Názory a reference
našich zákazníků BreastEXTRA

„Moderní věda dokáže všechno vysvětlit a plně testovat“

V moderní vědě se již dá všechno vysvětlit a plně testovat. Po staletí se ženy snažily najít efektivní způsob, jak zvětšit poprsí. Vyzkoušely širokou škálu krémů, mastí, cviků, chirurgické zákroky a „zázračné kúry“ jen s velmi omezenými úspěchy. Kombinace nepříjemných vedlejších účinků a nepohodlí spojeného s minimálními výsledky vede ženy k dosažení mylného závěru, že kromě plastiky neexistuje nic, co by vylepšilo jejich poprsí. S přípravkem BreastEXTRA+ máme v rukou vědecké důkazy, že naše metodika je bezchybná!

Pečlivě vybraný set organicky pěstovaných surovin, které byly důkladně testovány v několika klinických studiích s jasně doloženými výsledky, vytváří jedinečnou pilulku. 91% žen, které vyzkoušely BreastEXTRA+ potvrdilo viditelný nárůst velikosti poprsí během prvních 3 týdnů. 97% žen se zvětšilo poprsí o jednu plnou velikost košíčku do 3 měsíců. V historii tohoto produktu jsme nedostali jedinou stížnost a nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. A to je přesně to, co si všechny ženy přejí: bezpečné, účinné a ověřené výsledky!

https://www.breastextra.cz/wp-content/uploads/2021/08/megaprsia-referencie.jpg
floating-leaf
floating-leaf
Před
Po

Fila 55 let

Věk a dvě děti se na mých prsou patřičně podepsali. Procitla jsem až po překonání menopauzy, kdy jsem zjistila že mi zbyly už jen dva ploché předměty vzdáleně připomínající prsa. Jelikož operaci jsem nepřipouštěla, zkusila jsem tyto pilulky. Výsledky jsou ohromující.

Lenka 32 let

jmenuji se Lenka a mám 33 let. Po mnoha zkušenostech s pilulkami na zvětšení a vyplnění prsou mohu s čistým svědomím říci, že mi to pomohlo a jsem spokojená, zvětšení o 2cm za 100 tablet Breast Extra plus. Musím říct, že tabletky jsem užívala poctivě 1x ráno 1x večer + masáž prsou. Od první pilulky jsem si měřila prsa 1x týdně, výsledky jsou proto nenapadnutelné z mé strany.

Před
Po

Kristína 23 let

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

Před
Po

Soňa 29 let

BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem aby ste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.

Aneta 39 let

Byla jsem překvapená, jak rychle na mě začalo BreastEXTRA+ působit. Už druhý týden užívání jsem viděla, jak se moje prsa začínají měnit k lepšímu. Na dotek byly pevnější, tužší a zdálo se, že i povyrostly … Po ukončení kúry mám prsa skoro jako když jsem byla těhotná. Jsem velmi spokojená s produktem i s výsledky.

Marie 19 let

Tento přípravek mi doporučila kamarádka. Když si ho koupila, smála jsem se jí a varovala jsem ji, aby nekupovala takové blbosti. Ale když její prsa začala nabývat pozoruhodný objem, musím se přiznat, že jsem zůstala zahanbená. Protože i já jsem zdědila hrudník po otci, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená. Moje prsa jsou nyní

Viki 22 let

Můj partner mi jednou řekl, že jestli si nechci dát zvětšit prsa. Nejprve jsem mu chudákovi vynadala, zda se mu nelíbím nebo jak si to představuje ??? Ale když jsem vychladla, popřemýšlela jsem nad tím a zjistila jsem, že ve skutečnosti i mě moje malá plochá prsa dost zlobí … Úplně náhodou jsem narazila na vaši stránku a musím říct, že jsem mile překvapená!

Linda 38 let

Před tím než jsem začala brát vaše tabletky, měla jsem velmi ploché prsa. To se ale změnilo po pár týdnech užívání BreastExtra +. Teď už jsou to už dva roky a já se stále cítím perfektně

Zuzana 32 let

Chtěla jsem jít na plastiku. Mám totiž (měla jsem) dost nesouměrnou postavu … Široké boky a úzký hrudník. Na facebooku jsem objevila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla jsem se to vyzkoušet. Bojuj nebo chcípni … Když se to nepodaří, půjdu pod nůž. K mému překvapení a také štěstí (operace se strašně bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dvě čísla větší! To bych v životě nevěřila, že se to dá dosáhnout tabletkama, pokud bych to sama nezkusila.

Řekněte nám
svůj názor na BreastEXTRA

Pokud máte zájem, můžete poslat i fotografii

Odeslat recenzi

Vyberte si jeden
z doplňků stravy BreastExtra+

BreastExtra tobolky(30 cps)

BreastExtra tobolky
(30 cps)

Od 395 Kč

Tabletky BreastExtra+ dokáží rozvinout skrytou krásu a velikost Vašich prsou. Obsahují širokou směs vysoce účinných rostlinných extraktů. K dispozici jsou 30 a 90 tobolková balení a také výhodné balíčky se kterými ušetříte spoustu peněz.

BreastExtra tobolky(90 cps)

BreastExtra tobolky
(90 cps)

Od 1100 Kč

Pilulky BreastExtra+ mají schopnost podpořit přirozenou krásu a zvětšit objem Vašich prsou. Jejich formule zahrnuje speciální kombinaci extraktů z bylin. Výrobek je dostupný v baleních obsahujících 30 nebo 90 kapslí. V nabídce jsou výhodné balíčky se kterými ušetříte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 1290 Kč

Nový speciální BreastExtra BOOST Collagen bude tajnou zbraní, která Vám vloží do rukou moc nad velikostí Vašeho poprsí. Spojuje výhody kolagenu a silných rostlinných extraktů, způsobujících masivní růst a zpevnění prsou a celkové zvýšení kvality pokožky. Prozkoumejte také naše výhodné balíčky.