Dají se silikonové implantáty nahradit tabletkami?

floating-leaf
floating-leaf

Silikonové implantáty nejsou bez rizik. Tabletky ano.

Většina žen, které se necítí dobře s prsy od matky přírody, sní o větších prsou a hledá způsoby, jak je mít. Nejedna uvažuje o prsních implantátech – takzvaných „silikonem“. Každá žena má své důvody. Zatímco jedna je chce kvůli vyšší přitažlivosti u opačného pohlaví, druhá si chce zvednout sebevědomí. Jaké silikonové implantáty existují? Dá se zvětšit poprsí i bez nich?

Co byste před operací měli vědět?

Předtím, než se rozhodnete pro plastickou operaci, měli byste vědět, do čeho jdete. Takový zákrok znamená vážnou životní změnu a stojí nemalé peníze. Při výběru implantátů je třeba znát jejich tvar, povrch, velikost i výplň.

Dva typy tvarů

Ženy si mohou vybrat z 2 typů tvarů silikonových implantátů. V plastické chirurgii se využívají kulaté implantáty nebo anatomické (slzičkové) implantáty.

  • Kulaté implantáty mají předem určený a pevně daný tvar a během operace není možné ho měnit.
  • Anatomické implantáty se dají i během zákroku lépe vytvarovat a v konečném důsledku působí přirozeněji.

To, které jsou pro vás nejvhodnější, je třeba konzultovat s chirurgem.

Povrch silikonových implantátů

Chirurgové používají implantáty s různými povrchy. Mohou být hladké, texturované nebo pokryté tenkou vrstvou mikropolyuretánovej pěny.


Náš tip: Více o površích si můžete přečíst v článku Silikónová prsa.


Velikost silikonových implantátů

Jistě si nejedna žena řekne, že když už podstoupí operaci, tak si dá udělat velké prsa, nejlépe trojky nebo čtyřky. To ale nezáleží jen na jejich rozhodnutí. Při výběru se přihlíží k obvod hrudníku, obvod dříku či výšku postavy. Nejvíce se používají objemy 300 ml, 350 ml a 400 ml. Hlavní je to, aby vypadaly přirozeně.

Silikonové implantáty operace

Čím jsou implantáty vyplněny?

U nás se u většiny operací používají právě silikonové implantáty plněné silikonovým gelem. Vyrábějí se v různé hustotě a tuhosti. V jiných zemích, např. v USA, se používají implantáty plněné solným roztokem. Jedno je stále jisté. Náplně jsou chemie. A proto dobře zvažte, zda chcete takové riziko podstoupit.

Zkuste raději tabletky na zvětšení prsou

Pokud se rozhodujete, zda podstoupit operaci, zkuste se poohlédnout i o možnostech bez nutnosti operace. Ta s sebou přináší různá rizika. Jsou i jiné způsoby jak dosáhnout krásný a plný dekolt.

Na trhu jsou k dispozici přírodní tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+, které jsou ideální k řešení tohoto problému. Obsahují fytoestrogeny – přírodní látky podobné hormonu estrogen, které stimulují organismus ženy k produkci tkáně prsní žlázy a mají za následek růst prsou.

91% žen, které vyzkoušely BreastEXTRA+, potvrdilo viditelný nárůst velikosti prsou během prvních 3 týdnů.

Můžete mít krásné prsa i bez silikonových implantátů?

Ano. Stačí, když se budete držet několika zásad:

  • Vsaďte na přírodu a bylinky.
  • Vyzkoušejte ověřený přípravek s referencemi.
  • Teprve když zkusíte přírodní přípravek, rozhodněte se, jestli podstoupíte operační zákrok.