Fytohormony pomáhají k větším prsou, hezčí pleti a bezbolestné menstruaci

floating-leaf
floating-leaf

Rostlinné fytohormony jsou prospěšné pro ženský organismus

Krásnější a zdravější díky fytohormonům? Opravdu se to dá? Tyto přírodní látky dokáží ovlivnit velikost a tvar poprsí a pozitivně ovlivnit i další procesy ve vašem organismu. Jen čtěte dál.

Větší prsa bez skalpelu a přirozeně?

Ženy bývají někdy se svými prsy nespokojené. Nejčastější požadavkem na změny poprsí bývá přitom jeho zvětšení. Nemusí se však řešit pouze operačně. Plastická operace nese s sebou několik rizik, a proto ne každá žena, toužící po větších prsou, je ochotna ji opravdu podstoupit.

Zvětšení prsou přírodní cestou je možné a dokonce velmi jednoduché. Určitě jste už slyšeli, že na na nárůst velikosti poprsí zásadně ovlivňuje hladina hormonů v těle, jejich kombinace a způsob, jakým spolu v těle komunikují.

Jak působí hormony na naše tělo?

Hormony jsou látky, které v lidském těle ovlivňují fungování orgánů a buněk. Působí na růst a vývoj těla (včetně prsou), ovlivňují metabolismus a způsob využití potravy, působí na sexuální a reprodukční funkce, ovlivňují naše nálady a mnohé další procesy v těle.

Hormony přirozeně se vyskytující v našem těle, které ovlivňují i ​​růst poprsí, jsou estrogen, progesteron, testosteron, prolaktin a růstový hormon. Množství těchto hormonů v těle a jejich poměr ovlivňuje velikost a tvar prsou, jakož i jejich pevnost.

Estrogen spolu s progesteronem jsou jedny z nejdůležitějších hormonů zodpovědných za růst prsou a zdraví ženských reprodukčních orgánů. Testosteron je označován také jako mužský hormon, ale tvoří se i v ženském těle. Správný poměr hladin estrogenu a testosteronu má hluboký význam pro růst prsou a celkové zdraví ženy. Prolaktin a růstový hormon jsou hormony vylučované hypofýzou. Prolaktin spolu s estrogenem spolupracují na tvorbě mléčných žláz, jakož i na zvýšení počtu estrogenních receptorů v prsou. Prolaktin je také zodpovědný za ukládání tuku v prsou. Růstový hormon podporuje růst buněk, tkání a orgánů. Stimuluje i obnovu tkání a výměnu buněk a udržuje ženskou sexuální touhu.

fytohormony prsa

Co jsou to fytohormony?

Fytohormony je obecné označení pro hormony rostlinného původu. Rostlinné hormony mají podobný účinek jako hormony přirozeně se vyskytující v lidském a živočišném těle. Fytohormony přispívají k produkci prsní tkáně a mají za následek růst prsou. Díky fytohormony obsaženým v tabletkách BreastEXTRA+ budou vaše prsa větší, hezčí, pevnější.

Fytohormony pomáhají k růstu prsou přirozenou a bezpečnou cestou.

Nejdůležitější fytohormony

Fytohormonů (nebo rostlinných hormonů) existuje několik druhů a skupin. Jedním z nejdůležitějších fytohormonů je však jednoznačně estrogen nazývaný fytoestrogen. Často se vyskytuje v tabletkách na na zvětšení poprsí, a to zejména z jednoho důvodu – tento hormon je nejvíce zodpovědný za velikost vašich prsou.

Fytoestrogeny kromě vlivu na prsa, pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi a krevní tlak, zároveň také zmírňují příznaky menopauzy, snižují riziko vzniku některých druhů rakoviny a riziko osteoporózy.

Fytohormony také přispívají k celkovému zdraví prsů, ovlivňují také stav a zdraví reprodukční soustavy – redukují příznaky menopauzy, PMS – premenstruačního syndromu, vaginální suchosti a zvyšují sexuální apetit.


Náš tip: Přečtěte si více o účincích fytoestrogenů v článku Fytoestrogeny a jejich vliv na ženský organismus.


Proč tabletky BreastEXTRA+?

Tabletky BreastEXTRA+ představují bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům. Tyto pilulky obsahují pouze přírodní látky, neobsahují žádné chemikálie, barviva ani konzervanty. Extrakty z rostlin jam čínský, fenykl, pískavice řecké seno, andělika čínská, pastala rozprostřena, sója a serenoa plazivá podporují růst prsou, jejich vytvarování a lepší pevnost.

Doporučujeme užívat dvakrát denně 2 tablety BreastEXTRA+ a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Po dvou týdnech užívání budou už změny na vašich prsou zřetelné, prsa budou pevnější a pokožka bude na dotek jemná a napnutá.

Shrnutí:

  • Fytohormony jsou přírodní látky rostlinného původu, které dokážou ovlivnit velikost poprsí bezpečným a přirozeným způsobem.
  • Ovlivňují mnohé funkce v ženském organismu, včetně zvětšení prsou a řešení problémů s menstruací.
  • Bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům představují tabletky BreastEXTRA+.