Minimální věk pro užívání BreastExtra+

Existuje minimální věk pro nákup BreastEXTRA+?

Během puberty dochází k tomu, že organismus ženy začíná produkovat pohlavní hormony estrogeny. Ty napomáhají vývoji prsní žlázy. Množství produkce estrogenů ovlivňuje velikost i tvar prsou. Pokud je hladina těchto hormonů snížena, důsledkem je nedostatečný vývoj a růst prsou. Přípravek obsahuje soubor rostlinných výtažků a extraktů, které se zařazují mezi fytoestrogeny.

Ty nahrazují estrogeny a podporují produkci tkáně prsní žlázy. Přípravek je vyvinutý tak, aby kromě zvětšení prsou obnovil i pocit sebevědomí a celkové sexuální přitažlivosti. Pro dosažení trvalých výsledků je vhodné užívat přípravek pravidelně a alespoň po dobu tří měsíců. Přípravek se užívá 2x denně po 2 tabletky a první výsledky se dostaví již po 10 dnech. Dávkování lze navýšit i na 3 tabletky 2x denně. Užívání přípravku je však limitováno věkem. Minimální věk pro užívání je 18 let. Do tohoto období totiž ještě není ukončen vývoj mladé ženy a prsa ještě rostou.

Časté otázky

Autor článku: megaprsia.sk

megaprsia.sk

1 bod2 body3 body4 body5  bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.