Růst prsou. Jak se odráží čas na našem poprsí?

floating-leaf
floating-leaf

Ženské prsa nejsou stále stejné. Jak se mění s přibývajícím věkem?

Je to tak. Naše poprsí není neměnné. Na růst prsou, velikost a tvar má vliv strava, stres, naše hmotnost, péče, fáze menstruačního cyklu a samozřejmě i věk. Pojďme se tedy podívat, jak se mění vaše poprsí s přibývajícím věkem a jak můžete proti nechtěným změnám bojovat.

Když máte dvacet

Pokud máte kolem dvacítky, vaše poprsí je již vyvinuté a jeho velikost se až do těhotenství nezmění, pokud nezměníte svoji hmotnost. Avšak až do třicítky můžete být klidná. Kolísání hmotnosti a zvětšování či zmenšování prsou se na vaší pokožce nepodepíše. V tomto věku je vaše pokožka ještě dostatečně pružná, aby věděla mírné změny velikosti zvládnout bez strií.

Když máte třicet

Z biologického hlediska už máte poprsí, které si již prošlo těhotenstvím nebo se na něj chystá. To jsou faktory, které mají velký vliv na elasticitu pokožky a mohli by nás začít trápit i strie. Pokud jste dosud necvičili, měli byste začít. Nejen tato partie vám bude vděčná.

Růst prsou cvičení

KDyž máte čtyřicet

Z estetického hlediska se vaše prsa po čtyřicítce mění nejvíce. Tělo produkuje méně estrogenu, proto se prsní tkáň postupně mění na tuk.

S přibývajícím věkem se nejvíce mění prsa po čtyřicítce.

Když máte po padesátce

Na pokožce obličeje, krku a prsou začíná být vidět drobné vrásky, případně pigmentové skvrny. A tak byste svému výstřihu měli dopřát stejnou péči jako tváři. Krémujte se, hydratujte, pílingujte a podobně.


Náš tip: Přečtěte si i článek Máte povislá prsa? Zbavte se těchto zlozvyků.


Dá sa čas zastavit?

Nedá! Ale existují triky a tipy, které umí známky času na vašem poprsí zpomalit. Nebojte se, nejdeme vás poslat na plastickou operaci. Spolehněte se na přírodu.

Jak jsme již zmínili, pokud jste nezačali cvičit dříve, tak úderem třicátých narozenin byste určitě měli začít. Začleňte posilování prsního svalstva do svého každodenního režimu a uvidíte, že se budete nejen cítit, ale i vypadat pevnější a lépe.

Zázrak jménem fenykl

Fenykl je jednou ze základních přísad krémů na zvětšení poprsí Výhodou fenyklu je to, že jej můžete konzumovat surový, vařený nebo pečený. Nejúčinnější bude, když si dopřejete fenyklový čaj. Při koupi fenyklového čaje se nebojte zajít do specializovaných obchodů. Fenykl obsahuje také fytoestrogeny, které napomáhají růstu prsou a produkci mléka u matek.


Náš tip: Přečtěte si i článek o dalších bylinkách na zvětšení prsou.


Příroda v tabletce

Trumfem ve vašem boji proti projevům věku na vašem poprsí jsou přírodní tabletky BreastEXTRA+ na zvětšení a zpevnění poprsí. Tento přípravek neobsahuje žádné hormony, a tedy vám nezpůsobí nepříjemné přibírání na váze. První výsledky v zrcadle i na dotyk spatříte na sobě již po dvou týdnech.

Tak, jak se mění vaše prsa s přibývajícím věkem, měla by se změnit i vaše péči o ně, abyste čas alespoň trošku zpomalily a měli krásný dekolt i ve vyšším věku. Stačí jen vyzkoušet přírodní recepty.

Shrnutí

  • Prsa nejsou neměnná, mění se i s přibývajícím věkem.
  • Nejpozději kolem třicítky byste měli začít cvičit.
  • Podpořte krásně prsa užíváním přírodních doplňků, jakým je BreastEXTRA +.