Na povislá prsa existuje několik receptů. I tabletky.

floating-leaf
floating-leaf

Víte, jak se zbavit povislých prsou?

Povislá prsa trápí nejednu z nás. Prsa ztrácejí svou pružnost zejména věkem, ale jsou i jiné důvody. Existuje však několik způsobů, které vám pomohou získat opět krásně prsa.

Proč máte povislá prsa?

Příčin ochabnutí prsou je hned několik.

Prsa ztrácejí svou pružnost věkem. Ale to je jen jedna z příčin.

  • Prsa ztrácejí svou pružnost věkem. Toto je jedna z nejčastějších příčin převislých prsou. Ochablé prsa se objevují většinou po čtyřicítce, ale někdy i dříve.
  • Rychlý nárůst nebo ztráta tělesné hmotnosti. Změny hmotnosti mají za následek ztrátu elasticity pokožky. Výjimkou není ani váhový přírůstek v těhotenství, proto si dávejte pozor na nadměrné přibírání iv tomto období.
  • Různá onemocnění. Zejména rakovina prsou a tuberkulóza mohou být také důvodem, proč jsou vaše prsa povislá.
  • Menopauza. Menopauza je přirozený proces, ke kterému dochází s přibývajícím věkem. Právě během ní prsa nejvíce ztrácejí svoji pevnost a pružnost.
  • Nesprávná výživa. K povislým prsům přispívá kouření, konzumace alkoholu, ale i sycených nápojů.
  • Nadměrné opalování. Nadměrné působení UV záření na pokožku ničí kolagen, který zajišťuje její pružnost.
  • Nesprávná podprsenka. Podprsenka, která vám nesedí, může také způsobit povislá prsa.

Ovisnuté prsia - nesprávna podprsenka - Megaprsia.sk

Jak bojovat proti povislým prsům?

1. Udržujte si ideální hmotnost. Rychlé přibírání, ale také hubnutí, vašim prsům neprospívá. Přibývání vede k zplihnutí prsou v důsledku nadměrného hromadění tuku, hubnutí naopak v důsledku ztráty tuku.

2. Noste správnou podprsenku. Vyberte si podprsenku podle svých mír – obvod hrudníku přes prsa a pod prsy. Dejte si pozor také na správnou velikost košíčků a délky ramínek.


Náš tip: Podívejte se na infografiku, jak si vybrat správnou podprsenku.


3. Dělejte si masáže. Prsa pravidelně masírujte krouživým pohybem. Masáž zabezpečuje cirkulaci krve v tkáních a svalech, a zároveň napomáhá i regeneraci prsů. Při masáži zvolte produkty, které pokožku prsů zároveň vydatně hydratují. Doporučují se také produkty s obsahem rostlinných olejů či aloe vera.

4. Správně se stravujte. Vybírejte si potraviny bohaté na vápník, bílkoviny, sacharidy, vitamíny, minerální látky a esenciální tuky. Mezi nejlepší potraviny na prsa patří granátové jablko, mrkev, rajčata, brokolice, ale i cibule a česnek. Důležité je také dodržování pitného režimu.

5. Cvičte. Správné cvičení dokáže vaše prsa zpevnit a vytvarovat. Mezi nejvhodnější cviky patří kliky, posilování s činkami a další.


Náš tip: Podívejte se na další cviky na zvětšení prsou.


6. Užívejte přírodní výživové doplňky. Přípravky, jako jsou tabletky BreastEXTRA+, vám pomohou získat větší a ideálně vytvarované prsa přírodní cestou. Tabletky účinkují na základě speciálně vyvinuté směsi výtažků z rostlin angelica sinensis, wild yam, fenugreek, damiana, saw palmetto a přírodních extraktů, které stimulují ženský organismus k vytváření tkáně prsní žlázy. Tak dochází k růstu prsou a výraznému zvětšení poprsí. Tabletky obsahují pouze přírodní látky, neobsahuje hormony, chemikálie, barviva ani konzervanty.

Shrnutí

  • Povislá prsa vznikají kvůli věku, změny hmotnosti, ale také v důsledku nesprávné výživy či výběru špatné podprsenky.
  • Existuje několik způsobů, jak můžete proti povislým prsům bojovat.
  • Krásně prsa získáte užíváním přírodních výživových doplňků, jakými jsou tabletky BreastEXTRA+.