Objednat BreastEXTRA doplněk stravy

Složení v denní dávce: Jam čínský 320mg, Fenykl 280mg, Pískavice řecké seno 240mg, Andělika čínská 240mg, Pastala rozprostřená 200mg, Sojové isoflavony 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagen 60mg, Želatinau, protispékavá látka - stearan hořečnatý. Hmotnost netto: 16,3g (30 tobolek) nebo 48,9g (90 tobolek).

Záleží nám na vás
Zaručená spokojenost!

100%
bezpečný nákup
tabletky skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč

Je pro nás opravdu potěšením prodávat prémiové produkty, které klientům pomáhají dosáhnout lepší pohody a spokojenosti v jejich životě . Nabízíme vám různé varianty špičkového produktu BreastEXTRA + plus, a speciální nabídky tak, abychom vyhověli všem vašim specifickým požadavkům. Vyberte si jednu z uvedených nabídek a po kliknutí vytvořte vaši objednávku!

Ve smyslu ustanovení § 7 zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb.) máte právo od smlouvy uzavřené na dálku odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů (u nás lhůta prodloužena až na 15 dní) ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu.

Doporučené dávkování: 2 tobolky 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 35°C. Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Výrobek obsahuje sóju.