Prsa v těhotenství a po něm? Jaké budou?

9
floating-leaf
floating-leaf

Připravte se na změny svých prsou v těhotenství a po porodu

Těhotenství je v životě ženy obdobím plným změn. Vaši náladu začnou ovlivňovat hormonální změny, celkově se změní i vaše tělo, včetně poprsí. Prsa se v těhotenství začnou připravovat na kojení, když se dítě narodí.

Britky či Američanky častokrát odmítají své dítě kojit, protože se bojí, že si zdeformují poprsí. Jsou tyto změny způsobené těhotenstvím, kojením a hormony opravdu takové výrazné? Na co se můžete připravit?


Náš tip: Všechno o prsou si můžete přečíst v dalším článku.


Větší a plnější prsa v těhotenství

Období během těhotenství a po něm přinese změny i ve velikosti prsů. Jakoby mávnutím kouzelného proutku začnou být vaše prsa v těhotenství io dvě velikosti větší a na první pohled působí plnější. Pokud jste dosud nepoužívali tělové mléko, je načase začít, protože při procesu zvětšování prsou v těhotenství mohou vzniknout nepříjemné a nehezké strie.

Pravidelnou péčí a hydratací můžete předejít vzniku strií.

Všímejte si svých bradavek

Nelekněte se, když se vám již během posledních týdnů těhotenství začnou zvětšovat a tmavnout bradavky. Je to naprosto normální. U některých žen se mohou objevit dokonce i pihy a drobné hrbolky.

Vyberte si správnou podprsenku

Během toho, jak se vám bude měnit poprsí, vystřídáte pravděpodobně několik druhů a tvarů podprsenek, dokud najdete takovou, která vám bude dokonale sedět. Důležité je zvolit na citlivé prsa v těhotenství kvalitnější podprsenku, aby byla pro ně dostatečnou oporou. Neznamená to však, že nejbližší měsíce nemůžete nosit krajkové či ozdobně tvarované podprsenky. Ve specializovaných obchodech najdete podprsenky, které jsou nejen „funkční“, ale i pěkné. Stačí jen zkoušet.

Výber podprsenky pre prsia v tehotenstve - Megaprsia.sk

Když začnou prsa bolet

Prvních pár týdnů porodu se prsa začnou naplňovat mateřským mlékem, a to může způsobit bolesti. Když se prsou dotknete, jsou tvrdé a velmi teplé. Proto své dítě pravidelně kojte a přebytečné mléko odsávejte. Pokud byste tak nedělali, mohlo by vám to způsobit později zdravotní problémy.

Jak dlouho budou prsa jiná?

Nic netrvá věčně, tak se nebojte, vaše prsa se po skončení kojení vrátí téměř do původního stavu. Samozřejmě, že budou poznamenané těhotenstvím a kojením, ale existuje řešení, jak si pomoci.


Náš tip: Po těhotenství, porodu a kojení dostanou prsa do původního stavu tabletky BreastEXTRA+.


Shrnutí:

Jaké změny vás tedy čekají během těhotenství a při kojení?

Mnoho žen, jejichž příběhy si můžete přečíst na našem Facebooku, pomohli po tehotensve, porodu a kojení svým prsům i díky tabletám BreastEXTRA+, které vytvarují prsa silou přírodních složek. Vyzkoušet můžete nejprve menší balení, protože první výsledky je vidět už po 14 dnech a později si objednat balení, které je výhodné a vydrží vám dlouho.

Pokud chcete být informována o aktuálních novinkách a slevách, které pro vás připravujeme, přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Nejnovější novinky ze světa pěkných prsou budete mít přímo ve své emailové schránce.