Chcete větší prsa? Vsaďte na cvičení a bylinky!

floating-leaf
floating-leaf

Větších prsou můžete dosáhnout cvičením i bylinkami

Na správnou a ideální velikost poprsí má každá z nás názor. Podle mnoha průzkumů je však většina žen se svým poprsím nespokojená a chtěla by ho mít vytvarované jinak. Snad nejčastější touhou žen je mít větší prsa. Při této touze však netřeba hned shánět plastického chirurga. Zvětšit a zpevnit své poprsí si můžete i doma. Jednoduše – pomocí správné stravy a cviků.

Pravidelně cvičte

Vyhraďte si alespoň třikrát týdně 30 až 50 minut na posilování prsního svalstva v pohodlí svého domova. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Změny na svém těle zaznamenáte již po několika týdnech. Čas, který věnujete cvičení, si rozložte na několik menších sérií. Prostřídejte kliky, rozpažování i tlačení dlaní v různých intervalech a rychlostech opakování.


Náš tip: Přečtěte si, jak správně provádět cviky na zvětšení poprsí.


Plavejte

Plavání považujeme za megazázračný sport na formování poprsí. Nevyformuje pěkně jen váš hrudník, ale i ruce, nohy či břicho. Zlepšíte také celkové držení těla, takže vaše poprsí bude při vzpřímené postavě působit plnější.

Při plavání vaše hruď musí odolat tlaku vody, proto se prsa formují rychleji než zbytek těla.

Nepřepínejte se

Naše prsa tvoří tuková tkáň a prsní žláza. Dejte proto pozor, abyste své tělo nezbavili přílišnou fyzickou zátěží tuku i v oblasti prsou. Svalstvo by bylo sice pěkně zformované, ale prsa by nepůsobily plně.

Místo lékaře pomohou bylinky

Mnohokrát ani nevíme, kolik prospěšných bylinek se nachází v naší zahrádce. Mezi kořením, které používáme běžně do vaření či odstraňujeme z našich záhonů jako plevel, se nacházejí i takové, které pomohou vašemu poprsí.

Väčšie prsia pomocou byliniek - Magaprsia.sk

Fenykl

Za nejběžnější bylinku, která se používá již od nepaměti v ženské medicíně a kosmetice, je fenykl. Má velmi velký obsah estrogenových látek, a pomáhá tak k růstu prsní tkáně, a tedy i k větším prsům. Navíc konzumací fenyklu zvyšujete také své libido.

Pískavice řecké seno

Bylinka, která obsahuje obrovské množství fytoestrogenů. V medicíně se tato bylinka používá pro tvorbu mléka u kojících matek.

Divoký yam

Na podporu růstu zdravého prsní tkáně se používá bylinka wild yam. Nepodporuje sice přímé zvyšování hladiny estrogenu v ženském těle, ale má pozitivní účinky na hormonální rovnováhu.


Náš tip: Pokud chcete mít kompletní péči o svá prsa vždy po ruce, sáhněte po některém balíčku z naší nabídky BreastEXTRA. Při vhodné kombinaci cvičení a přírodních látek uvidíte první výsledky už po prvních 2 týdnech.


Větší prsa můžete skutečně získat i konzumací bylinek a pravidelným cvičením. Na vás je jen stanovit si datum, kdy se svou proměnou začnete. Žen, které to dokázali i díky našim přípravkům, je skutečně mnoho. Jejich inspirativní příběhy najdete i na našem Facebooku.

Pokud chcete vědět o všech novinkách ze světa pěkného poprsí, přihlašte se k odběru novinek a objevte i vy způsob, jak zvětšit svá prsa bez zásahu plastického chirurga.


Náš tip: Přečtěte si i další články o zvětšen poprsí.


Shrnutí:

Pokud chcete mít větší prsa, dodržujte tyto zásady a o pár týdnů budete pozorovat výsledky a cítit se sebevědoměji:

  • cvičte pravidelně,
  • plavejte,
  • trénujte svou vlastní vahou,
  • dopřejte si přírodní produkty a hlavně
  • kráčejte vzpřímeněji.