BreastExtra+® tobolky

Získejte nádherná a velká prsa pomocí tobolek BreastExtra+®, bez plastiky a bezbolestně

BreastExtra+® 30 tobolek

BreastExtra+® 30 tobolek

BreastExtra+® 30 tobolek

400 

Vystačí na 1 týden

BreastExtra+®
90 tobolek

BreastExtra+®
90 tobolek

BreastExtra+®90 tobolek

1100 

Ušetříte: 100 

Vystačí na 3 týdny

BreastExtra+® balík 120 tobolek

BreastExtra+® balík 120 tobolek

BreastExtra+® balík 120 tobolek

1390 

Ušetříte: 210 

Vystačí na 1 měsíc

Nejoblíbenější

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

3790 

Ušetříte: 1390 

Vystačí na 3 měsíce

BreastExtra tabletky na zvětšení prsou

Hodnocení 4.9

S tobolkami BreastExtra+® budou vaše prsa krásná a velká i bez plastiky

Možná i vy znáte ten pocit nejistoty a nespokojenosti v souvislosti s krásou a bujností vašeho poprsí. My ženy jsme ve své podstatě silné a odolné bytosti. Tuto naši skrytou krásu však toužíme vyjádřit navenek celému světu. Není to jen o velikosti prsou, ale o sebevědomí, pocitu ženské krásy a spokojenosti při pohledu do zrcadla. Je čas překonat fyzické limity! BreastExtra+® vám dává moc a kontrolu nad vlastní krásou. Nechte ostatní žasnout, když se jejich oči setkají s vaším poprsím.

Co byste řekli, pokud byste mohli mít:

✓ Až jednu velikost košíčků navíc?
✓ Dokonalý tvar a pevnost prsou?
✓ Mnohem intenzivnější přitažlivost?
✓ Sebevědomí a chuť zvládnout cokoli?

Tobolky BreastExtra+® nejsou pro každého. Jsou vhodné jen pro ženy, které touží mít dokonale přitažlivá prsa a jsou ochotny pro tento cíl něco udělat.

Zvětšení prsou

Zpevnění prsou

Spolehlivý účinek

Farmaceutická kvalita

Registrováno jako doplněk stravy

BreastExtra - zvětšení prsou bez plastiky

Jak je možné, že to funguje!?

Tobolky BreastExtra+® dokážou rozvinout skrytou krásu a velikost vašich prsou. Obsahují širokou směs rostlinných extraktů, obohacených o kolagen. Tyto látky se svým chemickým složením podobají ženským hormonům a laicky se nazývají také jako fytoestrogeny. Zvýšená přítomnost těchto molekul v organismu způsobuje rozvoj prsních tkání a přesuny stávající tukové tkáně tak, aby se zvýraznily druhotné ženské pohlavní znaky. Mezi ně patří krásná přitažlivá prsa a zaoblený zadeček.

V těle se spouštějí mechanismy, které lze vzdáleně přirovnat k procesům pohlavního dozrávání v pubertě. Pokud vaše prsa v mládí nezískala požadovaný tvar nebo velikost, díky přípravku BreastExtra+® jim můžete dát druhou šanci.

Jsme na trhu již více než 10 let a za tu dobu jsme pomohli více než 10 000 ženám získat prsa, po kterých toužily. Proč bychom nemohli pomoci i vám?

BreastExtra+® patří k nejsilnějším volně prodejným tabletkám na zvětšení a zkrášlení poprsí. Dopřejte si to nejlepší!

BreastExtra+® dávkování a složení

 • Užívať 2 tobolky ráno a večer
 • Dávky nevynechávejte
 • První výsledky budete cítit po 2 týdnech
 • Užívejte 3 měsíce
 • Radujte se z nádherných a velkých prsou!

POZOR! BreastExtra+® je koncentrovaný doplněk stravy. Proto nikdy nepřekračujte maximální denní dávku (4 tobolky).

Tobolky BreastExtra+

Obsah účinných látek

Každá tobolka doplňku stravy BreastExtra+® je naplněna správným množstvím fytoestrogenů, které vzájemně podporují svou funkci. Je tak zaručen rychlý a bezproblémový rozvoj krásy vašich prsou.

Účinná látka V denní dávce
Extrakt z Jamu čínského 320 mg
Extrakt z Fenykl obecný 280 mg
Extrakt z Pískavice řecké seno 240 mg
Extrakt z Anděliky čínské 240 mg
Extrakt z Pastaly rozprostřené 200 mg
Extrakt ze Serenoy plazivé 160 mg
Sójové isofravonoidy 72 mg
Hydrolyzovaný vepřový kolagen 60 mg

1
Extrakt

Jam čínsky

Extrakt z Jamu čínského ve farmaceutické kvalitě a vysoké koncentraci 1:10, obsahuje až 16% normalizovaný podíl účinného diosgeninu. Wild Yam (Jam čínský) je rostlina, která přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Pro svou schopnost dodávat tělu fytoestrogeny se používala již ve staré čínské medicíně. Navíc podporuje prokrvení, čímž dochází ke zlepšení přenosu živin do prsou. Jam čínský podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí a pomáhá zvýšit hladinu látek potřebných pro výrazný růst poprsí. Každá kapsle výživového doplňku BreastExtra+® je napumpována účinnými látkami z této vzácné byliny.

2
Extrakt

Fenykl

Vysoce kvalitní standardizovaný extrakt ze semen fenyklu ve vysoké koncentraci 1:10. Fenykl se již po staletí používá jako sexuální stimulant a afrodiziakum. Rovněž se využívá jako přírodní prostředek k podpoře normální hormonální funkce žen. Kromě toho pomáhá při bolestivé menstruaci nebo bolestech hlavy spojených s menstruací. Extrakt ze semen této rostliny normalizuje hladinu cukru v krvi a navozuje celkový pocit tělesné pohody. BreastExtra+® je bohatým zdrojem všech účinných látek obsažených v této pozoruhodné rostlině. Denní dávka odpovídá konzumaci přibližně 2-5 kilogramů čerstvého fenyklu.

3
Extrakt

Andělika čínská

Farmaceutický extrakt z kořene rostliny angelica sinensis (andělika čínská) ve vysoké koncentraci 1:10. Andělika čínská stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Obsahuje několik důležitých látek, které pomáhají při problémech spojených s menstruací a menopauzou. Díky své schopnosti výrazně ovlivňovat produkci estrogenu usilovně pracuje na růstu a zkrášlení vašich prsou ve spolupráci s ostatními složkami výkonné formule BreastExtra+®.

4
Extrakt

Serenoa plazivá

Extrakt z plodů palmy Serenoy plazivé ve vysoké farmaceutické kvalitě a koncentraci 1:10. Plod této palmy obsahuje účinné látky, které pomáhají při udržování správné hladiny hormonů v těle, což je nezbytné pro ideální vývoj a růst poprsí. Také pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zajímavostí je, že účinkuje také jako afrodiziakum a má příznivé účinky na psychiku. Doplněk stravy BreastExtra+® je významným zdrojem účinných látek z této rostliny pro vaše nádherná, zakulacená prsa.

5
Extrakt

Pískavice řecké seno

Vysoce kvalitní standardizovaný extrakt ze semen pískavice řecké seno v koncentraci 1:10. Pískavice řecké seno (neboli Fenugreek) je bohatým zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Extrakty z této rostliny jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen. Známá je však zejména tím, že podporuje růst prsou. Podporuje také metabolismus tuků a tím udržuje štíhlou linii. S přípravkem BreastExtra+® získáte každý den správnou dávku tohoto extraktu.

6
Protein

Kolagen

Hydrolyzovaný živočišný kolagen s dobrou biologickou dostupností. Kolagen tvoří až 75 % kožní tkáně. Po 25. roce věku se obsah kolagenu v kůži snižuje o 1,5 % každý rok. Tento pokles je nejčastěji patrný v místech, kde je pokožka nejcitlivější, tedy na poprsí. Doplňování kolagenu je proto nezbytné pro udržení zdravé, pružné a jemné pokožky. S použitím přípravku BreastExtra+® získáte doplňkový zdroj kolagenu, pro krásu vašich prsou.

7
Extrakt

Sójové isoflavonoidy

Extrakt ze sójových bobů se standardizovaným 40% podílem flavonoidů extra kvality. Sójové isoflavonoidy jsou nejdůležitější fytoestrogeny. Potlačují nežádoucí estrogenní aktivity, díky čemuž se podílejí na snižování výskytu nádorů souvisejících s hladinou vlastního estrogenu (rakovina prsu, rakovina dělohy). Ve velké míře se vážou na estrogenové receptory přímo v prsních tkáních, čímž napomáhají jejich růstu a zpevnění. V doplňku stravy BreastExtra+® je takové množství flavonoidů, které zaručí nejlepší účinek a krásu vašich prsou.

Srovnejte si tobolky BreastExtra+®
s jiným podobným výrobkem

Nenechte se zlákat podřadnými doplňky stravy s nižší kvalitou nebo různými rostlinnými výtažky, které vám nemohou zaručit požadované výsledky. Po jejich vyzkoušení může následovat zklamání a zbytečně vyhozené peníze. Ušetřete si tyto nepříjemnosti a vsaďte na jistotu s použitím produktů BreastExtra+®.

BreastExtra+® 30cps

Cena od 400 
BreastExtra+® 30cps
 • Férová cena
 • Farmaceutická kvalita účinných látek
 • Standardizovaný obsah účinných látek
 • Vysoko koncentrovaný
 • Silný a spolehlivý efekt
 • Bezpečný a registrovaný úřady
 • Certifikace čistoty a neškodnosti
 • Perfektní výsledky a vaše radost

Podobný produkt

Cena od 599
Podobný produkt
 • Trochu dražší
 • Běžná potravinářská kvalita
 • Obsah účinných látek se může lišit
 • Koncentraci výrobce neuvádí
 • Efekt je sporný
 • Nelze ověřit
 • Čistota se nedá ověřit
 • Riziko zklamání a frustrace
floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější otázky
o tobolkách BreastExtra+®

Jak se pilulky užívají?

Užívejte 2 x denně 2 tablety, začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu (zhruba 10 dní poté, co vám skončila poslední menstruace). Je důležité, abyste přípravek dávkovaly poctivě a pravidelně. Dále se doporučuje lehké masírování prsou dvakrát denně po 5 min, nejméně však jednou za den. Pro trvalý maximální a trvalý efekt doporučujeme užívat 9-11 týdnů.

Mám přípravek používat i během menstruace?

Ano, jak už jste začaly s užíváním, nikdy jej nepřerušujte. A to ani při menstruaci. Pro výrazné výsledky je důležité dodržet pravidelné dávkování.

Přiberu tuk, pokud budu tabletky užívat?

Ne, tento přípravek na zvětšení poprsí nefunguje na bázi zvyšování podílu tělesného tuku. Nemusíte se proto bát o vaše štíhlé křivky.

Jak to funguje?

Přípravek obsahuje fytohormony angelica sinensis, wild yam, black cohosh, fenugreek, damiana a další látky, působící jako přírodní náhrada estrogenů, stimulují organismus ženy k vytváření tkáně prsní žlázy a mají za následek růst prsou. Na rozdíl od klasické hormonální terapie působí zároveň jako prevence výskytu nádorů závislých na hladině estrogenů (nádory prsů, vaječníků).

Funguje přípravek BreastExtra+® rychle?

Ano. Výsledky jsou výjimečně rychlé. Už po deseti dnech užívání budou patrné výsledky. Prsa budou pevnější a plnější. Po několika týdnech už budou změny opravdu významné. Projeví se například i na velikosti podprsenky, kterou budete nosit.

Užívám antikoncepci, existují nějaké kontraindikace pro užívání přípravku BreastExtra+®?

Žádné kontraindikace pro užívání přípravků BreastExtra+® neexistují, jelikož se jedná o přípravek čistě přírodního složení. Přesto se však nedoporučuje užívat přípravek během těhotenství a kojení, i když ani v tomto období nejsou zjištěny žádné nežádoucí účinky.

Existuje minimální věk pro nákup BreastExtra+?®

Ano, minimální věk pro užívání je 18 let. Do tohoto období totiž ještě není ukončen vývoj mladé ženy a prsa ještě rostou.

Kde se dají balíčky BreastExtra+® zakoupit?

Přípravek BreastExtra+® není momentálně distribuován do lékáren ani specializovaných prodejen, nakolik chceme zajistit co nejlepší ceny produktu pro naše klientky. Je proto dostupný pouze přímým prodejem přes internet.

Jak mi bude zboží dodáno?

Můžete si vybrat ze tří možností doručení zboží. Zaslání poštou na dobírku (diskrétní balíček Vám donese pošťák nebo si ho vyzvednetě na pošte – platíte, až při převzetí zboží). Zaslání kurýrní společností (diskrétní balíček Vám donese kurýr, který Vás před doručením kontaktuje – platíte, až při převzetí zboží). Osobní odběr ve skladu Shipmall na ulici P3 park, hala B4 Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha – Horní Počernice, kde můžete platit hotovostí.

Bude mi zboží dodáno diskrétně?

Ano, můžete se spolehnout. Vaše zboží bude odesláno v diskrétním balení, které ho bude chránit před poškozením a zároveň před zraky zvědavců.

Mám právo zboží vrátit, pokud se mi nebude líbit?

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojená, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení. Více informací o tom jak zboží vrátit naleznete na této stránce.

Recenze na produkty
Jak jsou lidé spokojeni s BreastExtra+®?

Před
Po

Fila 55 let

Věk a dvě děti se na mých prsou patřičně podepsali. Procitla jsem až po překonání menopauzy, kdy jsem zjistila že mi zbyly už jen dva ploché předměty vzdáleně připomínající prsa. Jelikož operaci jsem nepřipouštěla, zkusila jsem tyto pilulky. Výsledky jsou ohromující.

Lenka 32 let

jmenuji se Lenka a mám 33 let. Po mnoha zkušenostech s pilulkami na zvětšení a vyplnění prsou mohu s čistým svědomím říci, že mi to pomohlo a jsem spokojená, zvětšení o 2cm za 100 tablet Breast Extra plus. Musím říct, že tabletky jsem užívala poctivě 1x ráno 1x večer + masáž prsou. Od první pilulky jsem si měřila prsa 1x týdně, výsledky jsou proto nenapadnutelné z mé strany.

Před
Po

Kristína 23 let

Dobrý den, nevím zda vaše tabletky účinkují takto silně na každého nebo sem já speciální případ. Začala jsem je užívat podle doporučení, v druhé polovině mého cyklu. Po týdnu užívání jsem začala cítit v prsou slabé mravenčení a později to přerostlo až v bolesti, z toho jsem byla z počátku vyděšená, ale věděla jsem že to souvisí s růstem mých prsou. ty bolesti časem ustaly. Podívejte jak vypadají moje prsa po třech měsících. Úplně jako kdybych si dala udělat silikony.

Před
Po

Soňa 29 let

BreastExtra jsem užívala přibližně 13 týdnů. Zpočátku se vůbec nic nedělo. Myslela jsem že už to nemá cenu a chtěla jsem aby ste mi vrátili peníze. Když jsem vám telefonovala, doporučili ste mi abych ještě vydržela, prý to může trvat déle než se dostaví výsledky. Po téměř 4 týdnech se skutečně začaly objevovat první viditelné změny. Od toho momentu mi prsa už jen rostly, jak je vidět i na přiložených fotografiích. Jsem ráda že jste mě přesvědčili, jinak bych byla s užíváním tabletek skončila a byla bych zklamaná.

Aneta 39 let

Byla jsem překvapená, jak rychle na mě začalo BreastEXTRA+ působit. Už druhý týden užívání jsem viděla, jak se moje prsa začínají měnit k lepšímu. Na dotek byly pevnější, tužší a zdálo se, že i povyrostly … Po ukončení kúry mám prsa skoro jako když jsem byla těhotná. Jsem velmi spokojená s produktem i s výsledky.

Marie 19 let

Tento přípravek mi doporučila kamarádka. Když si ho koupila, smála jsem se jí a varovala jsem ji, aby nekupovala takové blbosti. Ale když její prsa začala nabývat pozoruhodný objem, musím se přiznat, že jsem zůstala zahanbená. Protože i já jsem zdědila hrudník po otci, rozhodla jsem se to vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená. Moje prsa jsou nyní

Viki 22 let

Můj partner mi jednou řekl, že jestli si nechci dát zvětšit prsa. Nejprve jsem mu chudákovi vynadala, zda se mu nelíbím nebo jak si to představuje ??? Ale když jsem vychladla, popřemýšlela jsem nad tím a zjistila jsem, že ve skutečnosti i mě moje malá plochá prsa dost zlobí … Úplně náhodou jsem narazila na vaši stránku a musím říct, že jsem mile překvapená!

Linda 38 let

Před tím než jsem začala brát vaše tabletky, měla jsem velmi ploché prsa. To se ale změnilo po pár týdnech užívání BreastExtra +. Teď už jsou to už dva roky a já se stále cítím perfektně

Zuzana 32 let

Chtěla jsem jít na plastiku. Mám totiž (měla jsem) dost nesouměrnou postavu … Široké boky a úzký hrudník. Na facebooku jsem objevila reklamu na BreastEXTRA plus a rozhodla jsem se to vyzkoušet. Bojuj nebo chcípni … Když se to nepodaří, půjdu pod nůž. K mému překvapení a také štěstí (operace se strašně bojím) to zafungovalo. Prsa mám dnes o dvě čísla větší! To bych v životě nevěřila, že se to dá dosáhnout tabletkama, pokud bych to sama nezkusila.

Vysoká
kvalita čistota a odpovědnost

To nejlepší, co lze vyrobit

Při vývoji doplňku stravy BreastExtra+® jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá kapsle tohoto vzácného přípravku je naplněna správným poměrem účinných látek ve vysoké koncentraci.

Jsme pod kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem orgánu ochrany veřejného zdraví a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své tělo.

Chceme být protiváhou

Naší filozofií je odpovědný přístup k lidskému tělu. Věříme, že jako protiváha boomu plastické chirurgie musí existovat méně invazivní účinná alternativa bez trvalých následků na zdraví a krásu ženských prsou. Již více než 10 let chráníme prsa žen před trvalými následky estetické chirurgie tím, že jim poskytujeme dobrou alternativu a první volbu před rozhodnutím, které změní jejich život. Před skalpelem jsme zachránili statisíce prsou v celé střední Evropě. Proč bychom nemohli zachránit i ta vaše?

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

rakovina

Neignorujeme svět kolem nás

Zdraví prsou nám není lhostejné. Víme, že jsou mezi námi i ženy, kterým už nedokážeme pomoci. Máme na mysli ty, které zaplatily nejkrutější daň. Svým prsům museli říci sbohem v důsledku rakoviny. I proto jsme pravidelnými podporovateli Ligy proti rakovině a vy nám v tom každým nákupem pomáháte.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si
jeden z výhodných balíčků

BreastExtra+® 30 tobolek

BreastExtra+® 30 tobolek

BreastExtra+® 30 tobolek

400 

Vystačí na 1 týden

BreastExtra+®
90 tobolek

BreastExtra+®
90 tobolek

BreastExtra+®90 tobolek

1100 

Ušetříte: 100 

Vystačí na 3 týdny

BreastExtra+® balík 120 tobolek

BreastExtra+® balík 120 tobolek

BreastExtra+® balík 120 tobolek

1390 

Ušetříte: 210 

Vystačí na 1 měsíc

Nejoblíbenější

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

BreastExtra+® 270+120 ZDARMA!

3790 

Ušetříte: 1390 

Vystačí na 3 měsíce