Jaká je cena za zvětšení prsou?

floating-leaf
floating-leaf

Pokud chcete větší prsa, připravte na to svoji peněženku

Znáte způsoby, jak docílit větších prsou a plnějšího dekoltu? Víte, kolik vás budou jednotlivá vylepšení vašeho těla stát a jaká je cena za zvětšení prsou? Existují levnější i dražší způsoby a záleží jen na vás, kolik do změny svého vzhledu chcete investovat.

Cena za zvětšení prsou záleží na způsobu provedení a stálosti výsledku.

1. Plastická operáce

Pokud uvažujete o tom, že si necháte zvětšit své poprsí operativně pomocí silikonových implantátů, vaše rozhodnutí musí vycházet z pevného přesvědčení a nejen pouze z momentálního nápadu. Tento zákrok je trvalý a není určený pro každou z nás.

Protože tento zákrok znamená poměrně velký zásah do těla, je vhodný především pro ženy, které už mají vyvinutá prsa a není už předpoklad, že se budou zvětšovat. Proto lékaři nedoporučují silikonové implantáty ženám mladším jak 16 let. Operativní zvětšení prsou se také nedoporučuje žená, které plánují ještě otěhotnět a kojit své dítě. V tomto období se poprsí přirozeně zvětšuje a mění svůj tvar.

A kolik to bude stát? Pokud jste pevně rozhodnutá, že chcete o dvě anebo tři čísla větší prsa, připravte na tuto změnu i svou peněženku či účet. Na českých klinikách plastické chirurgie se pohybuje cena za zvětšení prsou plastickou operací v průměru od 60 tisíc do 75 tisíc českých korun. Samozřejmě, konečná cena a celkový výsledek po rekonvalescenci záleží na kvalitě implantátů.

2. Injekce s gelem

Pokud se bojíte chirurgického zásahu anebo nejste úplně pevně přesvědčená, že silikonové implantáty jsou to pravé řešení, můžete vyzkoušet poměrně novou metodu dostupnou i v Česku. Jde o zvětšení prsou pomocí gelových injekcí, kde se do každého prsa píchne kyselina hyaluronováGel vám zabezpečí o jedno číslo větší prsa.

Zvětšení prsou cena injekce - breastextra.cz
Aplikace kyseliny hyaluronové do poprsí není určená pro každou ženu. Ideálními adeptkami na tento zákrok jsou ženy s deformovaným poprsím po skončení kojení, ty, co disponují menší velikostí, anebo ty, které nemohou podstoupit celkovou anestézu. Tento zákrok je vykonávaný při lokálním umrtvení okolního tkaniva.

A jaká je cena za zvětšení prsou injekční metodou? Při zvětšení poprsí metodou vpichování kyseliny hyaluronové do každého prsa zvlášť je potřebné si připravit každoročně okolo 40 000 až 50 000 Kč. Ano, čtete správně – každoročně. Vpichnutý gel se postupně rozpouští a přibližně po dvanácti až osmnácti měsících se rozpustí úplně.

3. Přírodní tabletky BreastEXTRA+

Pokud toužíte po přirozeném způsobu naplnění svého dekoltu a mít krásná prsa i bez menších či větších chirurgických zákroků, je na čase vyzkoušet tabletky, které vyrovnají vaši hladinu hormonů a zvětší prsa o jedno či dvě čísla. Mezi nejvyhledávanější tabletky patří přírodní doplňek stravy BreastEXTRA+.

Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, nemá žádné omezení v užívání. Tabletky BreastEXTRA+ jsou vhodné i pro ženy s hormonální nerovnováhou a i pro ty, které mají menší či větší velikost poprsí. Jednoduše pro každou ženu, která zatoužila po krásném poprsí. Obsahuje přírodní složky, například výtažky z anděliky čínské, která stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Díky tomu, že dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, ve spolupráci s ostatními složkami, účinně působí při zvětšování prsou.

Kolik to bude stát? Nebojte se, nemusíte zaplatit desetitisíce korun jako při předcházejících metodách zvětšení poprsí. Cena za zvětšení prsou pomocí tabletek vás vyjde jenom na 1000 korun měsíčně. Můžete také využít i výhodné nabídky při koupi více produktů naráz.

4. Jednoduše dobrá podprsenka

Posledním, nejrychlejším, nejlevnějším, ale i nejnestálnějším způsobem, jak dosáhnout plnějších prsou, je si koupit push up podprsenku. V našich obchodech máte na výběr množství střihů, barev a materiálů a je jen na vás, jakou si vyberete.

Zvětšení prsou cena podprsenky - breastextra.cz
Jaká je cena za zvětšení prsou tímhle způsobem? Kvalitní push up podprsenka se dá koupit v průměru od 200 do necelých 2000 korun. Samozřejmě, ideální je mít pod každé oblečení jinou, která bude dokonale ladit.

Shrnutí:

  • Způsobů na zvětšení poprsí je mnoho, jejich výběr záleží na vašich požadavcích na jejich stálost a na rozpočtu.
  • Nejvyšší je cena za zvětšení prsou plastickou operací s použitím silikonů, o něco výhodnější jsou gelové injekce.
  • Třetím cenově nejvýhodnějším způsobem jsou tabletky BreastEXTRA.cz
  • Nejnižší cena za zvětšení prsou, zároveň nejméně stálý způsob zvětšení prsou, je nošení push up podprsenky.