Antikoncepce není jediný způsob, jak zvětšit poprsí

floating-leaf
floating-leaf

Antikoncepce na zvětšení prsou? Použijte raději přírodní tabletky.

I vy už jste vyzkoušeli cvičení, masáže, černé pivo a kdejaké ověřené babské recepty, jak přivést své tělo k většímu poprsí? Začínáte přemýšlet nad hormonální antikoncepcí? Máme pro vás dobrou zprávu. Než sáhnete po hormonech v kontraceptivní, výsledek můžete dosáhnout i za pomoci přírodních produktů.

Jak působí antikoncepce na zvětšení prsou?

Na růst prsou má největší vliv hladina hormonů v těle. Nejdůležitějším hormonem pro růst prsů je přitom estrogen.

Je tedy vlastně logické, že antikoncepce může mít vliv na růst prsou. Je to ale skutečně tak? Realita je taková, že v případě antikoncepce jde jen o nepřímý a sekundární efekt a nenastane u každé ženy. Žádná speciální antikoncepce na růst prsou totiž neexistuje. Navíc, žádný gynekolog vám určitě nepředepíše antikoncepci jen proto, aby se vám zvětšily prsa.

Naopak příliš velké hladina hormonů může způsobit několik zdravotní problémy. Proto je třeba být při zvyšování hladiny ženských hormonů obezřetný.

Antikoncepce má jen nepřímý sekundární efekt na růst prsou, který nenastane u každé ženy.

Antikoncepce nebo přírodní prostředky?

Jaký je rozdíl mezi hormonální antikoncepcí a přírodními tabletkami? V první řadě u přírodních tabletách přijímáte do těla pouze zdravé, tělu prospěšné látky. Při hormonální léčbě přijímáte chemické látky. Navíc, při přírodních tabletách vám nehrozí, že vás při užívání bude bolet hlava, začnete přibírat nebo budete mít jiné nežádoucí účinky.


Náš tip: Přečtěte si i článek, Jak získat plné prsa za pomoci přírody?


Vyzkoušejte bylinky

  • Damiana je již od nepaměti známá svými afrodiziakálními účinky. Kromě prospěšných účinků na pleť a dýchací cesty má velký vliv i na vyrovnávání hladiny cukru, hormonů a dobrý chod trávení zejména během menopauzy nebo PMS.
  • Saw palmetto, palmovitý typ rostliny odborně zvané serenoa plazivá, se používá k léčení problémů s močovými cestami a prostatou u mužů. U žen přináší omlazení pohlavních orgánů a podporuje správné fungování hormonálního systému.
  • Sója. Díky tomu, že sója obsahuje isoflavonoidy, tedy látky rostlinného původu, které jsou svou strukturou nápadně podobné lidským ženským hormonům, působí na receptory estrogenu v prsou. Prsní žlázy potom začnou postupně nabírat větší objem, a tedy i samotné prsa se mohou viditelně zvětšit.
  • Angelica sinensis, známější jako ženšen, svými účinky přispívá k vyrovnání hladiny ženských pohlavních hormonů. Napomáhá přenášení prospěšných látek do poprsí a zvyšuje také hladinu látek potřebných k jejich výrazný růst.

antikoncepce ženšen

Vše spolu v jedné jediné tabletce

Slyšeli jste už od nějaké své kamarádky o přírodních tabletkách BreastEXTRA+? Že ne? Jsou to pilulky na zvětšení poprsí, které jsou složeny z výše uvedených přírodních složek. K dosažení plnějšího poprsí stačí, pokud dodržíte tři jednoduché kroky:

  1. Na začátku druhé poloviny menstruačního cyklu začněte dvakrát denně užívat tabletky BreastEXTRA+.
  2. Snažte se jíst nutričně hodnotnou stravu. Ovoce, zelenina, obiloviny a vydatný příjem bílkovin a proteinů v podobě masa a mléčných výrobků vám přinesou vyváženou a bohatou stravu, kterou při modelování poprsí potřebujete.
  3. Hodně relaxujte a odpočívejte. Vyhýbejte se stresovým faktorům a spěte alespoň 8 hodin denně.

Jak je to teda s antikoncepcí?

  • Ačkoliv antikoncepce může přinést zvětšení prsou, spoléhat se na to nemůžete.
  • Namísto antikoncepce vyzkoušejte přírodní prostředky.
  • Spolehlivým prostředkem na zvětšení prsou jsou tabletky na přírodní bázi BreastEXTRA+.