Malá, ideální či velká prsa – kde hledat pomyslné hranice?

floating-leaf
floating-leaf

Od jaké velikosti jsou vlastně prsa opravdu velké?

Otázka stará snad jako lidstvo samo. Od jaké velikosti můžeme svůj dekolt označit za velká prsa a který rozměr košíčků znamená ještě malé? A jaké jsou vlastně ty ideální? Čtěte a porovnávejte.

Muži versus ženy

Jak už to bývá, na lidské tělo má každé pohlaví své mínění. To ženské však vždy fascinovalo o trochu víc. Většina z nás asi předpokládá, že muži preferují na ženách spíše velké prsa. Podle jednoho z nedávných průzkumů však po bujném dekoltu touží spíše samotné ženy. Za vysokou prioritu ho označilo až o 20% více žen. Zajímavé je, že asi jen třetina dotázaných vyjádřila na toto téma neutrální pocit nebo nespokojenost.

Ještě malé nebo už velké?

Dá se vlastně definovat hranice, za kterou jsme již nositelkami velkých prsou? Ve velké míře to je zajisté otázka individuálního pocitu a osobních preferencí. V neposlední řadě bychom neměli zapomínat na to, zda se ve svém těle cítíme pohodlně. Tehdy je velikost podprsenky opravdu jen číslo.

Pokud bychom přece hledali vědecky podloženou teorii, napomůže zmíněný mezinárodní průzkum. Na vzorku více než 2000 respondentů odborníci zjistili, že nejoblíbenějšími (u mužů i žen) jsou košíčky velikosti C.

Podle průzkumů jsou nejoblíbenější prsa velikosti C.

Pokud bychom tedy „C-čka“ považovali za ideální, logicky můžeme předpokládat, že velikosti A a B se dají považovat za malé a „D-čka“ a větší za velká prsa. Asi však budete souhlasit, že každá velikost má svá pro i proti a s dnešní širokou nabídkou možností se s každým problémem dá poprat.

Velká prsa

Vyřeště nevyhovující velikost

Nad úpravou poprsí častěji uvažují ženy, které jsou majitelkami menších prsou. Jako první možnost pravděpodobně každé napadne zvětšení pomocí plastické chirurgie. Plastika prsou, při které se do poprsí vkládají implantáty (odborně nazývaná jako augmentace) však nemusí být vždy to nejlepší řešení. Další z možností je také zvětšení prsou vlastním tukem. Všeobecně známé jsou však nejen výhody, ale i zdravotní rizika těchto metod, se kterým je třeba počítat.

Stále více žen proto sahá po neinvazivních metodách, které přinášejí podobný no především trvalý výsledek. Pokud chcete zapomenout, že jste někdy měli povislá prsa a toužíte si zajistit zpevnění prsou nebolestivým způsobem, pomohou vám účinné tabletky BreastEXTRA+.

Je to doplňek stravy s certifikovaným složením, který obsahuje komplex bylin a přírodních látek. Osvědčil se jako ideální pro ženy, které hledají přirozenou cestu k většímu, pevnějšímu a přirozeně vytvarovanému poprsí.

Shrnutí:

  • Velká prsa nejsou snem jen mužské části populace. Touží po nich zejména ženy.
  • Přesná hranice mezi malými a velkými prsy neexistuje.
  • Dosáhnout velká prsa můžete i bez plastické operace. Doplněk BreastEXTRA+ je na to ideální pomocník.