Úprava prsou bez plastiky? Víme, jak na to

floating-leaf
floating-leaf

Úprava prsou je možná i bez plastické operace. Zcela přirozeně

Stává se vám, že se podíváte do zrcadla a začnete porovnávat svoji postavu s ženami, které jste viděly v televizi, v časopisech anebo reklamách? Také byste chtěla mít tak krásné prsa jako ony? Nemusíte hned googlit a hledat nejbližší plastickou kliniku. Svá prsa můžete vylepšit a zvětšit i z pohodlí domova.

Úprava prsou v třech jednoduchých krocích

Pokud chcete získat pěknější a větší prsa bez zásahu plastického chirurga, v prvé řadě se připravte na změnu svého životního stylu. Změňte tyto tři návyky a první výsledky uvidíte už po dvou týdnech.

Úprava prsou sa dá zrealizovat ve třech jednoduchých krocích.

Krok 1: Užívajte přírodní produkty

Na českém trhu existuje spousta produktů, které dokáží zvětšit poprsí. Vyberte si takové, které jsou bez vedlejších účinků, nerozhážou váš hormonální systém a neobsahují chemický koktejl, který by složil vaše játra na kolena.

Takovým přípravkem jsou tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+. Prozradíme vám, v čem se skrývá jejich tajemství.

Všechny složky jsou přírodní

Přírodní rostlinné extrakty mají vlastnosti podobné hormonu estrogen, které stimulují organismus ženy k produkci tkaniva prsní žlázy, a to má za následek zvětšení poprsí. Tabletky BreastEXTRA+ obsahují speciální přírodní směs extraktů z rostlin andělika čínská, jam čínský, pískavice řecké semeno, pastala, serenoa plazivá, které mají za účinek zvětšení prsního tkaniva a růst prsou. Tyto výtažky podporují prokrvení v oblasti hrudníku, upravují hormonální rovnováhu a k tomu zvyšují frekvenci dělení buněk v prsních žlázách. V tabletkách se nachází i účinný kolagen, díky kterému bude vaše pokožka stále pružná a hebká.

Nejsou drahé

Cena za zvětšení prsou nemusí být vysoká. Nebojte se, úprava prsou pomocí přírodních tabletek BreastExtra+ vás nebude ani zdaleka stát celou výplatu, případně dvě anebo tři, jak to bývá při využití služeb plastického chirurga a prsních silikonových implantátů. Zkušební balení na dva týdny, což je doba, při které se začnu ukazovat první výsledky, vás vyjde pouze na 740 Kč. Větší balení dostanete za zvýhodněnou cenu – koupě trojměsíčního balení vám ušetří více jak 1 000 Kč.

Krok 2: Pravidelně cvičte

Stejně jako každá část lidského těla i oblast hrudníku a poprsí potřebuje ke svojí korekci pravidelný pohyb. Úprava prsou je možná pomocí několik jednoduchých cviků.

Do svého každodenního cvičebního plánu byste měli zahrnout rozpažování a upažování rukou. K zahození není ani zdvihání se na hrazdě. V různých polochách rukou při tomto cviku posilňujete různé partie v oblasti břicha a hrudníku. Pokud máte v blízkosti svého bydliště plavecký bazén anebo dokonce bazén před svým domem, měli byste přijít tomuto sportu na chuť. Nejenom, že pěkně vyformujete své nohy a záda, ale hlavně poprsí. Plavání je ideální sport, který nezatěžuje vaše klouby.

Úprava prsou cvičení - BreastEXTRA.cz

Krok 3: Pomáhá i masáž prsou

Od cvičení můžete postupně přejít k příjemnějším prostředkům, jak vyformovat své poprsí. Účinná, a zároveň příjemná metoda, pomocí které je možná úprava prsou, bývá masáž prsou, do které můžete zapojit i svého partnera.

Není to nic složitého

  • Teplé ruce: Před masáží si vždy zahřejte ruce tak, že je budete o sebe třít.
  • Krouživé pohyby: Dlaně položte na prsta a dělejte krouživé pohyby směrem dovnitř a okolo prsou. Levá ruka se pohybuje ve směru a pravá ruka proti směru hodinových ručiček. Tlak by v žádném případě neměl být bolestivý.
  • Pravidelné opakovaní: Opakujte dvakrát denně 100-300krát. Masáž poprsí vám teda zabere okolo 15 minut.

Úprava poprsí masáž - BreastEXTRA.cz

Je teda úprava prsou možná i bez návštěvy plastické chirurgie? Určitě ano! Stačí dodržovat tři kroky a již za čtrnáct dní uvidíte první výsledky.

Shrnutí:

  • Začněte užívat přírodní tabletky BreastExtra+, které díky svému rostlinnému složení a kolagenu podporují přirozený růst prsního tkaniva a udržování pevné a pružné pokožky.
  • Pravidelně cvičte. Nejúčinnějším sportem je jednoznačně plavání.
  • Masírujte prsa teplýma rukama přibližně 15 minut každý den.