Krásná prsa s přibývajícím věkem? Dá se to!

floating-leaf
floating-leaf

Roky přibývají a vy chcete mít krásná prsa? Poradíme vám, jak na to.

O ženském poprsí se toho napovídalo už hodně. Po celá staletí fascinuje muže a je předmětem mnoha ženských diskusí. Málokterá z nás je však s tím svým naprosto spokojená. Pochybnosti často přicházejí zejména s přibývajícím věkem a každá by chtěla mít krásná prsa.

Když prsa ztrácejí svůj tvar

Není tajemstvím, že s příchodem středního věku ženy procházejí několika fyzickými změnami. Prohlubování vrásek, první projevy menopauzy, objevují se první šediny. Jednou z těchto změn je i ochabování poprsí, ztráta jeho pevnosti a tvaru. První změny na dekoltu jste si pravděpodobně všimli v období těhotenství a následně po ukončení kojení. Zejména delší období kojení si po čase vybírá svou daň. Po tom, jak vám „odešlo“ mateřské mléko, se vaše prsní žlázy vrátili do původních rozměrů. Možná jste podněcovali dokonce zmenšení o jednu konfekční velikost. Tehdy jste si pravděpodobně řekli, že „s tím se přece dá žít“ a koupili jste si krásnou novou podprsenku. Co však dělat s ochabující poprsím v pozdějším věku?


Náš tip: Podívejte se, jak si vybrat správnou podprsenku.


Proč prsa po čtyřicítce začínají „vadnout“?

Odpověď je jednoduchá. Protože z vaší pokožky ubývá kolagen, který je zodpovědný za její pevnost, pružnost a celkový mladistvý vzhled. Ze stejného důvodu se na pleti tvoří vrásky. S přibývajícím věkem si proto třeba pravidelně doplňovat množství kolagenu a dostatečně pokožku hydratovat. Jen tak bude dost pevná, aby udržela tvar vašich prsou.

Po 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5%

Tvar a velikost prsou dále ovlivňuje tuková tkáň. To se nachází v prsou každé z nás. Postupem času však jeho množství převládá nad množstvím zmíněného kolagenu. A protože tuk je těžší, prsa jsou gravitací tažené směrem dolů. V dřívějším věku si to všimnou ženy, kterým často skáče ručička na váze. Pozor si proto třeba dát i během těhotenství. Jednou z příčin ochablých prsů bývají právě přebytečné kilogramy získané během tohoto období.

Mezi ostatní příčiny padajícího dekoltu patří i nošení nesprávné podprsenky, nedostatečná péče (občasná masáž, hydratování pokožky a podobně) a zanedbávání správného cvičení, resp. pohybu jako takového.

Jak zpevnit a opět vytvarovat prsa přirozeným způsobem?

Máte strach z invazivních metod a hledáte jednodušší, a zároveň levnější řešení? Ne každý se odhodlá lehnout si pod nůž plastického chirurga, ať je jakkoli chytrý. Navíc, každý operační zákrok nese určitá zdravotní rizika. Vždy je proto lepší zvolit cestu, která je čím nejblíže k přírodě a šetrná k našemu tělu. Taková pomoc existuje i v případě, že chcete svým prsům vrátit podobu, kterou měli před lety. Kombinace několika bylin spolu s dodržováním zásad zdravé životosprávy včetně vhodného cvičení se ukázala jako účinná pomoc při problémech s zavěšené poprsím.

Tak, jako každý recept, i ten na krásná prsa stojí a padá na správných ingrediencích. Jaké přísady byste tedy měli znát?

  • Angelica sinensis je rostlina, která podporuje zlepšení přenosu živin do prsou a pomáhá zvýšit hladinu látek potřebných k jejich výrazný růst.
  • Damiana je známé indiánské afrodiziakum, a zároveň přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy, která je důležitá i pro vzhled vašich prsou.
  • Pískavice řecké seno, známá také pod názvem fenugreek pomáhá stimulovat tvorbu mateřského mléka je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Její výtažky podporují také růst prsů. Přimícháním fenyklu si z něj můžete udělat chutný čaj. Můžete po ní sáhnout, i když nejste těhotná.
  • Divoký yam je rovněž jednou z látek, která vám pomůže na cestě za pevnými prsy. Příznivě totiž ovlivňuje poměr tukových a svalových tkání v těle. Přímo tedy ovlivňuje i tvar ženského poprsí.

Pískavice na krásné prsa

Pokud hledáte jednoduché a pohodlné řešení, a zároveň produkt, který obsahuje tyto účinné látky, zkuste tabletky BreastEXTRA+. V kombinaci s vyváženou stravou bohatou na ovoce, zeleninu, bílkoviny a proteiny, dostatkem spánku a pravidelným pohybem se výsledky dostaví už o několik týdnů. Objednejte si tabletky na přirozené zvětšení prsou a získejte větší, pevnější a ideálně tvarované prsa i bez plastiky!

Jak tedy prsům vrátit ztracenou pevnost a požadovaný tvar?

  • správnou kombinací účinných látek, které stimulují růst tkáně prsních žláz,
  • nošením správné podprsenky,
  • zdravou životosprávou včetně 8-hodinového spánku,
  • vhodnou péčí o pokožku prsou, tedy pravidelnou hydratací a masáží,
  • užíváním přírodních výživových doplňků.