Jak fungují tabletky na zvětšení prsou?

floating-leaf
floating-leaf

Jak funguje BreastExtra+?

Komplex bylin a přírodních látek, které jsou v přípravku obsaženy způsobuje růst, zpevnění a vytvarování prsou. Tabletky obsahují čistě přírodní látky, neobsahují chemikálie, barviva ani konzervanty. Obsahují speciální směs výtažků z rostlin Angelica Sinensis, Wild Yam, Fenugreek, Damiana, Saw Palmetto a dalších účinných látek, které způsobují růst prsou. Podporuje se prokrvení v oblasti hrudníku, upravuje se hormonální rovnováha a zvyšuje se frekvence dělení buněk v prsních žlázách, což napomáhá k jejich zvětšení. Přípravek obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který zajišťuje zachování zdravé, pružné a hebké pokožky.

Sojové isoflavonoidy, které přípravek obsahuje, jsou nejvýznamnější fytoestrogeny, které nahrazují estrogeny a vážou se na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou. Tím způsobují jejich nárůst a zpevnění. Tabletky je třeba užívat 2x denně po dobu alespoň 3 měsíců. Na rozdíl od klasické hormonální terapie působí zároveň jako prevence výskytu nádorů, které jsou závislé na hladiny estrogenů (nádory prsů, vaječníků).

Při užívání BreastExtra+ je třeba zajistit tělu dostatek živin, a to formou pestré a vyvážené stravy. Dbejte na dostatečný příjem ovoce, zeleniny, obilovin a bílkovin, abyste si zajistili dostatek stavebního materiálu na růst prsou. Kromě toho je třeba tělu zajistit dostatečný odpočinek. Růst prsou totiž probíhá v klidovém režimu. Dopřejte si kvalitní spánek – alespoň 8 hodin denně. Právě během spánku se mobilizují aktivní molekuly obsažené v přípravku a podněcují tak tvorbu tkáně prsní žlázy. První výsledky se dostaví do 2 týdnů od začátku užívání. Abyste však získali trvalé výsledky, snažte se užívat přípravek pravidelně po dobu tří měsíců.

Časté otázky