Cviky na zvětšení prsou

floating-leaf
floating-leaf

Cviky na prsa

Prsa jsou chloubou každé ženy. Proto jejich velikost a celkový vzhled významně ovlivňuje naše sebevědomí. Těchto několik praktických cviků na zvětšení poprsí vám pomůže ke zlepšení vzhledu vašich prsou a v neposlední řadě i k posílení sebevědomí které je tak důležité v běžném životě. Vždyť pokud jsem sebevědomá, všechno je najednou jakési snazší a příjemnější.

Pokud budete poctivě dodržovat tyto rady, vzhled vašeho poprsí můžete vylepšit již za několik týdnů a to bez nutnosti podstupování drahé a bolestivé plastické operace na zvětšení poprsí. Přitom vám tyto cviky na prsa nezaberou více než 20 minut denně.


 

CVIKY_NA_PRSIA_2Tiskněte dlaně proti sobě

Tento cvik je velmi jednoduchý a lze jej provádět kdykoliv a kdekoliv. Postavte se nebo se posaďte a záda držte vyrovnaná.
Spojte vaše dlaně před hrudníkem tak abyste měli lokty co nejdále od sebe ve vodorovné poloze. Nyní silně zatlačte dlaně k sobě a vydržte asi 2 sekundy, pak můžete tlak povolit. Tento cvik na prsa opakujte asi 10x rychle po sobě. Po dokončení jedné série si můžete pár vteřin odpočinout a pokračujte další sérií téhož cviku. Celkem byste měli zvládnout 4 série. Po ukončení pokračujte na další cviky na prsa.

 


 

 

CVILY_NA_PRSIA_1

Rozpažování na zemi

Lehněte si na zem, ideálně na koberec nebo měkkou podložku a vezměte si lehké činky (jednoručky). Pokud nemáte činky, můžete použít i PET lahve naplněné vodou. Rozpažte, při rozpažení byste se měli zhluboka nadechnout. Pomalu závaží zvedejte nad hlavu zároveň s pozvolným výdechem. Lokty musí být neustále napnuté a vyrovnané. Tento cvik na prsa opakujte 20 krát v jedné sérii. Měli byste zvládnout 4 série po 20 opakování. Po ukončení tohoto cvičení pokračujte dalším cvikem na poprsí.


 

CVIKY_NA_PRSIA_3Odtlačování od stěny

Postavte se zhruba jeden metr od svislé pevné překážky, nebo od stěny. Opřete se dlaněmi o stěnu tak, aby byly konečky prstů asi na úrovni vaší brady. Lokty musí být natažené. Nyní lokty pomalu současně s výdechem pokrčte čím se obličejem přiblížíte ke stěně. Protitlakem lokty znovu vyrovnejte. Tento cvik na prsa opakujte 20 krát po 4 sériích. Je to zároveň závěrečný cvik.

 


cviky_na_prsiaTyp na závěr – správné držení těla

Aby vaše prsa okamžitě vynikly postačí, když si dáte pozor nasprávné držení těla. Je to jedna z nejjednodušších věcí které můžete pro vaše prsa a sebevědomí udělat. Podívejte se na váš postoj v zrcadle a upravte jej tak, aby byly vaše ramena posazená správným způsobem v zadu a páteř narovnaná.

Chcete-li opravdu procvičit váš postoj, můžete použít trik ze staré školy. Vezměte si knihu, položte si ji na hlavu, pak se na pár minut projděte po domě.

Pokud byste chtěli podpořit vaši snahu o krásná plná a výrazná prsa, vyzkoušejte účinný přípravek na zvětšení poprsí ze ktrím můžete dosáhnout zajímavé výsledky již po dvou týdnech užívání. Budete se tak moci cítit už navždy sebevědomá a krásná.