Masáž prsou napomáhá k jejich zvětšení. Je to opravdu pravda?

floating-leaf
floating-leaf

Masáže na zvětšení prsou jsou opravdu účinné

Říká se, že pravidelná masáž prsou napomáhá jejich zvětšení. Je to opravdu pravda. Masáž prospívá všem částem našeho těla, včetně prsů.

Jak to, že masáž prsou funguje?

Pravidelná masáž prsou pomáhá k lepšímu prokrvení pokožky. Pokožka je pak zdravější a pružnější. Masáž také podporuje tvorbu prolaktinu hormonu, který je kromě produkce mléka během kojení potřebný i pro růst prsů.

Jak na masáž prsou?

Masáž prsou není nic složitého. Stačí, když budete dodržovat těchto pár kroků:

  • Před masáží si vždy zahřejte své ruce třením o sebe.
  • Dlaně položte na prsa a dělejte krouživé pohyby směrem dovnitř a kolem prsou. Levá ruka se pohybuje ve směru a pravá ruka proti směru hodinových ručiček. Tlak by měl být jen jemný, v žádném případě bolestivý.
  • Opakujte dvakrát denně 100 – 300-krát, což je přibližně 15 minut.

Při pravidelném masírování byste měli viditelné výsledky vidět už po několika měsících. Ideální je, pokud si na sebe a své prsa vyhradíte 15 minut po probuzení a 15 minut před spaním.

Viditelné výsledky byste na svých prsou měli vidět po několika měsících pravidelných masáží.

Ideálne je, ak na masáž pŕs použijete aj nejaký masážny olej. Masáž vám však k zväčšeniu prsníkov pomôže aj bez toho, aby ste pritom museli použiť akýkoľvek krém na zväčšenie pŕs. Krémy totiž na zväčšenie pŕs nezaberajú. Rovnako dobre vám poslúži aj obyčajná indulona.


Náš tip: Přečtěte si i článek Proč krémy na zvětšení prsou nepomáhají?


Nechce sa vám tolik čekat?

Pokud se vám nechce na výsledek tolik čekat, a zároveň nechcete investovat do rychlého řešení typu plastická operace, existuje ještě jedno řešení – dodat potřebné látky na zvětšení prsů organismu zevnitř. Jde konkrétně o fytoestrogeny – přírodní látky, které mají podobný účinek jako lidský hormon estrogen.

Masáž prsou bylinky

Takové látky v sobě obsahuje přírodní doplňek stravy BreastEXTRA+. Jsou to tabletky na zvětšení prsou, které sestávají ze speciálně navržené směsi výtažků z rostlin, jako jsou angelika čínská, fenykl, jam čínský, pískavice řecké seno, serenoa plazivá a sója. Tyto látky stimulují váš organismus k vytváření tkáně prsní žlázy, což má za následek růst a zvětšování poprsí. K zvyšování pružnosti pokožky přispívá přidán kolagen.

Stačí, když budete užívat 2 kapsle dvakrát denně a první výsledky budete pozorovat již po 10 dnech užívání. Prsa budou pevnější a plnější. Po několika týdnech budou změny již opravdu významné a zpozorujete je i na větší velikosti vaší nové podprsenky.

Shrnutí:

  • Masáž prsou na jejich zvětšení opravdu zabírá.
  • Masáž prsou je velmi jednoduchá, stačí opakovat jeden jednoduchý pohyb dvakrát denně.
  • Pro rychlejší výsledky zvolte přírodní doplňky s obsahem fytoestrogenů, jakými jsou tabletky BreastEXTRA+.