaceutická kvalita účinných látek
 • Silně podporuje růst a krásu prsou
 • Certifikace čistoty a nezávadnosti
 • Užívá se 2x denně
 • Vystačí na 22 dní užívání
 • Nižší vliv na pevnost kůže
 • Nižší vliv na hebkost a zářivost kůže
 • Neovlivňuje celulitidu
 • Nepodporuje krásu vlasů a sílu nehtů
floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější otázky
o BreastExtra+® BOOST Collagenu

Jak působí fytoestrogeny v produktu BreastExtra+® BOOST Collagen na zvětšení poprsí?

Odpověď: Fytoestrogeny jsou přírodní sloučeniny, které mají podobnou chemickou strukturu a funkci jako estrogeny a mohou působit na zvětšení prsou, stimulací růstových procesů ve tkáních.

Je BreastExtra+® BOOST Collagen účinný i pro ženy s velmi malými prsy?

Odpověď: Ano, BreastExtra+® BOOST Collagen může být účinný pro ženy s různou velikostí prsou, protože jeho účinky jsou zaměřeny na podporu zvětšení prsou bez ohledu na výchozí stav.

Za jak dlouho se dostaví výsledky při užívání BreastExtra BOOST Collagen?

Odpověď: Individuální výsledky se mohou lišit, ale mnoho žen začne pozorovat první výsledky během dvou týdnů pravidelného užívání.

Je bezpečné užívat BreastExtra+® BOOST Collagen s jinými léky nebo doplňky stravy?

Odpověď: Pokud užíváte nějaké léky, u kterých máte podezření, že by se mohly s BreastExtra+® BOOST Collagen vzájemně ovlivňovat, doporučujeme se o jejich kombinaci poradit s lékařem nebo lékárníkem.

Jaké jsou vedlejší účinky užívání BreastExtra+® BOOST Collagenu?

Odpověď: BreastExtra+® BOOST Collagen je obvykle dobře tolerován a nemá vedlejší účinky.

Kolikrát denně a jak dlouho bych měla užívat BreastExtra+® BOOST Collagen, abych dosáhla požadovaných výsledků?

Odpověď: Rozmíchejte jednu odměrku (10 g prášku) ve 200 ml studené vody a vypijte. Užívejte 1x denně, ideálně ráno nebo si stanovte jinou stabilní denní dobu. Dávejte pozor, abyste nevynechali ani jednu denní dávku. To by mohlo negativně ovlivnit dosažené výsledky. První výsledky zpozorujete přibližně po dvou týdnech. Tato doba se může lišit. BreastExtra+® BOOST Collagen užívejte po dobu 3 měsíců. Nejvýraznějšího efektu se dosahuje ve třetí třetině doporučené doby užívání. Mějte trpělivost a výsledky vás potěší.

Mohu užívat BreastExtra+® BOOST Collagen během těhotenství nebo kojení?

Odpověď: V případě těhotenství nebo kojení neužívejte BOOST Collagen.

Jak dlouho trvá, než výrobek dostanu po objednání?

Odpověď: Většina objednávek je vyřízena následující den po objednání, doba doručení pak závisí na zvoleném dopravci a zemi doručení. Obvykle se však pohybuje od jednoho do pěti pracovních dnů.

Je BreastExtra+® BOOST Collagen přírodní produkt?

Odpověď: Ano, BreastExtra+® BOOST Collagen obsahuje přírodní složky včetně kolagenu, vitamínů minerálů a fytoestrogenů, jejichž přesná specifikace je uvedena na obalu výrobku a také na webových stránkách www.breastextra.sk.

Je BreastExtra+® BOOST Collagen vhodný i pro ženy ve starším věku?

Odpověď: Ano, BreastExtra+® BOOST Collagen je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, včetně žen ve starším věku, které mají zájem o nádherně velká pevná prsa a dokonale pevnou a hebkou pleť, krásné vlasy a pevné nehty.

Může BreastExtra+® BOOST Collagen pomoci s vyhlazením vrásek a celulitidy?

Odpověď: BreastExtra+® BOOST Collagen se zaměřuje na zvětšení prsou a dosažení nádherné dokonalé pokožky. Proto je také ideální pro vyhlazení vrásek a celulitidy.

Máte nějaké zkušenosti nebo recenze od jiných zákaznic, které již užívali BreastExtra+® BOOST Collagen?

Odpověď: Ano, několik našich zákaznic nám poskytlo pozitivní recenze a zkušenosti s používáním BreastExtra+® BOOST Collagenu. Můžete se podívat na naši webovou stránku, kde naleznete zkušenosti a hodnocení od našich spokojených zákaznic.

Je BreastExtra+® BOOST Collagen dostupný na lékařský předpis, nebo si ho mohu koupit bez receptu?

Odpověď: BreastExtra+® BOOST Collagen je registrován jako doplněk stravy, který je dostupný bez lékařského předpisu. Můžete si jej zakoupit přímo od nás na našich webových stránkách nebo v některých lékárnách a autorizovaných prodejnách.

Jak dlouho mohu BreastExtra+® BOOST Collagen užívat? Musím dělat přestávky?

Odpověď: Pro dosažení maximálního účinku a dokonalých výsledků je třeba BreastExtra+® BOOST Collagen užívat pravidelně a bez přestávek po dobu tří měsíců.

Recenze na produkty
Jak jsou lidé spokojeni BreastExtra+®?

Před
Po

Fila 55 let

Věk a dvě děti se na mých prsou patřičně podepsali. Procitla jsem až po překonání menopauzy, kdy jsem zjistila že mi zbyly už jen dva ploché předměty vzdáleně připomínající prsa. Jelikož operaci jsem nepřipouštěla, zkusila jsem tyto pilulky. Výsledky jsou ohromující.

Lenka 32 let

jmenuji se Lenka a mám 33 let. Po mnoha zkušenostech s pilulkami na zvětšení a vyplnění prsou mohu s čistým svědomím říci, že mi to pomohlo a jsem spokojená, zvětšení o 2cm za 100 tablet Breast Extra plus. Musím říct, že tabletky jsem užívala poctivě 1x ráno 1x večer + masáž prsou. Od první pilulky jsem si měřila prsa 1x týdně, výsledky jsou proto nenapadnutelné z mé strany.

Před
Po

Kristína 23 let

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

Před
Po

Soňa 29 let

BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem aby ste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.

Aneta 39 let

Byla jsem překvapená, jak rychle na mě začalo BreastEXTRA+ působit. Už druhý týden užívání jsem viděla, jak se moje prsa začínají měnit k lepšímu. Na dotek byly pevnější, tužší a zdálo se, že i povyrostly … Po ukončení kúry mám prsa skoro jako když jsem byla těhotná. Jsem velmi spokojená s produktem i s výsledky.

Marie 19 let

Tento přípravek mi doporučila kamarádka. Když si ho koupila, smála jsem se jí a varovala jsem ji, aby nekupovala takové blbosti. Ale když její prsa začala nabývat pozoruhodný objem, musím se přiznat, že jsem zůstala zahanbená. Protože i já jsem zdědila hrudník po otci, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená. Moje prsa jsou nyní

Viki 22 let

Můj partner mi jednou řekl, že jestli si nechci dát zvětšit prsa. Nejprve jsem mu chudákovi vynadala, zda se mu nelíbím nebo jak si to představuje ??? Ale když jsem vychladla, popřemýšlela jsem nad tím a zjistila jsem, že ve skutečnosti i mě moje malá plochá prsa dost zlobí … Úplně náhodou jsem narazila na vaši stránku a musím říct, že jsem mile překvapená!

Linda 38 let

Před tím než jsem začala brát vaše tabletky, měla jsem velmi ploché prsa. To se ale změnilo po pár týdnech užívání BreastExtra +. Teď už jsou to už dva roky a já se stále cítím perfektně

Zuzana 32 let

Chtěla jsem jít na plastiku. Mám totiž (měla jsem) dost nesouměrnou postavu … Široké boky a úzký hrudník. Na facebooku jsem objevila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla jsem se to vyzkoušet. Bojuj nebo chcípni … Když se to nepodaří, půjdu pod nůž. K mému překvapení a také štěstí (operace se strašně bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dvě čísla větší! To bych v životě nevěřila, že se to dá dosáhnout tabletkama, pokud bych to sama nezkusila.

Vysoká
kvalita čistota a odpovědnost

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji doplňku stravy BreastExtra+® BOOST Collagen jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá kapsle tohoto vzácného přípravku je naplněna správným poměrem účinných látek ve vysoké koncentraci.

Jsme pod kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem orgánu ochrany veřejného zdraví a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své tělo.

Chceme být protiváhou

Naší filozofií je odpovědný přístup k lidskému tělu. Věříme, že jako protiváha boomu plastické chirurgie musí existovat méně invazivní účinná alternativa bez trvalých následků na zdraví a krásu ženských prsou. Již více než 10 let chráníme prsa žen před trvalými následky estetické chirurgie tím, že jim poskytujeme dobrou alternativu a první volbu před rozhodnutím, které změní jejich život. Před skalpelem jsme zachránili statisíce prsou v celé střední Evropě. Proč bychom nemohli zachránit i ta vaše?

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

rakovina

Neignorujeme svět kolem nás

Zdraví prsou nám není lhostejné. Víme, že jsou mezi námi i ženy, kterým už nedokážeme pomoci. Máme na mysli ty, které zaplatily nejkrutější daň. Svým prsům museli říci sbohem v důsledku rakoviny. I proto jsme pravidelnými podporovateli Ligy proti rakovině a vy nám v tom každým nákupem pomáháte.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z výhodných balíčků

BOOST Collagen 1x300g

BOOST Collagen 1x300g

BOOST Collagen 1x300g

1390 

Na 1 měsíc

Nejoblíbenější

BOOST Collagen 2x300g

BOOST Collagen 2x300g

BOOST Collagen 2x300g

2490 

Ušetříte: 290 

Na 2 měsíce

BOOST Collagen 3x300g

BOOST Collagen 3x300g

BOOST Collagen 3x300g

3600 

Ušetříte: 570 

Na 3 měsíce

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

BOOST Collagen 3+1 ZDARMA!

3600 

Ušetříte: 1390 

Na 4 měsíce