Poradíme Vám,
jak pohodlně zvětšit Vaše prsa

poradna megaprsia

Otázky a zkušenosti

Breast Extra poradna

Na Vaše otázky odpovídá tým odborníků z Breast Extra Plus.

V případě jakýchkoliv nejasností se nás neváhejte zeptat .Rádi Vám poradíme a pomůžem se správným výběrem.

Dobrý den, já bych se chtěla zeptat, zda na tyto pilulky se může kouřit, nebo je to zcela zakázáno?? Děkuji za odpověď

Kouření v souběhu s užíváním tabletek na zvětšení prsou nijak neovlivňuje výsledky.

Víte mi zboží zaslat tak, aby neměl nikdo šanci zjistit co je v balíku?

Všechny zásilky zasíláme v diskrétním neprůhledném balení bez reklam tak, aby bylo vaše soukromí chráněno.

Chtěla bych se zeptat, protože aktivně sportuji, jezdím 3x týdně běhat a sem tam k tomu i do posilovny, zda během užívání pilulek musím s jakýmkoliv sportem přestat nebo to nemá vliv na účinek tabletek. Děkuji

Gratulujeme k aktivnímu životnímu stylu! Jak jistě víte, určité cviky mohou dopomoci k vytvarování poprsí. Cvičení však nemá přímý vliv na účinek přípravku, protože funguje na bázi aktivace rozvoje prsních žláz a ty se negativně ani jinak cvičením ovlivnit nedají.
o znamená, že si můžete klidně udržet aktivní styl života i během užívání přípravku.

Chtěla bych se vás zeptat, jak je to s užíváním tablet. Píšete, že je třeba začít s užíváním v polovině menstruačního cyklu. Dokdy je potrebne užívat? Od poloviny mc do konce menšt. cyklu a pak počkat do další poloviny dalšího menšt. cyklu nebo užívat bez přestání. Děkuji za odpověď

Doporučení začít z užíváním v polovině menstruačního cyklu souvisí s přirozenou hladinou hormonů v tele- tehdy je v těle optimální úroveň hormonů na to, aby začal přípravek rychle účinkovat. Po tom, jak začnete s užíváním, už ho nepřerušujte.

Mě by zajímalo, když beru HAK (antikoncepci), zda je to problém?

Užívání přípravku v souběhu s antikoncepcí není problém.

Chci se zeptat, že jestli ty tabletky neškodí pro člověka, myslím tím, že ši nejsou hormonální, protože mám zkušenosti s hormonálními pilulkami. Projevilo se to tak, že jsem začala zarůstat na krku, tak proto se ptám. Děkuji předem za odpověď

Přípravek je vyroben na čistě přírodní rostlinné bázi. Působí tak, že podporuje vylučování ženského hormónu- estrogenu a dalších, které mají za následek zvětšení prsních žláz. Proto se nemusíte obávat nadměrného růstu chloupků a jiných nepříjemností.

Dobrý den. Chtěla bych si objednat pilulky, ale je tu jeden problém. Mám 43 let a už 6 let nemám menstruaci. Mohu užívat pilulky a kdy je mám začít užívat, protože doporučujete v 2 polovině men.cyklu. Děkuji

Není až tak důležité, jestli menstruaci máte nebo ne. Důležité je, zda máte v pořádku vaječníky, které mají velký význam při tvorbě ženských hormonů. Pokud máte zachovanou funkci vaječníků, přípravek vám určitě pomůže zvětšit a zpevnit vaše poprsí.

Chtěla bych se zeptat na tento přípravek, zda podle doporučení min. 3 měsíců jsou výsledky ve velikosti prsou trvalé? děkuji Jana

Výsledky jsou u drtivé většiny žen trvalé. Přesto se doporučuje jednou za půl roku spotřebovat jedna malá 30 tabletové balení jako udržovací dávku.

Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda se z těchto tabletek i přibírá … nebo jestli tam je možnost že z nich člověk priberie..ďakujem

Nemusíte se obávat, že přiberete. Tento přípravek nefunguje na bázi nabalování tělesného tuku, ale účinkuje na prsní žlázy, které se zvětší a zpevní.

Ráda bych se zeptala na nějaké vedlejší účinky těchto léků na zvětšení prsou. Zda se mohou vyskytnout nějaké problémy s trávicím ústrojím, rakovina jater, tlustého střeva, rakovina prsníku a pod.

Nemusíte se ničeho obávat. Žádné vedlejší účinky nebyly zjištěny při testování a nikdy žádné vedlejší účinky ani nebyly hlášeny ze strany spotřebitele. Nejde o lék ale nutriceutikum, které je pro zdraví člověka prospěšné a mimo jiné působí anti-karcinogenne.

Beru vaše léky již 2 týdny, chci se zeptat, jestli se dá na ty tabletky vypít alkohol. Za vaši odpověď vám děkuji.

Rozumné množství alkoholu v kombinaci s přípravkem na zvětšení poprsí obvykle není problém. Nepřehánějte to však;-) vaše tělo potřebuje klid na to, aby se mohli prsa rychle rozvíjet.

Chci se zeptat jestli budou po těchto tabletách prsa větší, protože já už je mám poměrně velké, jen bych chtěla aby byly pevné …. je to možné při těchto tabletách nebo se jedná jen o zvětšení? děkuji

Náš produkt byl vyvinut zejména na zvětšení prsou. Proces zvětšení spočívá v přírůstku tkáně prsní žlázy, která způsobuje i tzv. „pevnost prsu“. Tu ale ovlivňuje i míra rozvoje prsního svalstva. Pokud máte opravdu velmi velká prsa a už nejste ochotna přijmout další zvětšení, vyzkoušejte cviky na zpevnění prsou.

Dobrý den, chci se zeptat, kdyby že například užívám vaše léky na prsa, a pak náhodou zhubnu, tak sami zmenší? děkuji

Prsa se skládají především z tkání prsních žláz az tuku. Pokud vaše tělo zhubne, určitě se vám o něco zmenší i poprsí. Náš přípravek však nezvětšuje prsa přírůstkem tuku, ale nabytím většího objemu prsní žlázy. Proto pokud výrazně zhubnete, prsa se vám sice o něco zmenší, ale ne tak moc, jak by se vám zmenšily před tím.

Dobrý den, já bych se chtěla zeptat, jak posíláte výrobky? Poštou na dobírku nebo kurýrem? Děkuji

Máte tři možnosti na doručení zboží. Osobní odběr, kurýr a pošta. Při osobním odběru v našem skladu můžete platit v hotovosti. Ostatní způsob doručení jsou na dobírku. Vyberte si způsob dodání zboží, který vám nejvíce vyhovuje.

Máte další otázky?

Neváhejte a napište nám do poradny. Kvalifikovaný personál vám obratem odpoví!

Vyberte si jeden
z doplňků stravy BreastExtra+

BreastExtra tobolky(30 cps)

BreastExtra tobolky
(30 cps)

Od 395 Kč

Tabletky BreastExtra+ dokáží rozvinout skrytou krásu a velikost Vašich prsou. Obsahují širokou směs vysoce účinných rostlinných extraktů. K dispozici jsou 30 a 90 tobolková balení a také výhodné balíčky se kterými ušetříte spoustu peněz.

BreastExtra tobolky(90 cps)

BreastExtra tobolky
(90 cps)

Od 1100 Kč

Pilulky BreastExtra+ mají schopnost podpořit přirozenou krásu a zvětšit objem Vašich prsou. Jejich formule zahrnuje speciální kombinaci extraktů z bylin. Výrobek je dostupný v baleních obsahujících 30 nebo 90 kapslí. V nabídce jsou výhodné balíčky se kterými ušetříte.

BOOST Collagen(300 g)

BOOST Collagen
(300 g)

Od 1290 Kč

Nový speciální BreastExtra BOOST Collagen bude tajnou zbraní, která Vám vloží do rukou moc nad velikostí Vašeho poprsí. Spojuje výhody kolagenu a silných rostlinných extraktů, způsobujících masivní růst a zpevnění prsou a celkové zvýšení kvality pokožky. Prozkoumejte také naše výhodné balíčky.