Znáte bylinky na zvětšení prsou?

floating-leaf
floating-leaf

Toto je 6 přírodních složek, díky kterým budete mít prsa, po jakých jste toužili

Pokud toužíte po větších prsou, o účincích některých jídel na velikost prsů jste už zřejmě něco slyšeli. Víte však, že existují bylinky na zvětšení prsou?

Jak pomáhá příroda?

Účinky některých bylinek na zvětšení prsou jsou známé již velmi dávno. Mnohé z nich používali již staré indiánské kmeny. Některé z nich byly součástí lidového léčitelství i u nás. I moderní medicína si bere na pomoc přírodu a využívá účinky tzv. fytoestrogeny – látek přírodního charakteru, které působí jako klasické ženské hormony. K dalším užitečným složkám patří isoflavony, různé mastné kyseliny a rostlinné steroly. Právě jejich kombinace dokáže podpořit růst prsů přírodní cestou.

Fytoestrogeny jsou látky přírodního charakteru, které působí jako klasické ženské hormony.

1. Angelica sinensis

Bylinku angelicu sinensis možná znáte pod názvem „ženský ženšen“. V čínské medicíně se díky své schopnosti dodávat tělu fytoestrogeny používá již více než 2000 let. navíc:

 • přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů,
 • pomáhá při odstraňování křečí dělohy, poruch vaječníků a neplodnosti,
 • je užitečná při menstruačních potížích, jako ostraňovanie premenstruačního syndromu, nadměrného krvácení, absence menstruace a problémů v menopauze,
 • podporuje přenos živin do prsou a zvyšuje hladinu látek potřebných k jejich zvětšení.

2. Pískavice řecké seno

Pískavice řecké seno nebo jinak fenugreek, je u nás známá zejména díky pozitivním účinkem na tvorbu mléka při kojení. Její semena obsahují ženské steroidní prekurzory a také diosgenin a fytoestrogeny, které prokazatelně přispívají k růstu prsů. Pískavice řecké seno také podporuje metabolismus a napomáhá k hubnutí.

Pískavice bylinky na zvětšení prsou

3. Damiana

Damiana, latinsky turnera diffusa, je mayské afrodiziakum, které je zejména u žen oblíbená pro její účinky na zvyšování chuti na sex. Pro její účinky na stimulaci hladinu progesteronu se v minulosti využívala zejména na přípravu čajů, které pili před sexuálním stykem. Damiana je také prostředek na úpravu hormonální rovnováhy a:

 • pomáhá při bolestivé a nepravidelné menstruaci,
 • vyrovnává hladinu cukru v krvi a přináší pocit tělesné pohody,
 • zlepšuje duševní vitalitu, odbourává stres, neklid a nespavost.

4. Wild yam

Kořen wild yam, odborně dioscorea villosa, znali již staří Aztékové a Mayové. Jelikož obsahuje fytoestrogeny, ovlivňuje ženské hormony a pozitivně ovlivňuje:

 • menstruační problémy, jako křeče, silné krvácení či nepravidelná menstruace,
 • nepříjemné příznaky menopauzy – návaly horka, změny nálad, pocení,
 • únavový syndrom.

5. Saw palmetto

Rostlina saw palmetto, jinak známá také jako serenoa plazivá, je známá především díky svým pozitivních účinkům při léčbě zvětšené prostaty. Má však velmi dobrý vliv i na růst a kvalitu prsní tkáně u žen. Obsahuje množství fyto živin, které:

 • podporují hormonální hladinu,
 • stimulují prsní tkáň, zvyšují jejich zdraví a velikost.

Saw palmetto účinkuje také jako afrodiziakum při léčení impotence u mužů, a potlačované sexuální touhy u žen a pozitivně ovlivňuje psychiku.

Bylinky na zvětšení prsou saw palmetto

6. Sója

Sojové isoflavonoidy – rostlinné hormony ze sóji pro ženy, patří k nejvýznamnějším fytoestrogenům. Ve velké míře se vážou na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou, čímž způsobují jejich nárůst a zpevnění. Mimo jiné také:

 • pomáhají regulovat hormonální rovnováhu v organismu žen v menopauze,
  chrání před rakovinou prsu a dělohy.

Náš tip: Přečtěte si i článek, jak dosáhnout plných prsou za pomoci přírody.


Všechny bylinky v jednom přípravku

Ne, všechny tyto bylinky nemusíte nyní hledat v lékárnách nebo čajovnách. Existuje i mnohem jednodušší řešení, jak je získat. Objednejte si přírodní tabletky na zvětšení prsou BreastEXTRA+, který obsahuje komplex výše uvedených bylin. Speciálně navržená směs výtažků z rostlin angelica sinensis, wild yam, pískavice řecké seno, damiana, saw palmetto a přírodních extraktů stimuluje organismus ženy k vytváření tkáně prsní žlázy, čímž dochází k růstu prsou a jejich výraznému zvětšení.

Jaké jsou tedy bylinky na zvětšení prsou?

Vezměte si tedy na pomoc přírodu a získejte prsa, po jakých jste vždy toužili!