Víte díky čemu rostou prsa?

floating-leaf
floating-leaf

Splňte si sen o sexy prsou. Možností je několik

Buďme k sobě upřímné, snad není mezi námi taková žena, která by netoužila po krásném dekoltu a sexy prsou. Chceme se líbit a ukázat světu, že jsme ženy. Mnohé z nás mohou poděkovat hormonu estrogen, který ve správném čase zabojoval za růst a vývoj prsů a vstup ženských křivek. Co však tehdy, když je puberta dávno za námi, ale spokojenost s naším dekoltem se nedostavila? Díky čemu rostou prsa?

Nic není ztraceno

Menší či větší úpravě prsou může podlehnout každá žena, která chce říci své nespokojenosti „Dost!“. Jak na to? Tedy, díky čemu rostou prsa?

#1 Plastická operace (augmentace)

Je to nejradikálnější způsob změny vzhledu vašeho poprsí. Jednoduše řečeno jde o zvětšení prsou prostřednictvím implantátů během plastické operace. Přestože mnohé ženy považují tento způsob za jediný trvalý a bezpečný, není to zcela tak. V první řadě je třeba si uvědomit, že plastická operace je chirurgický zákrok, který vyžaduje přípravu a spoustu času.

Augmentaci předcházejí zdlouhavé předoperační vyšetření a potvrzení o vašem bezvadném zdravotním stavu. Musíte myslet i na délku rekonvalescence. Trvá většinou několik týdnů, než přestanete být pracovní neschopnosti a budete se moci věnovat například vašim sportovním aktivitám. Za zvážení také stojí fakt, že implantáty vydrží v těle bez poškození pouze několik let. Určitě nejzávažnějším důvodem k zamyšlení jsou však rizika spojená s plastickou operací. Může jít o infekci, jizvy na vašich prsou nebo rizika spojená s anestezií.

#2 Aplikace hormonů

Jak jsme zmínili, prsa se vyvíjejí v pubertě vlivem ženských hormonů, a to hlavně estrogenu. Právě estrogen je hlavním hormonem, díky kterému rostou prsa. Kromě estrogenu však mají vliv na ženský organismus i ostatní hormony, například progesteron, prolaktin, testosteron, melatonin či oxytocin.

Jsou to právě ženské hormony, které z nás dělají něžnější pohlaví, mají na starosti fungování rozmnožovací soustavy, ale ovlivňují i ​​na naši psychickou pohodu a změny nálad. Mnohé farmaceutické společnosti nabízejí hormonální produkty, například estrogennové tabletky, jejichž následkem se mění hladina hormonů, a tím i vzhled ženského organismu. To se však neobejde bez vedlejších účinků, proto se domácí aplikace hormonálních tabletek bez lékařského dohledu nedoporučuje.

Zvýšená hladina hormonu estrogenu může mít přímý vliv na zvýšení rizika vzniku rakoviny.

#3 Výživové doplňky

Ve srovnání s léky a hormonálními produkty mají výživové doplňky výhodu v tom, že jsou bez vedlejších účinků, protože jsou vyvinuty na čistě přírodní bázi. Například tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+ obsahují pouze přírodní látky. Nejsou v nich přítomny chemikálie, barviva ani konzervanty a neobsahují žádné hormony. Spojení jámu čínského, fenyklu, pískavice, anděliky čínské, sojových isoflavonoidů, serenoy plíživé a kolagenu jsou těmi prostředky, díky čemu rostou prsa. Jejich kombinace vám zaručí růst a zpevnění vašeho poprsí a dodá mu vzrušující, plný tvar. První výsledky můžete vidět už za dva týdny.

#4 Strava bohatá na fytoestrogeny

K takové patří například luštěniny, především sója (obsahuje sójové isoflavonoidy), mléčné výrobky, brambory, ovoce (jablka, třešně), bylinky, česnek, anýz a celozrnné obilniny (proso, ječmen, žito, oves, pšenice). Tvorbu estrogenu podporují i ​​potraviny s obsahem selenu, který je obsažen například v mořských rybách či vejcích.

Z čoho rastú prsia čerešne - Megaprsia.sk

#5 Pravidelné cvičení

Nejúčinnější cvičení na procvičování hrudníku a prsních svalů, díky čemuž rostou prsa, je plavání. Pro krásné prsa byste měli věnovat pár minut denně i jednoduchému Rozpažování a Upažování rukou či zvedání na hrazdě. Přestože pro ženy méně oblíbené, ale o to účinnější jsou kliky. Pravidelným cvičením a posilováním prsních svalů podpoříte krásný vzhled vašich prsou.

#6 Masáž prsou

Zabere vám jen pár minut denně. Je zároveň velmi jednoduchá. Dlaně položíte na prsa a děláte krouživé pohyby směrem dovnitř kolem prsou. Masáži se nemusíte věnovat sama, velmi příjemné je zapojit do ní i vašeho partnera, například jako součást milostné předehry.

Z čoho rastú prsia masáž - Megaprsia.sk

#7 Správně zvolená push-up podprsenka

Věnujte výběru vaší push-up podprsenky dostatek času a pozornosti. Ta správně zvolená vám dokáže vykouzlit opravdu svůdný dekolt a zvětšit prsa až o několik velikostí. Škoda jen, že efekt se ztratí, když si ji svléknete.

Shrnutí:

  • Svůdné prsa nemusí být pouze snem.
  • Je důležité zvolit si způsob, který vám nejvíce vyhovuje.
  • Myslete na rizika a vedlejší účinky a vyberte si bezpečnou a efektivní cestu k získání krásných prsou.