floating-leaf
floating-leaf

Ako jednoducho na zväčšenie pŕs

Množstvo žien je zo svojimi prsami nespokojných, či už z vlastnej vôle alebo presvedčenia a reči druhých ľudí. Z tohoto dôvodu potom zvažujú zväčšovanie poprsia. Týchto možností na zväčšenie je stále viac a viac. Vďaka tomu si môže každá žena vybrať podľa svojho vkusu metódu, ktorá sa jej pozdáva najviac. Počet týchto žien, ktoré sa rozhodli pre zväčšenie pŕs neustále rastie. Poďme sa pozrieť na tieto dostupné možnosti. Ak sa vám nechce čítať celý článok, pokojne si pozrite video nižšie 🙂

Mnoho žen není spokojeno se svými prsy, ať už z vlastní vůle nebo přesvědčení a řečí druhých lidí. Z tohoto důvodu pak zvažují zvětšování poprsí. Těchto možností zvětšení je stále více a více. Díky tomu si může každá žena vybrat podle svého vkusu metodu, která se jí zamlouvá nejvíce. Počet těchto žen, které se rozhodly pro zvětšení prsou neustále roste. Pojďme se podívat na tyto dostupné možnosti. Pokud se vám nechce číst celý článek, klidně se podívejte video níže 🙂

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=J72S4UjgLTI[/embedyt]

Plastika prsou

Nejznámější metodou na zvětšování prsů je takzvaná augmentace, a tedy zvětšení pomocí silikonových implantátů. Tato metoda je zatím nejvyhledávanější a nejstarší. Používá se již od 60. let, kdy byly první implantáty kulaté a hladké. Koncem 80. let vyvinuli novější implantáty se zdrsněným povrchem a v 90. letech byly již první anatomické implantáty, které kopírují tvar přirozeného poprsí.

plastika pŕs

Při tomto zákroku se provádí malý řez, přes který se vloží implantát na správné místo. Operace bývá pod celkovou anestezií. Tato úprava velikosti a objemu prsou je sice na skutečně pokročilé úrovni, avšak stále s sebou přináší i rizika. Jsou velmi vzácné, ale ne vyloučené a jsou jimi krvácení a infekce. Také pooperační stav není ideální a právě nejpříjemnější. Je třeba z daným odstupem času vytáhnout stehy a vyhnout se jakékoli zátěži. Pooperační bolesti nastávají bohužel vždy a na delší dobu.

Plastika bez silikonů

Je však možná i takzvaná autoaugmentácia. Autoaugmentácia je zvětšení prsou vlastním tukem. Výborná alternativa klasické metody s implantáty. Zákrok je podobný, avšak ne příliš, je totiž bez použití cizí látky. Další obrovskou výhodou oproti augmentaci je, že nezůstávají žádné jizvy a do svého běžného života se můžete vrátit téměř okamžitě.

prsia2

Vakuová pumpa

Jak jsme zmiňovali, možností je mnoho. Jednou z nich je i vakuová pumpa. Je to bezbolestná a bezpečná alternativa plastické chirurgie. Tento přístroj funguje tak, že doslovně natahuje prsa. Výsledky jsou prý impozantní a prsa se dokáží zvětšit až dvojnásobně. Žádné vedlejší účinky by neměly nastat, avšak některý odborníci tvrdí, že tlak natahující prsa může být i škodlivý.

vakuova pumpa na prsia

Prý opakované natahování prsou může tkáň poškodit, ale také mléčné kanálky a nemusí pozitivní vliv ani na pokožku. Stimuluje celkový růst prsou, ale i cirkulaci krve a lymfy. Výsledky mají vydržet pouze dva roky, ne natrvalo. Není ověřeno, zda metoda u každé ženy účinkuje, avšak je bezpečnější i levnější než operace.

Kyselina Hyaluronová

Jaký je další způsob zvětšování poprsí bez plastiky a skalpelu? Je to metoda pomocí kyseliny hyaluronové. Jelikož není nutnost řezání, ne jen, že nezůstávají jizvy, ale je také mnohem méně bolestivá. Nehrozí žádné omezení pohybu po zákroku a efekt je okamžitě viditelný. Chybičkou tohoto způsobu je, že tento efekt zůstává po dobu 1 – 2 let. Následně je nutné dopichnúť opět malé množství kyseliny k udržení správného tvaru.

Technika vodou

Tato nová převratná metoda zvětšování prsou je už i na Slovensku. Je také bezbolestná a bez nutnosti anestezie a jakýchkoliv chirurgických zákroků. Zákrok je ambulantní a také se nemusíte obávat práce neschopnosti po zákroku. Nejvhodnější výběr této metody je v případě, když si chce žena vyzkoušet, jak by prsa vypadaly po zvětšení. Prsa jí nadzvednou a ona může zvažovat, jaký má z nich pocit a zda se rozhodne pro trvalé zvětšení.

Lokální krémy a bylinky

Tyto krémy jsou určeny spíše pro ženy v pubertě. V tomto čase totiž tělo ženy produkuje hormony a na jejich počtu záleží to, jaké velikosti bude mít žena prsa. Tyto krémy nakopnou tvorbu hormonů a podpoří růst poprsí.

Bylinné doplňky obsahující fytoestrogen Vám pomohou přírodní cestou zvětšit prsa:

  • Saw Palmetto – pomáhá zvětšit mléčné žlázy
  • Dong Quai – pomáhá zlepšení krevního oběhu a vyvážení hormonů
  • Fenykl – stimuluje produkci hormonů
  • Kmín – zlepšuje vývoj prsních žláz
  • Pískavice řecké seno – obsahují diosgenin, který pomáhá růstu prsou

Vycpávky

Gelové silikonové vycpávky jsou na dotek velmi podobné skutečným prsům. Tyto vycpávky dokáží kdykoliv vizuálně zvětšit prsa až o 2 čísla. Gel se přizpůsobuje přirozenému tvaru a adekvátně se formuje. Nevýhodou je moment odhalení, kdy se Vaše prsa „zázračně“ zmenší. Tato metoda je tedy pouze dočasná, avšak není ani tak bezstarostná, jak se zdá, je třeba vložky pravidelně čistit.

Cviky na zvětšení prsou

Ako prsia zväčšiť bez nutnosti podstupovať nejaký zákrok alebo zložito zháňať bylinky? Najčastejšou odpoveďou sú cviky na zväčšenie poprsia. Pravda je však taká, že cvičenie Vám nezväčší prsia ale svalovú hmotu prsného tkaniva. Vďaka tomu budú prsia vyzerať o niečo väčšie. Hlavnou výhodou je vyformovanie pŕs. Pomocou cvičenia môžete Vaše prsia spraviť pevnejšími a lepšie tvarovanými. Z tohoto hľadiska je cvičenie výborným postupom pre dosiahnutie efektu. Najúčinnejšími sú cviky na doma, o ktorých sme si písali TU alebo aj samotné plávanie. Pri plávaní zapájate všetky svaly naraz, avšak musíte aj správne dýchať.

Jak prsa zvětšit bez nutnosti podstupovat nějaký zákrok nebo složitě shánět bylinky? Nejčastější odpovědí jsou cviky na zvětšení poprsí. Pravda je však taková, že cvičení Vám nezvětší prsa, ale svalovou hmotu prsní tkáně. Díky tomu budou prsa vypadat o něco větší. Hlavní výhodou je vyformování prsou. Pomocí cvičení můžete Vaše prsa udělat pevnějšími a lépe tvarovanými. Z tohoto hlediska je cvičení výborným postupem pro dosažení efektu. Nejúčinnějšími jsou cviky na doma nebo i samotné plavání. Při plavání zapojujete všechny svaly najednou, ale musíte i správně dýchat.

Tabletky na zvětšení prsou

Je vůbec nějaký způsob jak zvětšit prsa zcela účinně a bez nutnosti zákroků? Ano, existuje i taková možnost, a to tabletky na zvětšování poprsí. Díky tabletám můžete svá prsa přirozeně a účinně zvětšit a zpevnit. Implantáty jednak nepůsobí tak realisticky a často jsou pro ženy nepříjemně, ale mnoho žen se i tak vůbec nepřiklání této možnosti.

BreastExtra plus

Tabletky obsahujú výťažky z viacerých zo spomínaných rastlín a ich kombináciou spôsobujú masívny rast prsníkov. Stimulácia viacerých oblastí organizmu naraz výsledok oproti jednotlivým výťažkom zosilňuje. Ďalšou výhodou je aj prevencia výskytu nádorov vďaka hladine estrogénu a taktiež nespôsobuje priberanie.

To stále nie je všetko. Tabletky BreastEXTRA+ preukázali ako bonus aj zníženie menštruačných bolestí počas užívania. Pokiaľ teda chcete zväčšiť poprsie prírodnou cestou, bez cudzích telies, operácií, ale natrvalo a účinne, bez námahy, jednoznačne siahnite po tabletkách na zväčšenie pŕs.

Tabletky obsahují výtažky ze zmíněných rostlin a jejich kombinací způsobují masivní růst prsou. Stimulace více oblastí organismu najednou výsledek oproti jednotlivým výtažkem zesiluje. Další výhodou je i prevence výskytu nádorů díky hladině estrogenu a také nezpůsobuje přibírání.

To stále není všechno. Tabletky BreastEXTRA+ prokázaly jako bonus i snížení menstruačních bolestí během užívání. Pokud tedy chcete zvětšit poprsí přírodní cestou, bez cizích těles, operací, ale natrvalo a účinně, bez námahy, jednoznačně sáhněte po tabletkách na zvětšení prsou.