Jak dosáhnout zpevnění poprsí?

floating-leaf
floating-leaf

Všechny ženy touží po pevných prsou. Otázka zní, jak na zpevnění poprsí a udržení jejich pevnosti dlouhodobě i přes stoupající věk, odkojené děti, gravitaci a jiných okolností.

Možná vás to překvapí, ale na velikosti prsou téměř nezáleží, důležitý je zejména jejich tvar. Aby ženy působily na muže přitažlivě, nemusí mít velká prsa. Mužům se líbí zejména pěkně tvarované a pevná prsa, vůbec nemusí být velké za každou cenu.

Co ohrožuje pevnost poprsí?

Víte, že pevnost poprsí můžete do značné míry ovlivnit dokonce vy sama? Vyhněte se zejména následujícím věcem.

1. Hmotnostní výkyvy

Na pevnost poprsí ovlivňují například změny hmotnosti, zejména příliš rychlé a příliš velké výkyvy. Při rychlém zvýšení hmotností se pokožka prsou často nedokáže dokonale přizpůsobit objemu a vznikají nepěkné strie. Také se přitom oslabuje prsní vazivo.

Ani rychlé hubnutí prsům neprospívá. Jejich objem se pravděpodobně zmenší, protože prsa jsou z větší části tvořeny tukovou tkání. Pokud je úbytek hmotnosti velmi rychlý a velký, kůže prsou se nestihne přizpůsobit změně a prsa zůstanou povislá.

2. Poloha při spánku

 

Možná jste už někde slyšeli, že poloha při spánku může ovlivnit tvar a pevnost prsou. Spánek na boku způsobuje tvorbu vrásek mezi prsy. Spánek na břiše může být velmi nepohodlný a deformační zejména při větších prsou.

Nejvhodnější polohou pro spánek z pohledu péče o poprsí je spánek na zádech. Některé ženy dokonce doporučují spát v podprsence. V tomto případě však sáhněte raději po sportovních bezešvých modelech, které jsou pohodlnější a nebudou vás nikde tlačit.

Nejvhodnější polohou pro spánek kvůli pěkným prsům je spánek na zádech.

Zpevnění poprsí spánek

3. Držení těla

Správné držení těla je základ. Narovnat záda, ramena dolů, lopatky k sobě – to vše pomůže nejen krásnějším prsům, ale i zdravému zádům. Porovnejte si rozdíl při pohledu do zrcadla a nebudete věřit, co taková drobnost, jako je správné držení těla, dokáže.

4. Správná podprsenka

Dobře padnoucí podprsenka by měla tvořit základ šatníku každé ženy. Kromě estetické funkce pomůže i při podpoře prsních svalů, které by mohly časem ochabovat. Také odlehčí vaši páteř a pomůže i s držením těla. Dejte si také pozor na správnou velikost a tvar podprsenky. Nesmí nikde tlačit ani táhnout. Důležitý je obvod, velikost košíčků a při větších prsou i šířka ramínek. V každém případě se musíte v podprsence cítit pohodlně.

Nepodceňujte ani sportovní podprsenku při cvičení. Během cvičení se prsa pohybují a pokud nemají dostatečnou oporu, oslabuje se prsní vazivo a prsa ochabnou. Svou sportovní podprsenku přizpůsobte vykonávané aktivitě a zvolte správnou velikost.

Zpevnění poprsí podprsenka

Pokud však pevné poprsí i přes dodržování těchto zásad nemáte, máte několik možností, jak prsa zpevnit. Záleží jen od vás, pro kterou se rozhodnete. Co vám tedy pomůže k získání pevných prsou?

Plastická operace

Nejrychlejší cestou, jak získat pevné pěkně tvarované prsa, může být plastická operace. Její absolvování však není pro všechny, nejen kvůli finanční náročnosti, ale i kvůli možným zdravotním omezením.

Masáže

Masáže vám pomohou dosáhnout pevnější poprsí. Nevěřili byste, ale i studená voda dělá zázraky. Osprchujte svá prsa studenou vodou, a přitom jejich masírujte například masážní rukavicí. Tím stimulujete a napnete prsní tkáň.

Po takové liftingové sprše natřete svá prsa a celý dekolt krémem. Na zpevnění poprsí existují kromě běžných hydratačních krémů a tělových mlék i různé speciální zpevňující přípravky. Účinkují tak, že napnou pokožku prsou a váš dekolt bude vypadat mladší a pevnější.

Cvičení

Najděte si každý den několik minut na jednoduché cviky na zpevnění poprsí. Zpevníte nimi své hrudní svaly, které podporují prsa. Existují několik konkrétních cviky, které pomohou k pevnému poprsí. Důležité je cvičit pravidelně.

  • Spojte dlaně před hrudníkem a zatlačte jejich silně proti sobě, počítejte do 10 a uvolněte.
  • Ruce rozpažte, ohněte v loktech do pravého úhlu tak, že ramena jsou vodorovně a prsty směřují ke stropu. Takto ruky spojujte před tělem a znovu rozpažujte. Základ je pomalý provádění pohybu.
  • Kliky patří mezi nejznámější, ale u začátečníků nepříliš oblíbené cvičení. Pokud už nemůžete, začněte s menším počtem opakování nebo zkuste kliky o stěnu (postavte se asi metr od zdi, dlaně opřete o stěnu a ruce ohýbejte v loktech). Takové kliky jsou šetrnější.

Tabletky na zpevnění poprsí

Tabletek na zvětšení a zpevnění poprsí je na trhu několik. Ne všechny vám však zaručí očekávaný účinek. Tabletky BreastEXTRA+ představuje bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům. Tyto pilulky obsahují pouze přírodní látky, neobsahují žádné chemikálie, barviva ani žádné konzervanty. Všechny složky tabletek na zpevnění prsou BreastEXTRA+ jsou ověřené a účinné.

Přípravek BreastEXTRA+ představuje bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsům.

Shrnutí:

  • Pevnost vašeho poprsí ovlivňují hmotnostní výkyvy, poloha při spánku, držení těla i nošení správné podprsenky.
  • Zpevnění poprsí můžete kromě plastické operace a cvičení dosáhnout i užíváním tabletek na přírodní bázi.
  • Bezpečnou a přirozenou cestu k pevným prsům představují tabletky BreastEXTRA+.