Objednat BreastEXTRA doplněk stravy

Složení v denní dávce: Jam čínský 320mg, Fenykl 280mg, Pískavice řecké seno 240mg, Andělika čínská 240mg, Pastala rozprostřená 200mg, Sojové isoflavony 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagen (živočišní) 60mg, Želatinau, protispékavá látka - stearan hořečnatý. Hmotnost netto: 16,3g (30 tobolek) nebo 48,9g (90 tobolek).

Záleží nám na vás
Zaručená spokojenost!

Garance 100%
vrácení peněz
tabletky skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč

Je pro nás opravdu potěšením prodávat prémiové produkty, které klientům pomáhají dosáhnout lepší pohody a spokojenosti v jejich životě . Nabízíme vám tři různé varianty špičkového produktu BreastEXTRA + plus, a jednu speciální nabídku tak, abychom vyhověli všem vašim specifickým požadavkům. Vyberte si jednu z uvedených nabídek a po kliknutí vytvořte vaši objednávku!

Před tím, než se rozhodnete udělat objednávku, vězte prosím, že vaše spokojenost je na 100 % zaručena! V případě, že nebudete z jakéhokoli důvodu s našim prémiovým produktem spokojená, bez mrknutí oka vám vrátíme vaše peníze. Peníze vám vrátíme do 15 dnů za každé nenačaté balení.

Doporučené dávkování: 2 tobolky 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 35°C. Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Výrobek obsahuje sóju.