Sexy prsa můžete mít i vy. Nespokojte se s průměrností

floating-leaf
floating-leaf

Vsaďte na dokonalost a získejte s námi sexy prsa

Módní návrháři z celého světa se předbíhají, aby mohli pro ženy vytvořit ty nejkrásnější módní kousky. Co však s tím, když i do těch nejkrásnějších kousků, které byste mohli mít, něco chybí? Nejste v tom sama, téměř každá žena sní o byť jen malé změně na svém těle a většina je nespokojená právě se svými prsy.

Nenechejte se odradit

Důvodů, proč nemáme sexy prsa, může být opravdu mnoho. Na velikost a tvar prsů má vliv řada faktorů:

  • genetika,
  • nárůst anebo úbytek hmotnosti,
  • těhotenství,
  • kojení a období po skončení kojení,
  • ženské hormony,
  • životní styl.

 

Dnešní moderní doba nabízí plno možností, jak změnit svou vizáž či postavu, a dokonce nám nabízí množství řešení, jak získat sexy prsa, po kterých toužíme. Získat pěkná prsa tedy nemusí být nic obtížného. Můžeme si přát změnu tvaru či zvětšení prsou, všechno je možné.

Prsa se vyvíjejí přibližně šest roku od osmnáctého roku věku. To je přirozený konec růstu prsou. Některé faktory ale dokážou ovlivnit velikost prsou i po skončení období puberty.

Sexy prsa mladé děvče - breastextra.cz

Jak na to?

Nejradikálnějším a snad i nejvíce stresujícím způsobem pro vás a vaše tělo je plastická operace. Jde o bolestivý chirurgický zákrok, při kterém jsou vkládány do vašeho těla prsní implantáty. Přestože jde o nejrychlejší cestu zvětšení prsou, zároveň je i nejnebezpečnější. Jde o chirurgický zákrok, proto musíte mít absolutně v pořádku zdravotní stav a absolvovat nejedno předoperační vyšetření. Samozřejmě vaše tělo bude potřebovat čas na zotavení po operaci. A to ještě není ničím zaručeno, že plastika bude bez komplikací a výsledkem budou sexy prsa. Plastická operace s sebou nese riziko infekce, jizev či roztržení tkáně kolem implantátu.

Kromě plastické operace jsou i bezpečnější způsoby. Můžete změnit svůj životní styl a začít přijímat více potravy obsahující fytoestrogeny zodpovědné za růst prsou. Mezi takové potraviny patří například různé mléčné výrobky, obiloviny, luštěniny, ovoce, ale také bylinky (fenykl, pískavice řecké seno a mnohé další).

Ke zlepšení vzhledu vašich prsou může také pomoci masáž prsou, protože stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje průtok krve v prsou, výsledkem čehož je zpevnění poprsí. K masážím přidejte cviky stimulující zvětšení prsou, ke kterým se řadí především kliky či plavání. Vyvarujte se přílišnému nárůstu či úbytku na vaší váze.

Pokud jste však již vyzkoušeli cviky i změnu stravy nebo naopak patříte k méně aktivním typům, které raději jako kliky mají nákupy a módu, je tu jednoduchý a účinný způsob, jak získat sexy prsa. Tabletky BreastEXTRA+ jsou velmi příjemnou, bezbolestnou a efektivní cestou, jak vylepšit váš dekolt.

Jde o přírodní doplňek stravy s vynikajícími výsledky. Stačí když dvakrát denně zapijete dvě tabletky dostatečným množstvím vody a první účinky na sobě můžete vidět už do dvou týdnů. Tabletky BreastEXTRA+ obsahují stoprocentní přírodní složení ve spojení bylinek a užitečných látek, jako jsou jam čínský, fenykl, andělika čínská, serenoa plazivá, pískavice řecké semeno, sójové isoflavonoidy a kolagen. Proto jsou absolutně bezpečné pro váš organismus. Neobsahují konzervanty, chemikálie ani hormony způsobující vázání zbytečného tuku.

Buďte samy sebou, a zároveň nádherné

Dejte jednou provždy sbohem vašemu nízkému sebevědomí a rozlučte se s věčnou nespokojeností při pohledu do zrcadla. Nemusíte být zklamaná vždy, když si prolistujete váš oblíbený časopis, ze kterého se na vás usmívají dokonalé modelky s dokonalými křivkami. Vaše prsa mohou být takové, o jakých jste vždy snili. Plná, pevná a krásná.

Sexy prsa modelka - breastextra.cz

A pokud nechcete, nemusíte měnit ani sebe, ani váš životní styl. Stačí se rozhodnout pro tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+. Buďte sama sebou. S krásným dekoltem poroste vaše sebevědomí. Když se budete cítit krásná a budete se sebou spokojená, budete taková i pro své okolí. Nejeden obdivný mužský pohled bude věnován právě vám. A to je přeci příjemné, ne?

Shrnutí:

  • Na růst a vývin prsou má vliv více faktorů.
  • Mít sexy prsa nemusí být nepříjemné ani bolestivé.
  • Krásná prsa můžete získat užíváním přírodních výživových doplňků.