Jak rychle zabírají tabletky BreastExtra+

Funguje přípravek BreastEXTRA+ rychle?

Tabletky na zvětšení prsou se začínají užívat začátkem druhé poloviny menstruačního cyklu. To znamená přibližně desátý den od dne, kdy vám skončila poslední menstruace. Tabletky užívejte 2x denně, držte se návodu k použití. Můžete upravit dávkování až na 3 tablety denně. Abyste získali nejen oslňující, ale i trvalé výsledky, snažte se užívat přípravek pravidelně po dobu tří měsíců.

Tabletky můžete užívat i během menstruace. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Už po 10 dnech od začátku užívání budou patrné první výsledky. Váš organismus bude stimulován ke tvorbě tkáně prsní žlázy, což bude mít za následek růst prsou. Prsa budou kromě toho pevnější a plnější. Vaše pokožka bude zdravější a hebčí. Po několika týdnech už budou změny opravdu významné. Rozdíl poznáte i na velikosti podprsenky, kterou budete nosit.

 

Časté otázky

Autor článku: megaprsia.sk

megaprsia.sk

1 bod2 body3 body4 body5  bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.