BreastExtra+ a užívání antikoncepce

Existují kontraindikace mezi tabletkami BreastExtra a antikoncepcí?

Tabletky jsou čistě přírodního složení. Obsahují extrakty a výtažky z rostlin, které svým účinkem významně podporují růst poprsí. Jsou to přírodní fytoestrogeny, které nahrazují estrogeny a stimulují organismus k produkci tkáně prsní žlázy. Tabletky představují bezpečný a přirozený způsob dosažení větších a pevnějších prsou. Přípravek je spolehlivý, obsahuje výhradně přírodní látky. Neobsahuje žádné chemikálie, barviva ani konzervanty.

Je ověřen v profesionálních salonech krásy a suroviny v něm obsažené se vyznačují nejvyšší farmaceutickou kvalitou. Proto při jeho užívání nehrozí žádné negativní vedlejší účinky. Neexistují žádné kontraindikace, přípravek lze užívat i v případě, že užíváte antikoncepci. Přesto se však nedoporučuje užívat tabletky během těhotenství a kojení, i když ani v tomto období nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky.

 

Časté otázky

Autor článku: megaprsia.sk

megaprsia.sk

1 bod2 body3 body4 body5  bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.