Proč krémy na zvětšení prsou nepomáhají?

floating-leaf
floating-leaf

Krémy na zvětšení prsou slibují hodně. Jaká je však pravda?

Existuje mnoho produktů, které vám „zaručeně“ pomohou k větším prsům. Můžete si vybrat tabletky či krémy. Dnes se podíváme blíže na to, zda vám skutečně pomohou krémy na zvětšení prsou.

Pravda je, že natírání krémem nestačí

Krémy na zvětšení prsou obsahují chemikálie na podporu růstu prsní tkáně. Druhá skupina krémů je založena na přírodní bázi a obsahují bylinky, které jsou obecně známé tím, že přispívají k růstu prsní tkáně. Tyto krémy si máte vmasírovat do pokožky a měly by podpořit růst prsou.

Většina krémů na zvětšení prsou vám slíbí okamžité výsledky, ale v konečném důsledku nepřinesou žádné. V čem je problém? Ve skutečnosti krémy vnikají jen do pokožky prsou, ale ne hlouběji do prsní tkáně. K tomu, aby látky skutečně prsní tkáň zasáhly, je třeba užívat je vnitřně, tedy například ve formě tabletek.

Pomůže vám i masáž

Pokud již takový krém doma máte, nemusíte ho vyhazovat;) Poslouží jako dobrý prostředek na masáž, která může opravdu přispět ke zvětšení prsů. Pokud jste však do krému na zvětšení prsou ještě neinvestovali, stejně dobře vám poslouží i obyčejná indulona.

Krémy na zvětšení prsou nefungují. Stejně dobře pomůže i indulona.

Masáž krémy na zvětšení prsou

Masáž je přirozenou metodou zvětšování prsou, která je bezpečná, a zároveň ne cenově nákladná. Potřebujete na to jen trpělivost a vytrvalost. Výsledky, které přinášejí takové masáže, totiž nejsou okamžité. Masáž prsou můžete provádět různými způsoby, k základním způsobem patří hnětací masáž prsů. Jak na to?

  • Zahřejte si dlaně rychlým třením o sebe a přiložte si je na prsa.
  • Třete prsa směrem dovnitř krouživým pohybem.
  • Opakujte denně jeden až dvakrát přibližně 15 minut.

Taková masáž napíná pokožku prsů a napomáhá k jejich zvětšení tím způsobem, že stimulace prsou a bradavek působí na produkci hormonu prolaktin, který pomáhá zvětšovat objem prsou. Masáž ovlivňuje také krevní oběh, který dodává fytoestrogeny do vašich prsou. Abyste však fytoestrogeny ve svém krevním oběhu měli, musíte je nejprve dostat do svého těla. A tady se opět dostáváme k přírodním tabletám.


Náš tip: Přečtěte si více o fytoestrogenů v článku Fytoestrogeny a jejich vliv na ženský organismus.


Fytoestrogeny zajistí tabletky BreastEXTRA+

BreastEXTRA+ jsou přírodní pilulky na zvětšení prsou, které dodávají vašemu organismu fytoestrogeny. Jsou to přírodní látky, které mají podobný účinek jako lidský hormon estrogen. Kromě jiných účinků ovlivňují také růst prsní tkáně. Tabletky obsahují speciálně navrženou směs výtažků z rostlin angelica sinensis, wild yam, fenugreek, damiana, saw palmetto a přírodních extraktů. Kromě těchto přírodních složek pilulky obsahují také kolagen, který je důležitý pro zachování zdravé, pružné a hebké pokožky.

Shrnutí:

  • Fytoestrogeny zajistí tabletky BreastEXTRA+ Krémy na zvětšení prsou nefungují.
  • Na masáž prsů můžete použít i indulonu.
  • Pomůže vám příjem fytoestrogenů v podobě přírodních výživových doplňků.