Proč mají muži rádi velká prsa? A co udělat s malými?

floating-leaf
floating-leaf

Velká prsa muži milují z různých možných důvodů

Pokud čtete tyto řádky, určitě jste se už nejednou zamysleli nad otázkou, proč vlastně muže přitahují velká prsa… Nerozumíte tomu? Vysvětlíme vám, proč je to tak.

Co muže láká na velkých prsou?

U některých mužů je to docela vědomé. Zkrátka vědí, že se jim velká prsa líbí víc. Někteří vám však na tuto otázku nedají jednoznačnou odpověď. Ale jednoznačnou odpověď nemají ani vědci. Existuje několik teorií, kterými se vysvětluje, proč mají muži větší prsa.

Teorie 1: Velká prsa symbolizují plodnost

Určitě jste se již setkali s vysvětlením, že větší prsa symbolizují u mužů plodnost. Prsa jsou zejména z tuku a muž vnímá, že žena není vyhublá a je v dobrém zdravotním stavu. Podvědomě považuje velká prsa za znak toho, že žena mu bude schopná porodit syna nebo dceru. K dalším znakům symbolizujícím plodnost patří i útlý pas a široké boky.

Teorie 2: „Viníkem“ je oxytocin

Podle další skupiny vědců mohou být muži fascinován ženskými prsy kvůli hormonu oxytocin. Je to hormon, který se stimulací bradavek uvolňuje při kojení a může za to, že maminka soustředí veškerou svou pozornost a lásku k dítěti. Takto pomáhá vytvářet silnou vazbu mezi matkou a dítětem. Podobně to funguje i v partnerském vztahu, hormon oxytocin je tedy důležitý i pro vytvoření silného vztahu mezi milenci. Prsa dávají muži pocit jistoty a hlubšího propojení, takže podoba vztahu kojenců a mužů k prsům určitě není náhodná.

Teorie 3: Za všechno může evoluce

Další vysvětlení spočívá v našem biologickém dědictví. Vědci předpokládají, že velká obliba velkých prsou u mužů pochází z dávné minulosti a je zakořeněna hluboko v jejich DNA. Až do doby, kdy se pralidé dokázali postavit na dvě nohy, byly totiž schopni plodit jen odzadu. A ženská prsa se pravděpodobně později vyvinuly do své podoby tak, aby připomínaly právě pozadí. Je to vlastně fascinující, protože muži jsou jedinými savci, jejichž lákají prsa v sexuálním kontextu.

Velká prsa a muži

Velká prsa symbolizují plodnost, zajišťují silný partnerský vztah nebo je důvodem evoluce.

Jste nespokojená se svými prsy?

Jen minimum žen je spokojeno se svými prsy. Nemusí jít jen o jejich velikost, ale i tvar. Řešení, jak získat větší prsa, je přitom jednoduché. Nemusíte podstupovat plastickou operaci prsou, stačí, když budete pravidelně užívat výživové doplňky na přírodní bázi, jakými jsou tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+.

Tyto pilulky vám zajistí zvětšení prsou a jejich ideální vytvarování. Užívání je velmi jednoduché, stačí zapít 2 kapsle dvakrát denně dostatečným množstvím tekutin.


Náš tip: Přečtěte si také článek o bylinkách na zvětšení prsou.


Shrnutí:

  • Muži mají rádi velká prsa, možných vysvětlení je několik.
  • Velká prsa symbolizují plodnost, zajišťují silný partnerský vztah nebo je důvodem evoluce.
  • Pro zvětšení prsou přirozenou a bezpečnou cestou užívejte tabletky BreastEXTRA+.