Nezáviďte kamarádkám super prsa. Můžete je mít i vy

floating-leaf
floating-leaf

Super prsa nejsou nedosažitelné ani pro vás

Asi jen minimum žen je spokojeno s velikostí či tvarem svého poprsí. Jestliže také patříte mezi ty, které by své přednosti rádi vylepšili, následující tipy, jak ze svých prsou udělat super prsa, jsou právě pro vás.

Když trpělivost (a správná péče) růže přináší

My ženy to důvěrně známe – bez práce prostě nejsou koláče. Není proto žádným překvapením, že toto pořekadlo platí i při snaze zkrášlit si výstřih. Málokterá z nás však ví, co přesně je třeba udělat, pokud chceme dosáhnout zpevnění prsou, jejich zvětšení či obecně jejich dostat do lepší kondice například po kojení.

Super prsa pro každou z nás znamenají něco jiného. Proto než se vydáte na cestu za těmi svými, předem si definujte cíl. Jaká velikost, respektive tvar je pro vás ten ideální? Jaká je vaše představa o dokonalých prsou? Pokud už ji máte, zbývá jen zjistit potřeby svého těla. Pokud například toužíte mít velká prsa, potřebujete vědět, které látky jsou prospěšné pro růst prsou. Chcete hladší a pružnější pokožku v oblasti dekoltu, zjistěte si, jaké složky vám ji pomohou zajistit.

Super prsa ženy

Pomoooc, mám malá prsa!

Také máte chuť zakřičet si před zrcadlem? Nezoufejte. Nevyhovující velikost trápí většinu žen na světě (muže také, ale to je trochu jiné téma 😊). Která z nás by nechtěla prsa krásných hereček či modelek?

Nejčastějším estetickým problémem žen jsou malá prsa.

Žijeme ve skvělé době kdy je, s trochou snahy, možné všechno. Štíhlá linie, vosí pas či super prsa nejsou výjimkou. Důležité je jen zaměřit svou energii tím správným směrem. Možností je mnoho.

Krok #1 – zkroťte ochablá prsa

Povislá prsa jsou většinou prvním problémem, který v určitém věku chceme v oblasti hrudníku řešit. Nejčastěji po ukončení kojení, po přibrání na váze nebo po dovršení čtyřicítky, kdy viditelně dochází ke ztrátě kolagenu a elastinu. Povislá prsa však může mít na svědomí i nesprávný výběr podprsenky či zanedbána péče o pokožku.

Pokud tedy pozorujete na svém poprsí nežádoucí změny, věnujte mu zvýšenou pozornost. Zásobte se kvalitními tělovými mléky, začněte s cviky se zaměřením na prsa a naučte se, jak je správně masírovat. Základem pevné pokožky je její dostatečné prokrvení. Tomu napomůže i studená sprcha. Také se vyplatí upravit jídelníček a zaměřit se na potraviny bohaté na sóju a kolagen.

Superprsie

Krok #2 – vylepšete jejich tvar

Nejjednodušší v tomto případě je koupit si správnou podprsenku a ostatní už nechat na ni. Pokud si však přejete dlouhodobější řešení, budete muset investovat někde jinde. Nelekejte se, nemusí to být hned služby plastického chirurga. Dokonalý tvar svým prsům víte dopřát i jinak.

Známým trikem, jak dostat své prsa zpět do formy, je celkové posilování prsních svalů a také plavání. Efekt cvičení se dá výborně podpořit i zevnitř. Věřte přírodě a zalovte v řadách starých mám. Sežeňte si bylinky Damião a pískavice. Obě obsahují fytoestrogeny (rostlinné estrogeny), které jsou mimo jiné ověřeným prostředkem na růst prsní tkáně.

Krok #3 – zvětšete si konfekční velikost

Pro mnoho žen i mužů super prsa znamenají velká prsa. Ať už spadáte do této kategorie, nebo by se vám jen líbilo mít o číslo větší košíčky, máme pro vás dobrou zprávu. Nemusí to být nedosažitelný sen.

Při hledání trvalého řešení tohoto problému je možností asi nejvíce. Augmentace, zvětšení prsou vlastním tukem, vpíchnutí kyseliny hyaluronové do prsní tkáně, cvičení a používání kosmetiky a tak dále a tak podobně. Jediným, avšak zásadním, negativem u všech zmíněných je, že ve skutečnosti nejsou trvalé. Tak, jak se po několika letech musí měnit silikonové implantáty, je třeba pravidelně doplňovat i množství kyseliny hyaluronové.

Jediným spolehlivým pomocníkem je, zdá se, příroda. Ano, prsa nejrychleji narostou, pokud na to jdeme zevnitř. No ne násilím. Vyhněte se skalpelu a zvolte si přirozenější cestu, která vám zajistí super prsa a navíc tolik nezatíží vaši peněženku.

Při snaze o zvětšení prsou se spolehněte na přírodu.

Dodávat tělu správné látky je nejen přirozenější, ale i účinnější. Stačí si vybrat ideální přípravek, který vyřeší hned několik nepříjemností najednou. Takovými jsou například tabletky BreastEXTRA+. Kombinují výtažky bylin a přírodních látek, které zajišťují zvětšení prsou, jejich vytvarování i zpevnění. Díky fytoestrogenům vás navíc zbaví menstruačních bolestí či nepříjemností spojených s menopauzou.

Superprsia cvičení

Tři rychlá porovnání:

  • Bylinky versus antikoncepce. Užívání hormonální antikoncepce skutečně u některých žen způsobuje zvětšení prsů. Je to však velmi individuální a efekt je zanedbatelný ve srovnání s užíváním přírodních doplňků, které obsahují například jam čínský, pískavice či anděliku čínskou.
  • Bylinky versus cvičení. Pravidelné cvičení je skvělé a prospívá nejen vašim prsům. Nezapomeňte při něm i správně dýchat. Pokud ale očekáváte rychlý nástup účinku, sáhněte po bylinkách.
  • Bylinky versus plastická operace. Největším negativem jakékoliv operace jsou její možné zdravotní rizika. Naproti tomu užívání přírodních doplňků je zcela bezpečným, nebolestivým a pohodlnějším způsobem, jak dosáhnout krásně prsa.

Shrnutí:

  • Super prsa získáte, když se o své přednosti budete správně pečovat.
  • Implantáty, vpichování kyseliny hyaluronové ani jiné invazivní způsoby zvětšování prsou nejsou nikdy trvalé.
  • Cvičení je prospěšné, ale požadovaného efektu se dočkáte až po delším čase.
  • Spolehněte se na přírodu. Vymodelovat super prsa pomohou tabletky BreastEXTRA+.