Jak získat plná prsa za pomoci přírody?

floating-leaf
floating-leaf

Toto je 9 přírodních prostředků na plnější a pevnější poprsí

Máte pocit, že byste mohli mít více plná prsa, že byste se cítili lépe a zvýšilo by se vám i sebevědomí? Nemusíte hned hledat plastického chirurga. Stačí se podívat, zda neexistuje jiný způsob než skalpel. My víme, že existuje. A hned několik. Přírodních a účinných, které vám pomohou získat plná prsa.

1. Oleje

Kromě dochucení jídel či péče o pokožku obličeje pomohou i poprsí. Jsou to oleje, které se nacházejí běžně ve vaší domácnosti, ale i speciální oleje, které obnovují kožní buňky a podporují elasticitu pokožky. Stačí vmasírovat pár kapek.

Vyzkoušejte například olej z fenyklových semínek, citrónové trávy, mentolový, mrkvový či citrusový olej.

2. Led

Své poprsí můžete masírovat i pomocí ledové sprchy či kostky ledu nebo rozdrceným ledovým balíčkem. Masáž by neměla trvat více než 1 minutu, aby si nezpůsobilí nachlazení. Zpevníte tak prsní svalstvo i pokožku.

3. Cibule a med

Možná vás to zaskočí, ale cibule má blahodárné účinky na pokožku našeho těla. Na výrobu domácího krému, který zpevňuje pokožku, vám stačí pouze 3 ingredience. Stačí smíchat cibuli, med a kurkumu. Touto směsí si natřete poprsí a nechte působit 10 až 15 minut.

4. Pískavice řecké seno (fenugreek)

Tato nenápadná rostlina patří mezi rostliny s obsahem fytoestrogenů, které dokáží stimulovat růst poprsí stejně jako estrogen a progesteron. Je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Fenugreek podporuje metabolismus tuků a udržuje vaši štíhlou linii. U kojících matek podporuje tvorbu mateřského mléka.


Náš tip: Podívejte se na video, jak jednoduše zvětšit prsa.


5. Damiana

Už po staletí se využívá jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy. Pomáhá i při bolestivé a nepravidelné menstruaci.

6. Fenykl

Výhodou fenyklu je to, že jej můžete konzumovat surový, vařený nebo pečený. Nejlepšího účinku však dosáhnete, pokud jej budete pít jako čaj. Fenykl obsahuje fytoestrogeny, které napomáhají růstu prsou a produkci mléka u matek.

7. Wild yam

Tato rostlina stimuluje produkci estrogenu. Obsahuje látky, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a také menopauzou.


Náš tip: Prečítajte si aj článok, ako zväčšiť prsia pomocou cvičenia a byliniek.


8. Banány

Výživné látky a minerály obsažené v banánech pomáhají přirozeně zvětšit ženská prsa. Aby tak působily, je vhodné jíst akorát dozrálé vláknité banány a ne dužnaté, které již začínají být přezrálé.

9. Přírodní tabletky BreastEXTRA+

Tabletky na zvětšení prsou přirozenou cestou, které obsahují téměř všechny výše zmíněné složky v jednom. Stimulují růst a pružnost pokožky poprsí. Výsledky spatříte už po dvou týdnech od začátku užívání.

Na závěr

Jak tedy dosáhnout plných prsou, aniž byste se museli svěřit do rukou plastického chirurga? Jednoduše podívejte, jaké bylinky máte v zahradě, podíváte, co máte v lednici a v kuchyni.

  • Pomohou vám bylinky jako pískavice řecké seno, damiana, fenykl či wild yam.
  • Vyzkoušejte také různé oleje, cibuli či banány.

Pokud se u vás nenachází nic, co by mohlo pomoci, prostě vyzkoušejte přírodní tablety na podporu plnosti a růstu prsní tkáně BreastEXTRA+.