Zvětšení prsou bez plastiky! Jak na to?

floating-leaf
floating-leaf

Větší prsa můžete získat i jinak než plastickou operací

Přiznejme si to. Nejedna z nás touží po zvětšení prsou. Bohužel ne každé z nás příroda nadělila krásná velká prsa. Nemusíte se s tím však smířit, známe totiž řešení.

Proč říct plastice ne?

Plastická operace je sice nejúčinnějším a nejrychlejším způsobem, jak dosáhnout zvětšení prsou, má to však svoje ale. Plastická operace s sebou totiž přináší řadu rizik. K nejčastějším z nich patří infekce, krvácení do vnitřní rány prsu, roztržení tkáně kolem implantátu či jizvy, které vám zůstanou ještě dlouho po absolvování operace. Zcela bez rizika není ani anestezie, kterou při zákroku podstoupíte.

Plastická operáce je efektivní, přináší s sebou ale mnoho rizik.

To jsou rizika, které vám přinesou silikonové implantáty. Kromě toho existují i další možnosti, jak zvětšit prsa, se kterými vám pomohou lékaři. Je to například zvětšení prsou vlastním tukem, kde je použitý váš vlastní tuk nebo zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou, při kterém se kyselina vpichuje injekčně v podobě gelu do prsou. V tomto případě však efekt není trvalý a, stejně jako v případě plastické operace, i při tomto zákroku jde o velkou investici. Ruku na srdce, stojí vám super prsa opravdu za to?

Existují i jiné možnosti

Ano, existují i jiné, méně invazivní způsoby. Nejsou sice tak rychlé, ale jsou podstatně bezpečnější. Doporučují se zejména:

  • Cvičení na zvětšení prsou. Posilovat prsní svalstvo můžete pomocí několika efektivních cviků, například kliky. Pomůže vám i plavání.
  • Masáž prsou. Pomáhá k lepšímu prokrvení pokožky prsou a podporuje také tvorbu kolagenu, který přispívá k jejich zpevnění. Masáž prsou není složitá, musíte ji však provádět pravidelně.
  • Změna stravy. Začněte přijímat potraviny s obsahem fytoestrogenů. Jde o obdobu ženského pohlavního hormonu estrogenu, který je zodpovědný za růst prsou. K takovým potravinám patří různé luštěniny jako sója, mléčné výrobky, ovoce a obiloviny, ale zejména bylinky jako jam čínský, pískavice řecké seno či fenykl.

Zvětšení prsou cvičení - BreastExtra.cz

Musíte však počítat s tím, že účinek těchto metod je víceméně sporný. Efekt zvětšení prsou je velmi pomalý a není zcela zaručen. Pokud hledáte skutečně efektivní, a navíc přirozené řešení, doporučujeme vám užívat výživové doplňky, které vaši snahu podpoří.

Tabletky na zvětšení prsou

Tabletky BreastEXTRA+ obsahují výtažky z rostlin, které obsahují fytoestrogeny. Speciálně navrhnutá směs výtažků z bylinek andělika čínská, fenykl, jam čínský, serenoa plazivá, pískavice řecké seno, sójové izoflavonoidy a dalších přírodních extraktů stimuluje organismus k vytváření tkaniva prsní žlázy. Tyto bylinky vám v kombinaci s přidaným kolagenem zajistí nejen zvětšení prsou, ale i jejich zpevnění a ideální vytvarování.

K lepším výsledkům můžete přispět i vy sama. Kromě toho, že budete dvakrát denně užívat 2 tabletky BreastEXTRA+, změňte jídelníček a jezte potraviny s vysokou výživovou hodnotou, abyste měli dostatek stavebního materiálu na růst vašich prsou. Nezapomeňte si dopřát odpočinek – vyhýbejte se stresu a spěte alespoň 8 hodin denně.

Efekt užívání tabletek je opravdu rychlý – první výsledky na sobě zpozorujete už do dvou týdnů. Do tří měsíců se můžete těšit z viditelného zvětšení prsou, které poznáte už na větší podprsence.

Zvětšení prsou - BreastExtra.cz

 Shrňme si to:

  • Plastická operace je rychlá a efektivní, přináší s sebou ale mnoho rizik.
  • Existují i další způsoby zvětšení prsou jako masáže, cvičení či změna stravy, nejsou ale tak efektivní.
  • Ideálním způsobem na zvětšení prsou je užívání přírodních výživových doplňků, jako jsou tabletky BreastEXTRA+.