BreastExtra+ do EU jednodušeji!

floating-leaf
floating-leaf

Nechte si tabletky zaslat všude po Evropské unii

Tabletky na zvětšení prsou BreastExtra+ již odzkoušely mnohé ženy a přesvědčily se, že někdy právě to nejjednodušší řešení může být zároveň i to nejsprávnější a nejúčinnější.

Tyto prémiové tabletky už bez pochyb pomohli spoustě žen vypadat a hlavně cítit se božsky. Do teď však měly Slovenky žijící v zahraničí vážný problém. Bylo pro ně složité pořídit si tabletky BreastExtra z e-shopu megaprsia.sk, aby mohli pokračovat, případně začít, se svou kúrou na zvětšení prsou. Problém spočíval v tom, že e-shop neposkytoval možnost jednoduchého objednání a zaslání zboží do zahraničí.

Zboží bylo třeba nepohodlně objednat přes email nebo telefonicky a čekat na vystavení zálohové faktury. Po získání zálohovky bylo třeba za zboží zaplatit bankovním převodem, což mohlo v případě zahraničních převodů trvat i několik dní. Odeslání diskrétního balíčku se tak prodlužovalo do neúnosné míry. Než se člověk dostal k vytouženým tabletkám, uběhly i dva týdny. Tomuto je už ale na štěstí konec!

Jak to? E-shop zavedl chytrý způsob, jak si zboží můžete nechat poslat na jakékoliv místo v Evropské Unii. Jednoduše vyplníte objednávku spolu s adresou, z menu si vyberete krejinu, do které si chcete nechat zaslat váš balíček, zaplatíte kartou a hotovo. O pár dní později máte BreastExtra u vás. Tak jednoduché to od nynějška je 🙂