Poradna

Otázky a skúsenosti
Breast Extra poradna

Na vaše otázky odpovídá tým odborníků z Breast Extra Plus.

V případě jakýchkoliv nejasností se nás neváhejte zeptat . Rádi vám poradíme a pomůžeme se správným výběrem.

obornici na zvetseni prsou
list

Kouření v souběhu s užíváním tabletek na zvětšení prsou nijak neovlivňuje výsledky.

Všechny zásilky zasíláme v diskrétním neprůhledném balení bez reklam tak, aby bylo vaše soukromí chráněno.

Gratulujeme k aktivnímu životnímu stylu! Jak jistě víte, určité cviky mohou dopomoci k vytvarování poprsí. Cvičení však nemá přímý vliv na účinek přípravku, protože funguje na bázi aktivace rozvoje prsních žláz a ty se negativně ani jinak cvičením ovlivnit nedají.
o znamená, že si můžete klidně udržet aktivní styl života i během užívání přípravku.

Doporučení začít z užíváním v polovině menstruačního cyklu souvisí s přirozenou hladinou hormonů v tele- tehdy je v těle optimální úroveň hormonů na to, aby začal přípravek rychle účinkovat. Po tom, jak začnete s užíváním, už ho nepřerušujte.

Užívání přípravku v souběhu s antikoncepcí není problém.

Přípravek je vyroben na čistě přírodní rostlinné bázi. Působí tak, že podporuje vylučování ženského hormónu- estrogenu a dalších, které mají za následek zvětšení prsních žláz. Proto se nemusíte obávat nadměrného růstu chloupků a jiných nepříjemností.

Není až tak důležité, jestli menstruaci máte nebo ne. Důležité je, zda máte v pořádku vaječníky, které mají velký význam při tvorbě ženských hormonů. Pokud máte zachovanou funkci vaječníků, přípravek vám určitě pomůže zvětšit a zpevnit vaše poprsí.

Výsledky jsou u drtivé většiny žen trvalé. Přesto se doporučuje jednou za půl roku spotřebovat jedna malá 30 tabletové balení jako udržovací dávku.

Nemusíte se obávat, že přiberete. Tento přípravek nefunguje na bázi nabalování tělesného tuku, ale účinkuje na prsní žlázy, které se zvětší a zpevní.

Nemusíte se ničeho obávat. Žádné vedlejší účinky nebyly zjištěny při testování a nikdy žádné vedlejší účinky ani nebyly hlášeny ze strany spotřebitele. Nejde o lék ale nutriceutikum, které je pro zdraví člověka prospěšné a mimo jiné působí anti-karcinogenne.

Rozumné množství alkoholu v kombinaci s přípravkem na zvětšení poprsí obvykle není problém. Nepřehánějte to však;-) vaše tělo potřebuje klid na to, aby se mohli prsa rychle rozvíjet.

Náš produkt byl vyvinut zejména na zvětšení prsou. Proces zvětšení spočívá v přírůstku tkáně prsní žlázy, která způsobuje i tzv. "pevnost prsu". Tu ale ovlivňuje i míra rozvoje prsního svalstva. Pokud máte opravdu velmi velká prsa a už nejste ochotna přijmout další zvětšení, vyzkoušejte cviky na zpevnění prsou.

Prsa se skládají především z tkání prsních žláz az tuku. Pokud vaše tělo zhubne, určitě se vám o něco zmenší i poprsí. Náš přípravek však nezvětšuje prsa přírůstkem tuku, ale nabytím většího objemu prsní žlázy. Proto pokud výrazně zhubnete, prsa se vám sice o něco zmenší, ale ne tak moc, jak by se vám zmenšily před tím.

Máte tři možnosti na doručení zboží. Osobní odběr, kurýr a pošta. Při osobním odběru v našem skladu můžete platit v hotovosti. Ostatní způsob doručení jsou na dobírku. Vyberte si způsob dodání zboží, který vám nejvíce vyhovuje.

Máte další otázky?

Neváhejte a napište nám do poradny. Kvalifikovaný personál vám obratem odpoví!

Správu sa nepodarilo odoslať