Pěkná prsa můžete mít i vy. Víme, jak na to

Získejte pěkná prsa použitím těchto skvělých tipů a triků

Prsa vždy patřila a budou patřit k nejatraktivnějším částem ženského těla. Pěkná prsa jsou ztělesněním ženskosti, něžnosti a sexuality. Dokonalý dekolt s krásnými prsy je to, po čem touží nejedna žena. Na jejich tvar ovlivňují různé faktory, které je negativně ovlivňují. Ty se však dají eliminovat. Návod, jak na to, se dočtete právě v tomto článku.

Chirurgie nemusí být jedinou cestou

Bolestivý chirurgický zákrok v podobě plastické operace není jediným způsobem, kterým můžete získat pěkná prsa. Avšak zapotit se budete muset. Kliky nejsou ani pro jednu z nás oblíbeným cvikem. Proto vám doporučujeme je příjemnější varianta, kliky o stěnu. Kromě toho, že jsou jednodušší než klasické kliky, vás budou více bavit a také jsou efektivnější, protože více zapojujete zejména prsní svaly.

Postavte se přibližně 2 metry od stěny, rukama se o ni opřete. Dbejte na to, aby vaše prsty směřovaly nahoru. Pusťte se blíže ke zdi, zapojte vaše ruce a lokty se snažte držet při těle. Jednoduché však? Cvičení opakujte 10-krát po 4 série a super prsa máte na dosah.

Pekné prsia cvičenie - Megaprsia.sk

Masáž – spojte příjemné s užitečným

Masáž prsou zvyšuje průtok krve v prsech, a zároveň stimuluje produkci kolagenu, který efektivně přispívá ke zpevnění poprsí. Jak na správnou masáž?

Položte si dlaně na prsa a kružte s nimi směrem dovnitř a kolem prsou. Tlak vašich rukou by měl jemný a ne bolestivý. Levá ruka směřuje ve směru hodinových ručiček, pravá zas naopak. Opakujte denně, minimálně jedenkrát přibližně 15 minut.

Pekné prsia masáž - Megaprsia.sk

Malá prsa po zhubnutí

Cvičení a diety naše každodenní. Po nekonečném odříkání a úpravě stravy se konečně dočkáme toho, že si můžeme dopřát v prodejně luxusní kousky, které oblečeme o číslo – dvě menší než před pár měsíci. Avšak tato změna se často projeví i na obvodu naší podprsenky. Najednou si uvědomíme, že spolu s kily, které jsme ztratili, jsme přišli io velikost našeho košíku. Co teď?

Změňte jídelníček. Zařaďte do svého denního menu nutričně hodnotnou stravu. Přidejte ovoce, zeleninu, obilniny a zajistěte svému tělu dostatečný přísun bílkovin v podobě masa a mléčných výrobků, které vám zajistí dostatek živin potřebných na růst prsou.

Zkuste jíst více potravin, které obsahují fytoestrogeny. Jde o rostlinnou obdobu ženského pohlavního hormonu estrogen, který je mimo jiné zodpovědný za velká prsa. Pokud budete vaše tělo zásobovat takovými živinami, odvděčí se vám za to v podobě krásných prsou.

Konzumujte více potravin s fytoestrogeny.

Rostliny, které jsou bohaté na fytoestrogeny:

 • luštěniny – zejména čočka, fazole a cizrna,
 • mléčné výrobky – například sýry a jogurty,
 • ovoce – zejména jablka, třešně a švestky,
 • obiloviny – například ječmen, pšenice, ale i rýže,
 • koření jako šalvěj, jetel a oregano,
 • semena pískavice,
 • fenykl,
 • jam čínský.

Nechce se vám dlouho čekat na výsledky?

Pokud nepatříte mezi trpělivé typy, nevadí. I pro vás máme jeden dokonalý typ. Vyzkoušejte tabletky BreastEXTRA+, výživový doplněk, který vám pomůže získat pěkná prsa bezpečnou a přírodní cestou. Přípravek obsahuje komplex bylin a přírodních látek, které patří do skupiny již výše popsaných fytoestrogenů.

Pravidelné užívání tabletek vám zaručí větší, pevnější a ideálně vytvarované prsa. První výsledky přitom na sobě zpozorujete už po dvou týdnech užívání a po několika týdnech budou změny opravdu významné.

Nezapomeňte však také na dostatečný spánek, relaxujte, odpočívejte a účinky se brzy dostaví. Pokud tomu přidáte strava stravu, tato kombinace je dokonalým receptem na pořízení pěkných prsou.

Shrnutí:

 • Pěkná prsa můžete získat různými způsoby – nejradikálnější je plastická operace.
 • K pěkným prsům pomůže i správná strava s bohatým obsahem fytoestrogenů, cvičení a masáže.
 • Bezpečnou a přirozenou cestu k pěkným prsům představují tabletky BreastEXTRA+.

Autor článku: Lívia

Lívia

Píšu odborně i zábavně Moji milí čtenáři, děkuji že jste se rozhodli prohlédnout si můj profil. Problematice plastické chirurgie prsů se profesionálně věnuji už pár let. Postupně jsem...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.