Estrogenové tabletky nejsou jediným řešení vašich problémů

floating-leaf
floating-leaf

Estrogenové tabletky můžete jednoduše nahradit

Chemické prostředky založené na hormonech dnes dokážou zázraky. Umí vám pomoct se zvětšením prsou, ale i úpravou hormonální rovnováhy v menopauze. Je to ale pro vás to pravé řešení?

K čemu jsou estrogenové tabletky?

Jak už říká sám název, estrogenové tabletky jsou založené na hormonu estrogen. Je to základní ženský hormon, který výrazně ovlivňuje zdraví žen. Jeho přítomnost nás ženy provází během celého života. Estrogen může za růst prsou, tvarování ženského těla, boků a ovlivňuje i menstruaci. Je také významným prvkem v období oplodnění a důležitou roli hraje i v době těhotenství. Během života hladina estrogenu klesá, s čímž jsou spojené problémy s menopauzou, ale i s řídnutím kostí.

Estrogenové tabletky řeší právě tyto problémy. V případě potřeby dokážou upravit hormonální nerovnováhu. Používají se ale i jinak. Estrogenové tabletky jsou také známým prostředkem na zvětšení prsou.

Estrogenové tabletky na zvětšení prsou?

Ano. Nejdůležitější roli při zvětšení prsou hraje právě estrogen. Kromě plastického zásahu v podobě korekce prsou je nejefektivnějším způsobem na zvětšení poprsí právě zvýšení hladiny tohoto hormonu. Na to se může používat hormonální substituční léčba v podobě estrogenových tabletek. Musíte ale počítat s tím, že taková hormonální léčba s sebou přináší i vedlejší účinky.

Dlouhodobé užívání estrogenu také zvyšuje riziko vzniku rakoviny prsou, srdečního infarktu, mrtvice, demence či krevních sraženin. Čím déle estrogen užíváte, tím se riziko zvyšuje. Opravdu chcete toto riziko podstoupit?

Estrogenové tabletky na zvětšení prsou - BreastExtra.cz

Na trhu existují i přípravky, které dokážou zabezpečit podobný účinek na přírodní bázi. Místo estrogenů obsahují jejich přírodní obdobu – fytoestrogeny, které mají podobné účinky. Ano, v současné době plné nebezpečných chemikálií se často vracíme právě k tomu, co je pro nás nejpřirozenější, a to je příroda.

Bezpečnou cestou k většímu poprsí jsou přípravky a bázi fytoestrogenů.

Bohaté zastoupení účinných přírodních látek mají i tabletky BreastEXTRA+, které představují bezpečnou a přirozenou cestu k větším a pevnějším prsou. Důležité je, že přípravek obsahuje pouze přírodní látky a neobsahuje ani barviva a ani konzervanty.

Důvodem, proč jsou tabletky účinné, je jejich rozmanité složení. Speciálně navrhnutá kompozice výtažků z rostlin andělika čínská, fenykl, jam čínský, pískavice řecké seno a dalších přírodních extraktů stimuluje ženský organismus k vytváření tkaniva prsní žlázy, díky čemuž dochází k růstu prsou a postupnému viditelnému zvětšení poprsí. Jednou z účinných látek je i serenoa plazivá, která působí jako antiandrogen – to znamená, že snižuje hladinu dihydrotestosteronu v organismu. Tím otvírá cestu právě estrogenu a progesteronu k tomu, aby naplno plnili svoji funkci a aby nedocházelo k svrašťování prsní žlázy.

Významnou rostlinou, která je vydatným zdrojem fytoestrogenů, je také pískavice řecké seno. Kromě fytoestrogenů obsahuje i flavonoidy a saponiny. Výtažky této rostliny jsou známé svou schopností podporovat růst prsou a zároveň udržovat fit linii. Takže na úpravu prsou zapomeňte a zaměřte se na přírodní látky, které jim přirozeně vrátí krásný tvar.

Estrogenové tabletky kvůli menopauze?

Estrogenové tabletky se prioritně nepoužívají jenom na růst prsou. Díky tomu, že tabletky stimulují hormonální systém, přináší úlevu od nepříjemných příznaků menopauzy. Právě nepříjemné příznaky menopauzy jsou nejčastějším důvodem, proč mnohé ženy estrogenové tabletky užívají. I v tomto případě ale existuje jejich přírodní náhrada.

Estrogenové tabletky v menopauze - BreastExtra.cz

Shrnutí:

  • Estrogenové tabletky se nejčastěji užívají při problémech při menopauze a při zvětšování prsou.
  • Užívejte přírodní náhrady estrogenových tabletek – BreastEXTRA+ na zvětšení prsou.
  • Výživové doplňky představují bezpečnou a přirozenou cestu k zdravému organismu.