Jaké jsou dodací podmínky

Jakým způsobem obdržím objednané zboží z e-shopu breastextra.cz?

Při doručení zboží si můžete vybrat ze tří možností. První je zaslání zboží poštou na dobírku. Diskrétní balíček vám donese pošťák, nebo si ho vyzvednete na poště. Platit budete až při převzetí zboží. Druhou možností je zaslání produktu kurýrní společností. Diskrétní balíček vám donese kurýr, který vás před doručením kontaktuje.

Platíte až při převzetí zboží. Existuje i možnost osobního odběru. Pokud jste z okolí Bratislavy a více vám vyhovuje osobní odběr, můžete tak učinit v našem centrálním skladu.  Nachází se nedaleko obchodního domu MAKRO. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že zboží byl připraven, vás budeme informovat SMS zprávou a e-mailem. Zboží je většinou k dispozici na osobní odběr do několika hodin, nejpozději do 48 hodin. Osobní převzetí je možné v pracovní dny od 12:00 do 16:00.

Časté otázky

Autor článku: megaprsia.sk

megaprsia.sk

1 bod2 body3 body4 body5  bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.