jak zvětšit prsa s doplňkem stravy BreastEXTRA+

Čtyři jednoduché kroky, jak zvětšit prsa

Pokud hledáte odpověď na otázku jak zvětšit prsa, pokračujte a čtěte dál. Díky doplňku stravy BreastEXTRA+ který představuje kvalitní pilulky na zvětšení prsou je dosažení větších a krásnějších prsou otázkou pouze čtyř jednoduchých kroků. Tak jednoduché a přitom účinné to může být.

uživani tabletek na zvetseni prsou

1. Začněte užívat doplněk stravy BreastEXTRA+

Začněte užívat prášky BreastEXTRA+ 2x denně, začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu a dodržujte instrukce na etiketě. Tak zajistíte silný nástup účinku. Po 2 týdnech užívání budou již změny na vašich prsou patrné, budou pevnější a pokožka bude na dotek jemná a napnutá. V případě potřeby můžete upravit dávkování až na 3 tablety 2x denně.

kvalitni strava

2. Strava s vysokou výživovou hodnotou

Aby se vaše tělo mohlo začít transformovat do požadované podoby, potřebuje stavební látky. Snažte se proto jíst nutričně hodnotnou stravu. Ovoce, zelenina, obiloviny, vydatný příjem bílkovin a proteinů v podobě masa a mléčných výrobků vám zajistí dostatečné množství "materiálu" na stavbu vašich nových a velkých prsou.

odpočinek pro krásná prsa

3. Regenerace a odpočinek

Protože růst prsou probíhá zejména v klidovém režimu, hodně relaxujte a odpočívejte. Zajděte si na masáž, nebo požádejte partnera. Vyhýbejte se stresovým faktorům a spěte alespoň 8 hodin denně. Právě během spánku se mobilizují aktivní molekuly obsažené v přípravku BreastEXTRA+ a podněcují tak tvorbu tkáně prsní žlázy.

jak zvětšit prsa - plán

4. Dodržujte plán pro vaše hezčí poprsí

Jakmile se dostaví první výsledky v podobě zvětšení prsou a zlepšení stavu pokožky, mnohé ženy mají tendenci porušit pravidelné užívání pilulek. BreastEXTRA+ není pouze obyčejný doplněk stravy. Je navržen tak, aby vás posouval vpřed a obnovil váš pocit sebevědomí a celkové sexuální přitažlivosti. Neupusťte od programu a buďte sexy a krásnou jako nikdy předtím. Všechno je možné, jen netřeba polevit!

Abyste získala oslňující a trvalé výsledky, snažte se užívat BreastEXTRA+ pravidelně po dobu tří měsíců.

BreastExtra+ prémiový doplněk stravy
Jak se vaše prsa zvětší?

Během období puberty organismus ženy začíná produkovat pohlavní hormony estrogeny, které napomáhají vývoji prsní žlázy - množství jejich produkce ovlivňuje velikost a tvar prsou. Snížená hladina těchto hormonů má za následek nedostatečný vývoj a růst prsou.

Rostliny, které jsou součástí přípravku, se zařazují mezi fytoestrogeny - látky podobné hormonům, které jako přírodní náhrada estrogenů stimulují organismus ženy k produkci tkáně prsní žlázy (viz obrázek) a mají za následek růst prsou.

jek zvětšit prsa obrázek
list list

Přírodní složení pomůže zvětšit poprsí

Jam čínský je rostlina, která svými účinky přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Používala se už ve staré čínské medicíně pro svou schopnost dodávat tělu fytoestrogeny. Navíc podporuje prokrvení v oblasti hrudníku, čímž přichází ke zlepšení přenosu živin do prsou. Jam čínský podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí a pomáhá zvýšit hladinu látek potřebných na výrazný růst prsou.

Fenykl se již po staletí využívá jako sexuální stimulant a afrodiziakum. Fenykl se využívá jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy. Může navíc pomáhat při bolestivé menstruaci a také při bolestech hlavy spojených s menstruací. Extrakt z této rostliny také normalizuje hladinu cukru v krvi a přináší celkový pocit tělesné pohody.

list

Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Obsahuje několik důležitých látek, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a také s menopauzou. Díky tomu, že dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, ve spolupráci s ostatními složkami účinně působí při zvětšení prsou.

Serenoa plazivá je látka, která pomáhá při udržování optimální hladiny hormonů v organismu, což je nezbytné pro ideální vývoj a růst poprsí. Serenoa plazivá pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zajímavostí je, že účinkuje i jako afrodiziakum a má příznivé účinky na psychiku.

Fenugreek (nebo Pískavice řecké seno) je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z této rostliny jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen, ale zejména tím, že podporují nárůst prsů. Fenugreek podporuje metabolismus tuků a tak udržuje vaši štíhlou linii.

Hydrolyzovaný kolagen - až 75% tkáně pokožky tvoří kolagen. Od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5%. Tento pokles se nejčastěji začne projevovat tam, kde je pokožka najjemnejší- tedy na poprsí. Proto je doplňování kolagenu potřebné pro zachování zdravé, pružné a hebké pokožky.

Sójové izoflavonoidy jsou nejvýznamnější fytoestrogeny - hormonem podobné látky rostlinného původu, které jsou schopné vázat se na estrogenní receptor a jsou schopny nahrazovat příznivé účinky estrogenů v organismu. Jsou významné z hlediska snižování výskytu hormon-dependentních typů nádorů (rakovina prsu, rakovina dělohy), protože potlačují nežádoucí estrogenní aktivity, které se mohou spolupodílet při tvorbě těchto nádorů. Sojové isoflavonoidy představují přírodní náhradu estrogenů bez vedlejších nežádoucích účinků a vážou se ve velké míře na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou, čímž způsobují jejich nárůst a zpevnění.

Podrobnosti o doplňku stravy BreastEXTRA

Složení v denní dávce: Jam čínský 320mg, Fenykl 280mg, Pískavice řecké seno 240mg, Andělika čínská 240mg, Pastala rozprostřená 200mg, Sojové isoflavony 180mg, Serenoa plazivá 160mg, Hydrolyzovaný kolagen (živočišní) 60mg, Želatinau, protispékavá látka - stearan hořečnatý. Hmotnost netto: 16,3g (30CPS varianta) nebo 48,9g (90CPS varianta).

Doporučené dávkování: 2 kapsle 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 35°C. Skladujte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Výrobek obsahuje sóju.

rez prsnikem
  • 1. Svalová tkáň hrudního koše
  • 2. Velký prsní sval
  • 3. Prsní žláza (zde působí složky Breast EXTRA+)
  • 4. Bradavka
  • 5. Dvorec bradavky
  • 6. Mléčné kanálky
  • 7. Tuková tkáň
  • 8. Pokožka
list
BreastEXTRA+ výhodné balíčky s rychlou objednávkou
Vyberte si jeden z balíčků BreastExtra+
Alebo si pozrite naše reference
Garance 100% vrácení peněz
Tabletky skladem,
okamžité odeslání
Poštovné zdarma
nad 2000 Kč
list