5 triků jak jednoduše zvětšit prsa VIDEO

floating-leaf
floating-leaf

Jednouché a hlavně bezbolestné zvětšení prsou díky těmto 5 trikům

Jsou situace, kdy téměř každá žena zatouží po plnějším, hezčím či větším dekoltu. Způsoby zvětšení poprsí plastickou operací nebo vycpávkami samozřejmě každá žena zná. Tyto způsoby však častokrát nejsou nejlevnější, nejestetičtější a ani nejrychleji. Jak jednoduše zvětšit prsa? V tomto videu vám poradíme 5 super triků. Viz video které naleznete níže.

Trik číslo 1: Narovnejte se

I taková maličkost, jako správné držení těla, dokáže s vaším hrudníkem zázraky. Při vzpřímené chůzi vypadáte štíhlejší a vyšší. Při štíhlejší vypadajícím břiše vypadají větší i vaše prsa. Takže, jednoduchá okamžitá pomoc je vzpřímit se.

Trik číslo 2: Noste správnou podprsenku

Ano. To, jaké spodní prádlo si vyberete pod oblečení, má vliv na celkový dojem z outfitu a také na výraz vašeho poprsí. Vyberte si podprsenku, která vám přesně sedí, nikde vás netlačí ani se nezařezává. Na zvětšení poprsí doporučujeme sáhnout po podprsence s push-up efektem nebo s vestavěnými silikonovými polštářky. Tento druh spodního prádla vám opticky přidá do výstřihu i jednu či dvě velikosti. Viz také infografiku – jak si vybrat správnou podprsenku.

Trik číslo 3: Zchlaďte se

Snad každá žena miluje voňavou koupel v horké vodě. Tímto lázním však potěšíte dříve svou mysl, ale ne pokožku. Pro zpevnění poprsí s rychlým efektem doporučujeme dát si pořádně ledovou sprchu, kterou budete střídat s horkou. Pokožka poprsí se krásně prokrví a napne. Budete se divit jaký efekt to přinese.

Trik číslo 4: Cviky na zvětšení prsou

Pravidelným pohybem a posilováním prsních svalů docílíte plnější dekolt už po několika týdnech. Vyzkoušejte do svého tréninkového plánu zahrnout kliky, rozpažování s lehkými činkami či plavání.

Trik číslo 5: Siahnite po tabletkách na zväčšenie pŕs

Mnoha ženám vlastní předsudky neumožní profitovat z výhod přírodních pilulek na zvětšení prsou. Zapomeňte na předsudky a zkuste to! Výsledky vás ohromí. Vyberte si však pouze kvalitní a ověřené přípravky.

Vyzkoušejte přírodní tabletky BreastEXTRA+ speciálně vyvinuté na zvětšení a zpevnění poprsí. Tento přípravek obsahuje čisté rostlinné fitoestrogény které působí přesně tam, kde je to potřeba – tedy ve vašich prsou. Pro to nezpůsobují nechtěné přibírání tuku. První výsledky na sobě začnete pozorovat již po dvou týdnech od začátku užívání. Prsa budou viditelně plnější a pokožka krásně napnutá.

Jak tedy efektivně zvýraznit vaše prsa?

Choďte a seďte vzpřímeně. Noste správnou podprsenku. Napněte a prekrvte svou pokožku ledovou vodou. Dopřejte si pravidelný pohyb a posilujte prsní svaly. Použijte přírodní tabletky na zvětšení poprsí BreastEXTRA+ a žijte život, po jakém toužíte! Pokud použijete některý z těchto jednoduchých triků, určitě se budete moci brzy těšit upřímnému obdivu vašeho okolí.