Čtyři jednoduché kroky jak zvětšit prsa

Pokud hledáte odpověď na otázku jak zvětšit prsa, pokračujte a čtěte dál. Díky doplňkům stravy BreastExtra+ je dosažení větších a krásnějších prsou otázkou pouze čtyř jednoduchých kroků. Tak jednoduché a přitom účinné to může být.

breastextra - užívání

1. Užívejte BreastExtra+ 

Ideální je začít užívat doplněk ve druhé polovině menstruačního cyklu (není podmínkou). BOOST Collagen se užívá jednou denně. Pokud se rozhodnete pro tobolky, užívejte 2 tobolky 2x denně. Již po 2 týdnech užívání se dostaví první viditelné výsledky na vašem poprsí. Prvním signálem toho, že produkt začíná účinkovat, jsou pevnější prsa a jemná, napnutá pokožka poprsí.

breastextra - dobrá strava

2. Jezte dobré jídlo

Pro zvětšení prsou potřebuje Vaše tělo stavební látky. Snažte se proto upřednostňovat nutričně hodnotnou stravu, jako je ovoce, zelenina, obiloviny a bílkoviny v podobě masa a mléčných výrobků. Právě nutričně hodnotná a vyvážená strava vám zajistí dostatečné množství živin a stavebního materiálu potřebného pro zvětšení vašeho krásného poprsí.

breastextra - odpočinek

3. Relaxujte a odpočívejte

Dopřejte si dostatek času pro sebe. Právě relaxace a odpočinek mají na růst prsou velký vliv. Prsa rostou hlavně v noci, během spánku. Vyhýbejte se stresovým faktorům a spěte alespoň 8 hodin denně. Během spánku se tělo regeneruje a to je ideální prostor, kdy se aktivní složky doplňku stravy uvolňují a působí efektivněji.

breastextra - užijte si výsledky

4. Udržujte rutinu

Mnohé ženy mají tendenci přerušit pravidelné užívání výživových doplňků BreastExtra+, jakmile se dostaví první výsledky. Navzdory prvotnímu nadšení, nicméně pokračujte v užívání podle plánu a nechte účinné látky BreastExtra+ pracovat na kráse vašich prsou. Dopřejte si tak trvale velká prsa, díky kterým budete sexy jako nikdy předtím.

floating-leaf
floating-leaf
BreastExtra - zvětšení prsou bez plastiky

Jak prsa rostou a mění svůj tvar?

Během období puberty ženský organismus začíná produkovat pohlavní hormony – estrogeny, které napomáhají vývoji druhotných ženských pohlavních znaků, jako jsou prsa, prsní žlázy, zakulacený zadeček a oblé boky. Tyto hormony se váží na receptory ve tkáních a tím řídí jejich transformaci. Množství i kvalita produkce hormonů, ovlivňuje velikost a tvar prsou získaný během dospívání.

Prsa však mohou být iv průběhu dospělosti namáhána (například těhotenstvím a kojením) a jejich původně pěkný tvar a vzhled se někdy změní k horšímu. Naštěstí, toto vše lze vyřešit.

Pokud jste neměli štěstí a vaše prsa v současnosti  nevypadají, tak jako byste si představovali, můžete to nyní snadno změnit. Zjistěte, jak sladké je vzbuzovat pozornost mužů a závist jiných žen, i bez podstoupení bolestivé a drahé plastiky. Už žádné uštipačné poznámky, odstávající podprsenky nebo ignorace ze strany atraktivních mužů.

Koncentrované rostlinné extrakty, které jsou součástí doplňků stravy BreastExtra+, jsou odborníky považovány za fytoestrogeny – přírodní látky, jejichž molekuly jsou tvarově podobné ženským hormonům. Díky tomu se dokáží stejně jako přirozené ženské hormony, vázat na receptory ve tkáních a řídit tím růst a regeneraci prsní tkáně. Jejich užívání má za následek zpevnění, nárůst a vytvarování prsou, ve své nejpřirozenější a nejbezpečnější podobě.

Přírodní složení
které pomůže zvětšit poprsí

1
Jam čínsky

Jam čínsky je rostlina, která přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Pro svou schopnost dodávat tělu fytoestrogeny se používala již ve staré čínské medicíně. Navíc podporuje prokrvení v oblasti hrudníku, čímž dochází ke zlepšení přenosu živin do prsou. Jam čínský podporuje činnost žlázy s vnitřní sekrecí a napomáhá zvýšit hladinu látek potřebných na výrazný růst poprsí.

2
Fenykl

Fenykl se již po staletí používá jako sexuální stimulant a afrodiziakum. Rovněž se využívá jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy. Navíc napomáhá při bolestivé menstruaci nebo při bolestech hlavy spojených s menstruací. Extrakt z této rostliny normalizuje hladinu cukru v krvi a přináší celkový pocit tělesné pohody.

3
Andělika čínská

Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Obsahuje několik důležitých látek, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a s menopauzou. Díky tomu, že dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, ve spolupráci s ostatními složkami účinně působí při zvětšení prsou.

4
Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je látka, která pomáhá při udržování optimální hladiny hormonů v organismu, což je nezbytné pro ideální vývoj a růst poprsí. Pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zajímavostí je, že účinkuje i jako afrodiziakum a má příznivé účinky na psychiku.

5
Pískavice řecké seno

Fenugreek (nebo pískavice řecké seno) je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z této rostliny jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen, ale zejména tím, že podporují růst prsů. Rovněž podporuje metabolismus tuků, a tak udržuje vaši štíhlou linii.

6
Kolagen

Kolagen tvoří až 75 % tkáně pokožky. Už po 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %. Tento pokles se nejčastěji začne projevovat tam, kde je pokožka nejjemnější, tedy na poprsí. Doplňování kolagenu je proto potřebné pro zachování zdravé, pružné a hebké pokožky.

7
Sójové isoflavonoidy

Sójové izoflavonoidy jsou nejvýznamnější fytoestrogeny. Potlačují nežádoucí estrogenní aktivity, díky čemuž se podílejí na snižování výskytu nádorů souvisejících s hladinou estrogenu (rakovina prsu, rakovina dělohy). Vážou se ve velké míře na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou, čímž způsobují jejich růst a zpevnění.

Tyto média
se o nás zmínili

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Vyberte si jeden
z doplňků stravy BreastExtra+

BreastExtra tobolky(30 cps)

BreastExtra tobolky
(30 cps)

Od 395 Kč

Tabletky BreastExtra+ dokáží rozvinout skrytou krásu a velikost Vašich prsou. Obsahují širokou směs vysoce účinných rostlinných extraktů. K dispozici jsou 30 a 90 tobolková balení a také výhodné balíčky se kterými ušetříte spoustu peněz.

BreastExtra tobolky(90 cps)

BreastExtra tobolky
(90 cps)

Od 1100 Kč

Pilulky BreastExtra+ mají schopnost podpořit přirozenou krásu a zvětšit objem Vašich prsou. Jejich formule zahrnuje speciální kombinaci extraktů z bylin. Výrobek je dostupný v baleních obsahujících 30 nebo 90 kapslí. V nabídce jsou výhodné balíčky se kterými ušetříte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 1290 Kč

Nový speciální BreastExtra BOOST Collagen bude tajnou zbraní, která Vám vloží do rukou moc nad velikostí Vašeho poprsí. Spojuje výhody kolagenu a silných rostlinných extraktů, způsobujících masivní růst a zpevnění prsou a celkové zvýšení kvality pokožky. Prozkoumejte také naše výhodné balíčky.