Hledáte způsob na přirozené zvětšení prsou?

floating-leaf
floating-leaf

Přirozené zvětšení prsou vám umožní bylinky obsažené v tabletách BreastEXTRA+

Toužíte po větších prsou? Potom máte hned několik možností. Tou nejrychlejší je absolvování plastické operace. Pokud vás však čas netlačí, vsaďte raději na bezpečnější cestu – přirozené zvětšení prsou za pomoci bylinek. Kupte si tabletky BreastEXTRA+, v nichž jsou tyto bylinky koncentrovaně nadávkované a připravené k pohodlné použití.

S čím vám tabletky BreastEXTRA+ pomohou?

Tabletky BreastEXTRA+ jsou doplňek stravy, který slouží na zvětšení prsou a jejich vytvarování. Nezáleží na tom, zda máte malá prsa od přírody, nebo změnili svůj tvar po porodu či kojení. Tabletky vám pomohou získat větší, plné a ideálně vytvarované prsa přirozenou cestou. Přípravek totiž obsahuje pouze přírodní látky, neobsahuje žádné hormony, chemikálie, barviva ani konzervanty. Při jeho užívání se tedy nemusíte bát negativních vedlejších účinků.

Jak to funguje?

Tabletky obsahují koncentrované bylinky, které jsou považovány za fytoestrogeny. Jde o přírodní látky podobné hormonu estrogen, které stimulují váš organismus k vytváření tkáně prsní žlázy, což má za následek zvětšení poprsí. Jde o speciálně navrženou směs výtažků z těchto rostlin:

Fenykl na přirozené zvětšení prsou

Fytoestrogeny jsou přírodní látky, které podporují vytváření tkáně prsní žlázy.

  • Jam čínský. Podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí a zvyšuje hladinu látek potřebných na výrazný růst prsou. Podporuje také prokrvení v oblasti hrudníku, čímž dochází k lepšímu přenosu živin do prsou a celkové zdraví prsů.
  • Fenykl. Hned po pískavice obsahuje druhý největší obsah fytoestrogenů, které napomáhají růstu prsou a také produkci mléka u kojících matek.
  • Pískavice řecké seno. Obsahuje fytoestrogeny, flavonoidy a saponiny, které podporují růst prsů a podporují zdravé prsní tkáň. Je také známá díky své schopnosti stimulovat tvorbu mateřského mléka.
  • Andělika čínská. Výrazně ovlivňuje produkci estrogenu, čímž působí i na zvětšení prsou.
  • Další složky. Na účinku tabletek se podílejí i další složky, jako pastala rozprostřena, sojové isoflavony či serenoa plazivá, ale i kolagen pro zachování zdravé a pružné pokožky.

Náš tip: Přečtěte si více o tom, které bylinky slouží na zvětšení prsou.


Tyto bylinky jsou v tabletkách nadávkované tak, aby byly připraveny na pohodlné používání. Dávkování je pak velmi jednoduché. Stačí zapít dvě kapsle dvakrát denně dostatečným množstvím tekutin.

Shrnutí:

  • Cest k zvětšení prsou je více, nejbezpečnější je však ta přirozená.
  • Zvětšení prsou napomáhají bylinky, které obsahují fytoestrogeny.
  • Bylinky v koncentrované formě připravené na pohodlné užívání v tabletách BreastEXTRA+.