Korekce prsou? Průběh a altertativy

floating-leaf
floating-leaf

Dokonalá prsa nemusí být pouze zásluhou chirurgů

Mnoho žen je nespokojených se svými prsy, a to hlavně s jejich velikostí či tvarem. Řešením může být korekce prsou. Rozhodnutí jít pod nůž nikdy není jednoduché. I přesto se k tomuto kroku více a více žen odhodlává. Pocit spokojenosti vlastním tělem je intenzivní natolik, že je žena připravená absolvovat i takovýto chirurgický zákrok. To ovšem není jediné řešení tohoto problému.

Proč ženy touží po korekci prsou?

Co dělá ženu ženou? Jsou to vlasy, nehty, lodičky či vystopování? Na jednu stranu by se dalo říct, že všechno dohromady. Ženu však dělá ženou především její vyzařování, které souvisí se sebevědomím a sebedůvěrou. Co však dělat, když je sebevědomí narušeno nějakým nedostatkem či změnou, která nastala? Nejčastěji bývají ženy nespokojené se svými prsy. Ať už jde o jejich velikost nebo tvar. Řešení existuje mnoho. Jedním z nich je korekce prsou. Už samotná představa bývá strašákem. Jak to tedy doopravdy je?

Korekce prsou žena - megaprsia.sk

Strašák jménem plastická operace

Před samotnou plastickou operací je potřebné absolvovat různá vyšetření, které ukážou, jestli byste byla vhodnou adeptkou na korekci. Korekce prsou je v neposlední řadě i finančně náročná operace, která zatíží nejen vaši peněženku, ale pravděpodobně celý váš rodinný rozpočet.

Korekce prsou se může realizovat několika způsoby – augmentací prsou vložením implantátu, posunutím dvorce s bradavkou, čímž se získá esteticky výhodnější poloha, využití vlastního objemu tkáně prsu a jeho modelace.


Náš tip: Přečtěte si článek Jaká je cena za zvětšení prsou?


Délka rekonvalescence

Korekce prsou vyžaduje i určitý čas na zotavení. Délka rekonvalescence po absolvování plasické operace prsou je individuální a záleží na mnoha věcech. Jde především o zdravotní stav pacientky a v případě silikonových implantátů i o jejich kvalitu. Po dobu šesti týdnů je potřeba nosit kompresní podprsenku a také je nutné se zříct jakékoliv fyzické aktivity.

Co se děje po zákroku?

První hodiny po zákroku jsou pro pacientku nejnáročnější. Nepříjemná bolest provázená tlakem na hrudi je potlačena silnými léky. Po propuštění do domácí léčby je potřeba podpora okolí. Jizvy, které v důsledku operace vzniknou, se během devíti měsíců zjemní, ale nezmizí úplně.

Rizika spojené se zákrokem

Všechny zákroky související s úpravou prsou se vykonávají v anastéze, která s sebou přináší rizika. Po operaci se můžou vyskytnout krevní sraženiny anebo infekce, která si ve vážnějších případech vyžádá i další hospitalizaci v nemocnici. Objevuje se také krvácení do vnitřní strany prsou anebo i ruptura tudíž roztrhnutí anebo zhrbnutí tkaniva kolem implantátu.

Korekce prsou je náročným a bolestivým zásahem do organismu.

Existuje alternativa?

Rizik je tedy opravdu mnoho. Proč tedy stále tolik žen touží právě po korekci? Přece se zvětšení prsou dá dosáhnout i jinak a jednoduše. Tou nejjednodušší je koupě správné push up podprsenky, která opticky zvětší vaše prsa o jednu až dvě velikosti. To však samozřejmě není trvalým řešením. Ale trvalé a zároveň bezpečné řešení existuje také. Je to pravidelné užívání tabletek na zvětšení prsou BreastEXTRA+.

Výživový doplněk BreastEXTRA+ obsahuje výtažky z rostlin, které obsahují fytoestrogeny. Směs je speciálně navrhnutá tak, aby stimulovala organismus k vytváření tkaniva prsní žlázy. Andělika čínská, fenykl, jam čínský, serenoa plazivá, pískavice řecké semeno a další tvoří kombinaci látek, které zabezpečí nejen zvětšení prsou, ale i jejich zpevněnní a ideální vytvarování.

Korekce prsou pískavice řecké semeno - megaprsia.sk

Významné postavení mezi účinnými látkami má serenoa plazivá, která pomáhá při udržování optimální hladiny hormonů v organismu, což je nevyhnutelné pro ideální vývoj a růst poprsí. Serenoa plazivá pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zajímavé je, že účinkuje i jako afrodiziakum a má příznivé účinky na psychiku.

Korekce prsou může proběhnout jinak a hlavně přirozeně. Vyzkoušejte a přesvědčte o síle přírody i vy sama!

Shrnutí:

  • Korekce prsou je náročným a bolestivým zásahem do organismu.
  • S plastickou operací je spojená spousta rizik.
  • Přírodní alternativou ke korekci prsou chirurgickou cestou jsou tabletky BreastEXTRA+.