Vrácení zboží z důvodu nespokojenosti

Mám právo zboží vrátit, pokud se mi nebude líbit?

Ano, garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete se zbožím spokojená, můžete nám jej poslat zpět. My vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení. Máte právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu. Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží.

Odstoupení od smlouvy může být provedeno elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží. Zboží, se kterým nejste spokojená, nám můžete vrátit nejpozději do 15 dnů od doručení. Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy. Vyplňte Vaše jméno, adresu a telefonní číslo. V případě, že si přejete vrátit peníze na účet, uveďte číslo účtu. Pokud si přejete vrátit peníze poštovní poukázkou, uveďte danou skutečnost do formuláře. Připojte datum a podpis. Spolu se zbožím zašlete i doklad o koupi, bez něj peníze nemohou být vyplaceny. Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodil. Peníze vám budou vráceny do 15 dnů od odstoupení od smlouvy.

Časté otázky

Autor článku: megaprsia.sk

megaprsia.sk

1 bod2 body3 body4 body5  bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov

Ak trpíte problémami s erekciou, je jednoduché vyriešiť ich hneď teraz. Erexan je prípravok na skvalitnenie erekcie bez lekárskeho predpisu, s vysokou koncentráciou účinných látok. Denno denne stovky mužov s Erexanom víťazia znova a znova. Pridajte sa k nim aj vy.