Máte povislá prsa? Zbavte se těchto zlozvyků.

Toto jsou zlozvyky, které způsobují povislá prsa.

Ženy v každém věku chtějí být přitažlivé a mít pěkné prsa. Pěkné prsa jsou i pevná prsa. Co se skrývá pod oblečením žen, to vědí jen ony a jejich partneři. Pokud nejste spokojená s tvarem vašeho poprsí, možná děláte některé z těchto chyb. Které zlozvyky způsobují povislá prsa?

1. Sprchování v teplé vodě

Možná jste ani netušili, že sprchování v teplé vodě neprospívá tvaru vašich prsou. Po teplé sprše zůstává vše příliš uvolněné. Jednoduchý a účinný způsob, jak prsa zpevnit, je, že každé sprchování ukončíte osprchováním chladnou vodou právě v oblasti hrudníku. Tento postup vaše prsa krásně prokrví, napne pokožku a zpevňuje prsní tkáň. Změňte tedy tento váš zlozvyk a výsledky se dostaví zanedlouho. Za vaši spokojenost to stojí.

2. Nošení nesprávné nebo nenošení podprsenky

Ó, ano. Od určitého věku se nedoporučuje nosit prsa jen tak na volno. Správná podprsenka podpoří a zpevní vaše prsa. Netřeba „cpát“ prsa do menší velikosti. Zaprvé, nevypadá to dobře a po druhé, způsobí to více škody než užitku.

Košík podprsenky by měl kopírovat linii prsu a obvod podprsenky by měl přiléhat těsně k tělu.

Pokud nevíte, jaká velikost je pro vás ta správná, poraďte se v prodejně se spodním prádlem. Je možné, že zjistíte, že celý život nosíte nevhodný typ nebo velikost podprsenky.


Náš tip: Podívejte se na infografiku, jak si vybrat správnou podprsenku.


3. Nesprávné anebo žádné vyživování

Vaše prsa potřebují pozornost. Věkem povislá prsa nejsou velmi sexy. Proto jim dopřejte zvýšenou péči. Kromě toho, že po sprše chladnou vodou se prsa prokrví a napnou, tak i potom vyžadují péči. Ideální je, pokud si po sprše vymasírujete prsa krémem.

Jemnými krouživými pohyby zdola nahoru masírujte každý prs zvlášť. No péče jen zvenku nestačí. Je třeba doplnit i vitamíny zevnitř. Ideální na pevné poprsí jsou vitaminy E, A a C.

Masáž na povislá prsa

4. Necvičíte

Pokud jste si mysleli, že cvičení není nutné, není to pravda. I na hrudi máte svaly. A když nejsou zpevňovány, přilehlé. Ale dobrá zpráva je, že nemusíte hned letět do posilovny. Cviky na prsa zvládnete i doma. Ideální jsou jednoduché a krátké cviky, které vyvíjejí tlak na prsa. Mohou to být například kliky na kolenou, rozpažování s lahví vleže na zádech nebo přitlačování dlaní k sobě ve výši prsou. Pokud budete cvičit doma, nezapomeňte na dobrou sportovní podprsenku, která podrží prsa ve správné poloze během cvičení.

Chcete vyběhnout mezi lidi a cvičit tam, nejlepším řešením pro zpevnění prsou je plavání. Ne nadarmo se styl „prsa“ volá prsa. Posiluje přesně ty svaly, které dělají prsům dobře.


Náš tip: Přečtěte si víc o správnych cvicích na prsa.


Stačí se tedy zbavit těchto zlozvyků

  • sprchování v teplé vodě,
  • nošení nesprávné nebo nenošení podprsenky,
  • nesprávné nebo žádné vyživování,
  • necvičení

a zpevněné a pěkně tvarované prsa mohou být i vaše. Vyzkoušejte a zjistíte, že jen těmito malými změnami v životě, dokážete změnit tento kousek těla k nepoznání.

Autor článku: Lívia

Lívia

Píšu odborně i zábavně Moji milí čtenáři, děkuji že jste se rozhodli prohlédnout si můj profil. Problematice plastické chirurgie prsů se profesionálně věnuji už pár let. Postupně jsem...

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5  bodů 1 hlasů, skóre: 5,00
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.