Dokáže správná push-up podprsenka skutečne zázraky?

floating-leaf
floating-leaf

Dobrá push-upka je fajn, ale…

Možností, jak si zajistit plná a pevná prsa, je více. A právě push-up podprsenka a její nošení je jednou z nejvíc oblíbených mezi ženami. Víte, že toto spodní prádlo pomůže opticky zvětšit vaše prsa až o několik velikostí?

Plný dekolt na počkaní

Push-up podprsenka je dělána tak, aby zvýraznila ženský dekolt, proto ji využívají především ženy s menším poprsím. Celý princip spočívá v tom, že push-up podprsenka vaše prsa nejen výrazně vyzdvihne, ale také opticky zvětší, čímž získáte krásná prsa.

Na trhu existuje skutečně velké množství barev, materiálů a střihů podprsenek. Díky nim se můžete cítit přitažlivá a sebevědomá každý den. Ať už jde o běžné nošení ve všední den anebo výjimečnou příležitost, můžete si vybrat. Push-up podprsenka je vhodná pod tričko, ale i pod koktejlové šaty či večerní róbu. Materiál push-up podprsenky můžete přizpůsobit materiálu vašeho outfitu.

  • Bavlněná podprsenka je známá svou pohodlností a volíme ji většinou na denní nošení, kdy je na prvním místě bezstarostnost a komfort. Pokud se věnujete sportu, ale nechcete se vzdát přitažlivého vzhledu, sportová push-up podprsenka je pro vás to pravé. Jedním kouskem spodního prádla získáte pocit pohodlí v příjemném materiálu a vyzývavost plných prsou.
  • Saténová podprsenka je stvořená na to, abyste se cítila jako bohyně. Můžete ji zvolit pod večerní outfit, který bude díky luxusnímu materiálu spodního prádla výrazně podtržen.
  • Podprsenka s krajkou by ve vašem šatníku určitě neměla chybět. Nádherně dotvoří outfit a zařídí vám mimořádně sexy prsa.
  • Silikonová samodržící push-up podprsenka se v největší míře používá pod společenské šaty, které mají výrazný výstřih nejen v oblasti dekoltu, ale i na zádech. Zvolením této alternativy si můžete oblíct jakýkoliv střih šatů či topu a nemusíte se obávat, že by něco někde nevkusně trčelo.
  • Podprsenka z mikrovlákna je momentálně na trhu novinkou. Jemné a měkké složení zabezpečí maximální komfort. Podprsenka dokonale sedí na vašem těle a nikde nezanechává nepříjemné otlačeniny. Je vhodná i pod přiléhavé oblečení.

Kromě širokého výběru materiálů podprsenky si můžete vybrat i to, jestli máte zájem o podprsenku s ramínkami anebo váš outfit vyžaduje podprsenku bez ramínek. Samozřejmě, žádnou výjimkou nejí ani podprsenka s odjímatelnými ramínkami, jejíž využití je velmi flexibilní.

Push-up podprsenka výběr - BreastExtra.cz

Volba push-up podprsenky

Výběru push-up podprsenky věnujte pozornost a nikam nespěchejte. Jinak se z oblíbeného kousku ve vašem šatníku může stát pouze další, který vám nesedí a zabírá místo. Promyslete si, kam budete podprsenku nejčastěji nosit.

Před koupí zjistěte, jaká velikost je ta vaše. Je to velmi jednoduché. Mějte na sobě oblečenou podprsenku a vezměte si krejčovský metr. Těsně pod podprsenkou obtočte metr okolo hrudníku a vydechněte. Metr by měl být napevno a nikde neodstávat. Potom z naměřeného obvodu odečtěte nejméně 5 cm. Takto získáte obvod vaší podprsenky v centimetrech.

Ještě je potřebné zjistit číslo košíku. I tento krok je jednoduchý. Znova mějte oblečenou podprsenku. Krejčovský metr si přiložte na nejobjemnější místo. Metr má být napevno, ale ne příliš stažený a ani povolený. Velikost zjistíte tak, že obvod podprsenky odpočítáte od obvodu naměřeného přes prsa. Na různých webových portáleche jsou dostupné kalkulačky, do kterých stačí zadat vaše údaje a zjistíte správnou velikost vaší podprsenky.

Je známo, že až 80% žen nezná správnou velikost své podprsenky.

Správná push-up podprsenka - BreastExtra.cz

Když se přeci jen zmýlíte

Volba push-up podprsenky se může potkat s více nedostatky. Určitě největší nevýhodou push-up spodního prádla je ta, že její efekt je jen dočasný a ve skutečnosti jde jen o napodobení dokonalého poprsí. Druhou nevýhodou je nesprávný výběr podprsenky, i když jste mu věnovali dostatenčou pozornost. Podprsenka vás může tlačit anebo naopak její obvod vám bude příliš volný. Můžou se vám zařezávat ramínka anebo se vám podprsenka může vyhrnovat nahoru. Nakonec nebudete s výsledným efektem vůbec spokojená a tvar prsou se vám nebude líbit.

Přitom získat nádherná prsa můžete mnohem jednodušeji. Výživový doplněk BreastEXTRA+ je čistě přírodní produkt. Jeho speciální složení z výtažků anděliky čínské, fenyklu, jamu čínského, pískavice řecké semeno a dalších přírodních extraktů zabezpečuje stimulaci ženského organismu k obnově a vytvoření tkaniva prsních žláz. Tím dochází k růstu poprsí a trvalému zvětšení prsou.


Náš tip: Přečtěte si víc o o hormonální nerovnováze.


Shrnutí:

  • Věnujte výběru správné velikosti podprsenky dostatečnou pozornost.
  • Efekt push-up spodního prádla je jen dočasný.
  • Prostřednictvím přírodních výživových doplňků dosáhnete trvalého zvětšení prsou.