Serenoa plazivá vám pomůže zvětšit vaše prsa

floating-leaf
floating-leaf

Serenoa plazivá působí jako prostředek pro efektivní zvětšení ženských prsou

Existuje mnoho způsobů, které vám mohou zajistit větší a plnější prsa. K těm nejúčinnějším a nejbezpečnějším patří přirozená cesta ve formě bylinek s obsahem užitečných látek, ke kterým patří i serenoa plazivá.

Co je serenoa plazivá?

Serenou plazivou možná znáte i pod označením saw palmetto či trpasličí palma nebo latinským názvem serenoa repens. Je tradiční americká rostlina, která se vyskytuje v jihovýchodních oblastech USA, zejména na Floridě. Daří se jí zejména v subtropických a tropických oblastech.

Serenoa plazivá je nízká palma s plazivým kmenem a vějířovitými listy. Kvete žlutobílými květy, z nichž vznikají červenočerné bobule. Právě z těchto plodů se získávají výtažky, které slouží jako prostředek pro efektivní zvětšení ženských prsou. Tato rostlina však příznivě působí nejen na ženy, ale také na muže. Její výtažky se používají také k léčbě problémů s prostatou, s problematickou erekcí a předpokládá se, že by mohly být efektivní i při léčbě infekcí močových cest.

Serenoa plazivá působí příznivě nejen na ženy, ale také na muže.

Kromě toho má však serenoa plazivá mnohem širší možnosti využití:

 • pomáhá při nachlazení a chřipce,
 • posiluje chuť na sex a působí jako afrodiziakum,
 • podporuje srdečně-cévní systém a zlepšuje stav cév,
 • působí jako účinný antioxidant,
 • podporuje vitalitu, působí proti únavě,
 • působí antivirově a antizápalovo a přispívá ke zlepšení imunity,
 • příznivě ovlivňuje zdraví vlasů a pokožky,
 • podporuje trávení a zlepšuje chuť do jídla.

Jak působí serenoa plazivá na růst prsou?

Serenoa plazivá působí jako antiandrogen, to znamená, že snižuje hladinu dihydrotestosteronu v organismu. Pro ženské tělo je to důležité z toho důvodu, aby pohlavní hormony estrogen a progesteron mohli naplno plnit své funkce a nedocházelo k svrašťování prsní žlázy.

Serenoa plazivá prsia - Megaprsia.sk

Pěstování doma

Vzhledem k tomu, že serenoa plazivá je teplomilná rostlina, pěstování v našich podmínkách je značně komplikované. Ideálním na pěstování je vyhřívaný skleník s dostatkem slunce, vlhkosti a speciální půdy pro pěstování palem.

Její extrakty však můžete koupit ve specializovaných obchodech ve formě prášku nebo tekutého extraktu, které můžete využít při výrobě domácí tinkúry, odvaru nebo čaje. Forma přípravku zároveň ovlivní i způsob užívání a dávkování. Neměli byste například vypít více než 1 hrnek čaje denně, aplikovat 4 ml tinktury za den či konzumovat více než 1 – 2 gramy sušených plodů.

Navíc si dávejte pozor, pokud patříte do některé z rizikových skupin pro užívání. Serenou by neměli užívat těhotné a kojící ženy, osoby s poruchami hormonální rovnováhy či lidé s chorobami žaludku, jater, srdce nebo plic. Pokud i nepatříte do rizikových skupin, zejména na začátku užívání se můžete setkat s určitými trávicími obtížemi, jako jsou bolesti břicha, průjem či zácpa. Serenoa však v zásadě nezpůsobuje žádné výraznější negativní vedlejší účinky.

Serenoa plazivá trpasličia palma - Megaprsia.sk

Nejefektivnější formou užívání jsou však tabletky, které obsahují standardizované extrakty se zaručenou kvalitou. Výtažky této rostlinky jsou také součástí mnoha výživových doplňků se specifickými účinky. K takovým přípravkům určených na růst prsou patří i tabletky BreastEXTRA+. V denní dávce obsahují tabletky 160 mg serenoy plíživé. Kromě toho obsahují i extrakty z dalších rostlin, které její účinek podporují. Jsou to jam čínský, fenykl, andělika čínská, pískavice řecké seno a sója. Přidán kolagen podporuje zdravou, pružnou a hebkou pokožku.

Užívání tabletek je velmi jednoduché – stačí užít 2 tabletky dvakrát denně a zapít dostatečným množstvím tekutin. V porovnání se složitou přípravou čajů, odvarů či tinktur je to tedy nejen pohodlné, ale také efektivní. Vyzkoušejte tedy přirozenou cestu k tomu, jak zvětšit poprsí a objednejte si tabletky BreastEXTRA+.

Shrnutí:

 • Serenoa plazivá patří k rostlinám, které pomáhají zvětšovat ženská prsa.
 • Léčivé výsledky má i v oblasti problémů s prostatou či erekcí.
 • Užívat ji můžete jako čaj, odvary, tinkturu či jako tabletky.
 • Efektivní a pohodlnou formou užívání jsou tabletky s obsahem serenoi plazivé BreastEXTRA+.